Skocz do zawartości

Urwał mi się kontakt z synem pdp.


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Zastanawiam  się  nad  postem  Skarlet  Jola.Która  zna  tak  dokładnie  umowe??ODowiedzcie  prosze ile z was  wie kiedy i jakie  koszty leczenia  czy  podróży  naszych  zwłok zna??

Ja 1szy  raz  słyszę  że  mam  ubezpieczoną podróż  moich  resztek  do Pl, bo  wiekszość  z was wie  że  Niemcy  zwłoki  palą.:szept:

Znajoma  tak Nieszczesliwie skonczyla tam prace ...Ale serio nie mam pojecia czy transport dotyczyl tylko Urny ...Ja mimo wszystko wykupuje dod ubezpieczenie prywatnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Zastanawiam  się  nad  postem  Skarlet  Jola.Która  zna  tak  dokładnie  umowe??ODowiedzcie  prosze ile z was  wie kiedy i jakie  koszty leczenia  czy  podróży  naszych  zwłok zna??

Ja 1szy  raz  słyszę  że  mam  ubezpieczoną podróż  moich  resztek  do Pl, bo  wiekszość  z was wie  że  Niemcy  zwłoki  palą.d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, XXMartynaXX napisał:

Zastanawiam  się  nad  postem  Skarlet  Jola.Która  zna  tak  dokładnie  umowe??ODowiedzcie  prosze ile z was  wie kiedy i jakie  koszty leczenia  czy  podróży  naszych  zwłok zna??

Ja 1szy  raz  słyszę  że  mam  ubezpieczoną podróż  moich  resztek  do Pl, bo  wiekszość  z was wie  że  Niemcy  zwłoki  palą.:szept:

Razem z roczną karta prywatnego grupowego ubezpieczenia dostaje rozpiskę co i ile w razie W się należy i za co płacimy te 15 euro/mc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Znajoma  tak Nieszczesliwie skonczyla tam prace ...Ale serio nie mam pojecia czy transport dotyczyl tylko Urny ...Ja mimo wszystko wykupuje dod ubezpieczenie prywatnie....

Ja to jednak pracuję na wariata,,nigdy mnie nie interesowało wiele rzeczy,,mam być zdrowa i nawet nie myśle sie dodatkowo ubezpieczac,,moje szaleństwo!!! wiem,,ale nie zawracam sobie tym glowy,, :święty: mam prywatne ubezpieczenie na życie ,,mam jeszcze tam coś,,kartę EKUZ,,, jednak nie jestem tak do końca poukladana,,ale za to życie mam piekne:serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam dodatkowe ubezpieczenie opłacone przez firmę i informację na co i do jakiej kwoty mam ubezpieczenie. 

Znajoma miala maly wypadek w Niemczech - po prostu przypadek na kilka jej wyjazdow z tego co wiem .... Nic nie dostanie a dod wyszedl problem z zaplata za wizyte u lekarza .... Jeszcze jest w Niemczech wiec nie wiem jak to sie zakonczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, XXMartynaXX napisał:

To jedna  i ta  sama  banda.Różnią  się  tylko  tym  że są milsi i może  mają  lepsze  dla  mnie  Stelle.

Słowo "" Banda  ""napisałam z myślą  o Maria Jola.   Kocham być   konrowersyjnym:cześć2:

Zaliczyłaś już wszystkie agencje ? Jak można oceniać firmę , której się nie zna . Są agencje , które zapewniają pełen pakiet ubezpieczeń , oczywiście odbywa się to kosztem naszej wypłaty ale każdy wybiera opcje , która mu bardziej pasuje .          @Maria Jolanta nie napisała o Tobie , że jesteś kontrowersyjna , miała tylko na myśli Twoje wypowiedzi . W przestrzeni internetowej jest jest niestety bardzo wiele ludzi , którzy potrafią tylko negatywnie wypowiadać się na temat innych , więc nie jesteś w tym wyjątkiem . Czy to jest fajne pozostawiam to Twojej ocenie . Zastanawiam się dlaczego tyle lat pracujesz w opiece skoro masz tak złe zdanie na temat wszystkich zmienniczek , podopiecznych i agencji . Jesteś opiekunką idealną , więc jak to się stało , że te niedouczone , śmierdzące brudaski wygryzły Cię z jakiejś Steli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Zaliczyłaś już wszystkie agencje ? Jak można oceniać firmę , której się nie zna . Są agencje , które zapewniają pełen pakiet ubezpieczeń , oczywiście odbywa się to kosztem naszej wypłaty ale każdy wybiera opcje , która mu bardziej pasuje .          @Maria Jolanta nie napisała o Tobie , że jesteś kontrowersyjna , miała tylko na myśli Twoje wypowiedzi . W przestrzeni internetowej jest jest niestety bardzo wiele ludzi , którzy potrafią tylko negatywnie wypowiadać się na temat innych , więc nie jesteś w tym wyjątkiem . Czy to jest fajne pozostawiam to Twojej ocenie . Zastanawiam się dlaczego tyle lat pracujesz w opiece skoro masz tak złe zdanie na temat wszystkich zmienniczek , podopiecznych i agencji . Jesteś opiekunką idealną , więc jak to się stało , że te niedouczone , śmierdzące brudaski wygryzły Cię z jakiejś Steli ?

