Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ORIM napisał:

wyższy czy większy to ogromna różnica.

Napoleon Bonaparte chciał sięgnąć mapę z szafy.Pewien młody oficer podszedł i powiedział do Napoleona.Pomogę sir. jestem większy.Napoleon mu odpowiedział tylko wyższy :d

i tu sie  z Tobą zgodzę:zdrówko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, INEZ napisał:

Uff ale mi stracha narobiłaś myślałam,że coś innego napiszesz od wilka w lesie .Ikonki mi wcięło chyba limit mi się wyczerpał na dziś .

Spoko loko aż tak odważna to ja nie jestem...wilk to wiadomo ...ze wilk, żadnych niespodziewajek:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 24.03.2018 at 16:17, Baśka powtarzająca się napisał:

Szkoda , że ona taki ....za młody ...dla mnie :-(:-(:-(

Oj Barbra zawsze można próbować kto nie ryzykuje ten szampana nie pije,ja już na te drzwi i zawiasy nie patrzyłam a niech skrzypią tylko ten głos,ten głos:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

Oj Barbra zawsze można próbować kto nie ryzykuje ten szampana nie pije,ja już na te drzwi i zawiasy nie patrzyłam a niech skrzypią tylko ten głos,ten głos:dobrze:

Zarąbiaszczy ...no nie ? ...Ten głos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

Noż chorera jasna ... znowu pogubiłam się na tym forum ,wlazłam do jakiegoś wątku czy klubu, ...dla jąkałów. Sorry , już stąd spadam.:d

Też się pogubiłam :love: Przez chwilkę miałam wrażenie , że trafiłam na jakis erotyk dla głuchoniemych :haha: czytam a tu tylko ..... ehhhhh, ahhhhhh, ohhhhhhhhh :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, violka napisał:

Penis zawsze wygrywa , bo wszyscy wiedzą co to takiego ale nie każdy facet wie co to łechtaczka :haha:

Ty nie bąć taka pewna, ja kiedyś na takie coś nadepnąłem:trele:

Edytowane przez geronimo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...