Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, 1bozka napisał:

wiedziałam wiedziałam ja to mam nosa,:trele: nie chwaląc sie nikomu

Księciunio -dupunio ...a paszły stąd w rozmowy przy kawie a nie tutaj koledze zaśmiecają ...bałaganiary jedne...Oj ...widać , że w Hiltonie nie bywały ...widać  :trele:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Księciunio -dupunio ...a paszły stąd w rozmowy przy kawie a nie tutaj koledze zaśmiecają ...bałaganiary jedne...Oj ...widać , że w Hiltonie nie bywały ...widać  :trele:

halo halo jaki dupinio chociaż  nie wiem nie byłam w Hiltonie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ORIM napisał:

Dobrze zostańmy przy tym temacie aby nie było ciemnogrodu i tematów tabu.Sa madrzejsze glowy od tego wiec zapraszam do ogladania.Tak przy okazji bedzie też z glowy ulubiony temat pań tego mierzenia i wielkości :d

 

Widzę, że jak pojawił się branżowy "konkret" to wszystkie pouciekały...:szydera: Ja wysłuchałam do końca....:haha:I czuję się bogatsza w wiedzę....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Widzę, że jak pojawił się branżowy "konkret" to wszystkie pouciekały...:szydera: Ja wysłuchałam do końca....:haha:I czuję się bogatsza w wiedzę....:szydera:

nie pouciekały moja kolezanko.Sa sprawy wazne i wazniejsze:trele: Jestes pionierką :szydera:  ja jeszcze nie wysłuchałam instukcji ,musze mieć do tego nastrój nie i każdej porze każdej instrukcji mozna posłuchać:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Widzę, że jak pojawił się branżowy "konkret" to wszystkie pouciekały...:szydera: Ja wysłuchałam do końca....:haha:I czuję się bogatsza w wiedzę....:szydera:

Też wysłuchałam od początku do ...końca . Zawsze mówiłam , że nie ważna długość ...waryjot ...szatan ma być ....Co po długości jak szabelka i tak cała w pochwę nie wlezie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

kto jest wyższy albo większy albo mądrzejszy :szydera: .....mowisz ,wiesz...to dewiza której się trzymam:donos:

wyższy czy większy to ogromna różnica.

Napoleon Bonaparte chciał sięgnąć mapę z szafy.Pewien młody oficer podszedł i powiedział do Napoleona.Pomogę sir. jestem większy.Napoleon mu odpowiedział tylko wyższy :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...