Nie  dodawaj.Pisałam  że  tylko 2 lub  3  agencje.Prosze  czytaj  ze  zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, XXMartynaXX napisał:

Bo  ja  jestem  kontrowersyjna  i pisze  prawde.Wygryzły  bo  nie  będę  walczyć  o coś  co  nie  jest  warte  mojego  zdrowia.Mówię pa i odchodzę.Robię  to  z klasą .Sępy  niech  walczą.

Osoba kontrowersyjna jest osobą budzącą wątpliwości . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Osoba kontrowersyjna jest osobą budzącą wątpliwości . 

Cieszę  się  z twoich  wniosków.Każda  wypowiedź  jest  subiektywna  to  znaczy  nasza to znaczy  budząca  nasze  wątpilości.Po to  ludzie  się  ze  sobą  komunikują  żeby  porównać.przemyśleć i mieć  wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu ubezpieczenia dodatkowego to albo ktoś podpowie gdzie można samemu się ubezpieczyć albo trzeba podzwonić po firmach ubezpieczeniowych. Można też po prostu pójść do biura podróży i powiedzieć czego szukamy i niech oni znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wracając do tematu ubezpieczenia dodatkowego to albo ktoś podpowie gdzie można samemu się ubezpieczyć albo trzeba podzwonić po firmach ubezpieczeniowych. Można też po prostu pójść do biura podróży i powiedzieć czego szukamy i niech oni znajdą.

Ja posiadam ubezpieczenie dodatkowe w ERV , koszty leczenia do 50.000euro

NW do15.000, OC w życiu prywatnym do 50.000  szkody osobowe, do 25.000 szkody rzeczowe

Raz zmuszony byłem korzystać z tego ubezpieczenia , bez problemu płacono lekarzowi jak również zwrot za

dojazd do lekarza Taxi oraz zwrot za leki.

Do tego od tego roku również ubezpieczenie prywatne w Medicover

No i oczywiście EKUZ:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, violka napisał:

Zaliczyłaś już wszystkie agencje ? Jak można oceniać firmę , której się nie zna . Są agencje , które zapewniają pełen pakiet ubezpieczeń , oczywiście odbywa się to kosztem naszej wypłaty ale każdy wybiera opcje , która mu bardziej pasuje .          @Maria Jolanta nie napisała o Tobie , że jesteś kontrowersyjna , miała tylko na myśli Twoje wypowiedzi . W przestrzeni internetowej jest jest niestety bardzo wiele ludzi , którzy potrafią tylko negatywnie wypowiadać się na temat innych , więc nie jesteś w tym wyjątkiem . Czy to jest fajne pozostawiam to Twojej ocenie . Zastanawiam się dlaczego tyle lat pracujesz w opiece skoro masz tak złe zdanie na temat wszystkich zmienniczek , podopiecznych i agencji . Jesteś opiekunką idealną , więc jak to się stało , że te niedouczone , śmierdzące brudaski wygryzły Cię z jakiejś Steli ?

Kochana to tylko zycie ..... KAZDY powinien SZUKAC az Znajdzie ...odpowiednia prace.... Opiekunki potrafia zadzwonic do Firmy oczerniajac poprzedniczke ze jest np ...hmmm Zlodziejka ...bo to i to bylo i zginelo ... UPS a te rzeczy lezaly sobie w stercie prania .... iii  ja gdy to zobaczylam zadzwonilam .... do Firmy -by sprawe wyprostowac ...chociaz tej tzw "zlodziejki" nie znalam .... Innym razem zachwala swoja osobe nazywajac sie czyscioszka ...ze poprzedniczka "brudaska " a to co spotkalam pod lozkiem babci ???  Zaluje ze foto nie zrobilam .... Taka jest OBIEKTYWNA ocena pracy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, geronimo napisał:

Ja posiadam ubezpieczenie dodatkowe w ERV , koszty leczenia do 50.000euro

NW do15.000, OC w życiu prywatnym do 50.000  szkody osobowe, do 25.000 szkody rzeczowe

Raz zmuszony byłem korzystać z tego ubezpieczenia , bez problemu płacono lekarzowi jak również zwrot za

dojazd do lekarza Taxi oraz zwrot za leki.

