Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ORIM napisał:

zamotałas sie :szydera: Pomogę ci : cumuj gdzie ci pasuje

Oj tam ...primo ja nie jestem rybka więc się nie motam ..sekundo nie jestem żeglarzem więc nie nie mam zamiaru pływać ani cumować... a po trzecie już po polsku dzięki za dobrą radę a i  tak jako skorpionek chodzę swoimi szlakami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Eeee.....widzę, że nomenklatura wodniacka jest ci całkowicie obca...:haha: Jak w koju, to w kubryku, a nie w pokoju...:szydera:

Napisałam  już że nie pływam ...........mam swoje powody i tak niech zostanie.Jesli już to wolę latać i tu jest frajda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewnik dalej nie działa. Dzisiaj ma przyjść panienka z pflegedienstu. Ta sama, która go źle założyła :szydera: Ja od rana piorę, bo wszystko było w sikach. PDP odkąd się dowiedział, że za każde wstanie nocne należy mi się ekstra, nie dzwoni na mnie dzwoneczkiem, żebym przyszedł. Woli leżeć w zasikanym, niż wydać te kilkadziesiąt € O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

Cewnik dalej nie działa. Dzisiaj ma przyjść panienka z pflegedienstu. Ta sama, która go źle założyła :szydera: Ja od rana piorę, bo wszystko było w sikach. PDP odkąd się dowiedział, że za każde wstanie nocne należy mi się ekstra, nie dzwoni na mnie dzwoneczkiem, żebym przyszedł. Woli leżeć w zasikanym, niż wydać te kilkadziesiąt € O.o

To też zawsze pamietaj tu w De.Jeśli czegoś nie chcesz robić to nie używaj argumentów że to nie twoja praca,że tobie tego nie wolno wykonywać,że tak bedzie lepiej,że tak bedzie czyściej itp.Zawsze mów ile to kosztuje.Cena do nich najbardziej przemawia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...