Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, fioletowa.mysz napisał:

Ciutke podobnawy. Tyle,że mój różowy jest. Jak na porządnego geja przystałoxd

Specjalnie podłożył do zdjęcia fioletowego ...żeby domysły były xd...Ale choćby nawet ...na tym zdjęciu nieład artystyczny ......zaledwie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frela PDP poszła w pierony i dobrze. Oczywiście najpierw pogadanka o tym, że nastawiła do prania ręczniki i hadry, bo w rajchu muszą być świeże co tydzień. Skoro kąpią się raz w tygodniu, to ma to nawet sens. Poinformowała mnie o tym, że posprzątała w kuchni, bo kuchnia musi być hubsch. To też ma sens. Przynajmniej jedna rzecz rodzaju żeńskiego w tej chałpie będzie hubsch.

PDP dzisiaj zapragnął zaznaczyć swoją dominację i na krzesełku kiblowym próbował się przesunąć gdy zdejmowałem jego trzewiki. Ciulnął mnie w nogę krzesełkiem raz, drugi i z pretensją w głosie, że chce bliżej. Powiedziałem mu, że mnie uderza w nogę. Zaśmiał się. Jak zapytałem czy to zabawne, to przeprosił i zaraz dodał, że jestem tu po to, by robić to co on chce. Odparłem, że chyba mu się z robotnikiem przymusowym pomyliłem i jak mu tak źle, to mogę się nawet zaraz zwinąć nazot do Polski.

Im bliżej do wyjazdu tym bardziej PDP dokazuje. Dobrze, że sobota wolna to za radą @ORIM wyjdę po śniadaniu z chałpy i nie wrócę przed porą snu. Może nawet się wytorbić i ciulnąć gymbą o zolę, mnie nie ma i temu pieruńskiemu gizdowy pomagać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, asna napisał:

Frela PDP poszła w pierony i dobrze. Oczywiście najpierw pogadanka o tym, że nastawiła do prania ręczniki i hadry, bo w rajchu muszą być świeże co tydzień. Skoro kąpią się raz w tygodniu, to ma to nawet sens. Poinformowała mnie o tym, że posprzątała w kuchni, bo kuchnia musi być hubsch. To też ma sens. Przynajmniej jedna rzecz rodzaju żeńskiego w tej chałpie będzie hubsch.

PDP dzisiaj zapragnął zaznaczyć swoją dominację i na krzesełku kiblowym próbował się przesunąć gdy zdejmowałem jego trzewiki. Ciulnął mnie w nogę krzesełkiem raz, drugi i z pretensją w głosie, że chce bliżej. Powiedziałem mu, że mnie uderza w nogę. Zaśmiał się. Jak zapytałem czy to zabawne, to przeprosił i zaraz dodał, że jestem tu po to, by robić to co on chce. Odparłem, że chyba mu się z robotnikiem przymusowym pomyliłem i jak mu tak źle, to mogę się nawet zaraz zwinąć nazot do Polski.

Im bliżej do wyjazdu tym bardziej PDP dokazuje. Dobrze, że sobota wolna to za radą @ORIM wyjdę po śniadaniu z chałpy i nie wrócę przed porą snu. Może nawet się wytorbić i ciulnąć gymbą o zolę, mnie nie ma i temu pieruńskiemu gizdowy pomagać nie będę.

:szydera::szydera: agent 07 jesteś haha to już lepiej z  zycia wzięte niż pogadanki o koopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, awe59 napisał:

Lepsze od oryginału.....:szydera:  :oklaski:

Frele sporo tego ponagrywały. Jest jeszcze Bajm po śląsku (na YT można znaleźć) i gdzieś w necie był Karp Bogdan :szydera: O mam Bogdana: https://pl-pl.facebook.com/gryfnefrele/videos/1272333982873035/?__xts__[0]=68.ARDdQBqT1yH3NbuxmJ6rJd0sfTpzUKYSNBTIkFTGX5KMrb6aa7ynlGuDmJWwj9U0i5hpXiHopBaiEJwkaBYvKKKrMPv4lymsFKTHAv8FusQwMZcGsf7B7bZnbA2dDbU5WWvTFI7Ue_LuXCTd81AJWX2tnwbM1YzdJYG1lkTPzWv3xmh_xbI7CA&__tn__=-R :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, asna napisał:

Przyszła córka PDP i wręczyła mi kilka pięknych pomarańczowych banknotów za nachtdienst. Czy ja już mówiłem, jak bardzo lubię wstawać w nocy? :szydera:

Nie mówiłeś ...ale ...mów ...mów ...to takie piękne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minut temu, asna napisał:

Zapomniałam hasła do FB.....:d  poszukam na YT.....dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, asna napisał:

Przyszła córka PDP i wręczyła mi kilka pięknych pomarańczowych banknotów za nachtdienst. Czy ja już mówiłem, jak bardzo lubię wstawać w nocy? :szydera:

:tak: ,,Jak to robi facet"  właśnie tak,:oklaski:, Wszyscy brać przyklad ,, ja musze się nauczyć w razie co!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...