Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, asna napisał:

W sumie mosz recht. Rajch jest fest dołujący, to po ciul się jeszcze samemu dołować. Za parę dni nazot do chałpy :całus:

Jedz do tej chałpy   i szybko wracaj ,,bo będzie brakowac Twoich wrażeń,,jesteś niemożliwy ,,mam trudnosci w czytaniu nieraz Ciebie ale daję radę ,,:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asna napisał:

W sumie mosz recht. Rajch jest fest dołujący, to po ciul się jeszcze samemu dołować. Za parę dni nazot do chałpy :całus:

tam dopiero złapiesz doła :szydera: na trzeźwo przez pierwsze trzy dni nie zaskoczysz,a o cenach w Pl to juz nie wspomnę.Okaże się że te niemieckie drobne zamienione na polskie grube to ...............i tu sobie dopowiedz :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, asna napisał:

Tak właśnie przeglądam gazetkę z chroboka i wychodzi na to, że już się odzwyczaiłem od polskich cen :szydera:

Jakby kiery pytoł co to chrobok:

7d7b4317cad73ac1abcc2052c29dcae4.jpg

No nie! zaraz powiesz ze zapomniales polskiego i tylko ślązacki ,,to tak jak dialekt w De,,ten slązocki,,nie nadążam ,,,ale kumam,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

@Blondi no wiesz? :haha:Potrafię się posługiwać literacką polszczyzną :trele: Ale wszystko jest milsze dla ucha i bardziej swojskie jak wtrącisz coś po śląsku. Skirz tego trochę słówek po śląsku wciepuja :całus:

Ja wiem ,że jestes nie z głupków,,:oklaski::hura: młody ale myślący,,a ten Twój dialekt  dodaje do tego całokształtu  trochę lukru,,rozrywki dla czytającego albo relaksu,,jak kto woli,, @asna szybko szukaj nowego miejsca i jazda do szrajbowania tutaj,,  ciekawy z Ciebie facet ,:święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ORIM napisał:

do dowiedz sie co to jest wancka :haha:

???...o ile za tępa nie jestem to ...myślę , że ...ciaraszka ?...:szydera:

Kurdeee...a jak się okaże , że to jakieś Netto ...albo inny Lidl ....ale obciach będę miała :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, asna napisał:

Lepsza wancka na PDP niż krojzoter w ogrodzie :szydera:

Jeżu malusieńki ,jo jest pierdyliont stron do tyłu z lukaniem na forum ,bo sie urlopuje , skądeś się wzion Ty pieroński giździe !? Już Cię kochom ,choć nie godom,ale mam full rodziny na Śląsku , choć jo że Śląska,ale gorolka .:d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki ,jo jest pierdyliont stron do tyłu z lukaniem na forum ,bo sie urlopuje , skądeś się wzion Ty pieroński giździe !? Już Cię kochom ,choć nie godom,ale mam full rodziny na Śląsku , choć jo że Śląska,ale gorolka .:d.

czyli z Sosnowca :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...