Do tego od tego roku również ubezpieczenie prywatne w Medicover

No i oczywiście EKUZ:d

Ja mam roczne z Agencji ubezpieczeniowej ...przedstawiaja kilka propozycji -by wybrac sobie ew pakiet ... Ubezpieczalam mieszkanie i tak przy okazji Wykupilam tez roczne ubezpieczenie .... dla siebie - by ew rodzine nie obciazac kosztami ..... Nigdy nie wiadomo co sie wydarzy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, XXMartynaXX napisał:

Bo  ja  jestem  kontrowersyjna  i pisze  prawde.Wygryzły  bo  nie  będę  walczyć  o coś  co  nie  jest  warte  mojego  zdrowia.Mówię pa i odchodzę.Robię  to  z klasą .Sępy  niech  walczą.

Jak widac najlepsze sa osoby -ktore siedza jak mysz pod miotla ....??? Warto przeciez napisac cos ze swoich doswiadczen ... by inne sie zastanowily a nie w kaciku poplakiwaly nad SWOJA NIEDOLA .... Znajoma dzwoni i mowi ;Praca okropna ale zmienniczce nic nie powiem -bo przekaze to Firmie ..ja cierpie ...ona tez moze pocierpiec .... a Firma nie da mi juz zadnego zlecenia .... Pracowalam i ja po niej ...bo niby zapomniala mi przekazac faktow .... Wiec tez mam nauczke ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, anna5826 napisał:

Kochana to tylko zycie ..... KAZDY powinien SZUKAC az Znajdzie ...odpowiednia prace.... Opiekunki potrafia zadzwonic do Firmy oczerniajac poprzedniczke ze jest np ...hmmm Zlodziejka ...bo to i to bylo i zginelo ... UPS a te rzeczy lezaly sobie w stercie prania .... iii  ja gdy to zobaczylam zadzwonilam .... do Firmy -by sprawe wyprostowac ...chociaz tej tzw "zlodziejki" nie znalam .... Innym razem zachwala swoja osobe nazywajac sie czyscioszka ...ze poprzedniczka "brudaska " a to co spotkalam pod lozkiem babci ???  Zaluje ze foto nie zrobilam .... Taka jest OBIEKTYWNA ocena pracy .....

Nigdy nie rozmawiam o zmienniczce ani z rodziną ani z agencją. Nie moja sprawa. Moją sprawą jest moja praca a nie obgadywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Nigdy nie rozmawiam o zmienniczce ani z rodziną ani z agencją. Nie moja sprawa. Moją sprawą jest moja praca a nie obgadywanie.

Ja tez sie Iszy raz z tym spotkalam .... bo zawsze gdy nawet bylo cos nie tak zakasalam rekawy i do dziela .... Ale gdy ktos nieslusznie jest nazwany zlodziejem ...wyprostowalam to .... Bo to bylo oczernianie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

Jak widac najlepsze sa osoby -ktore siedza jak mysz pod miotla ....??? Warto przeciez napisac cos ze swoich doswiadczen ... by inne sie zastanowily a nie w kaciku poplakiwaly nad SWOJA NIEDOLA .... Znajoma dzwoni i mowi ;Praca okropna ale zmienniczce nic nie powiem -bo przekaze to Firmie ..ja cierpie ...ona tez moze pocierpiec .... a Firma nie da mi juz zadnego zlecenia .... Pracowalam i ja po niej ...bo niby zapomniala mi przekazac faktow .... Wiec tez mam nauczke ....

Ciesze  się  Aniu  że masz odwagę  napisać  prawdę.To  co  myślisz.To  nie  prawda  że firma  cię  nie  zatrudni.Napisz  na  priv  to  coś  zaradzimy.O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, XXMartynaXX napisał:

Ciesze  się  Aniu  że masz odwagę  napisać  prawdę.To  co  myślisz.To  nie  prawda  że firma  cię  nie  zatrudni.Napisz  na  priv  to  coś  zaradzimy.O.o

To zdanie tej znajomej ..ona tak sie boi .... ze kolejnego zlecenia nie dostanie ....Sadze ze ma racje ...bo dzwoniac do opiekunki ktora juz tam pracuje -oczekujemy rzetelnych info ... gdy zle i o tym powiemy przez tel to nikt nie przyjedzie .... Uciekniesz ze Stelli to w umowie kara np 2 tys i brak zaplaty za przepracowane dni i zwrotu za przejazd tez nie ma ..A sadze ze wystarczy wpisac : W przypadku warunkow innych niz w Zleceniu ..zrywam niniejsza  Umowe bez ponoszenia zadnych Konsekwencji ...Tak robi moja znajoma ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, anna5826 napisał:

To zdanie tej znajomej ..ona tak sie boi .... ze kolejnego zlecenia nie dostanie ....Sadze ze ma racje ...bo dzwoniac do opiekunki ktora juz tam pracuje -oczekujemy rzetelnych info ... gdy zle i o tym powiemy przez tel to nikt nie przyjedzie .... Uciekniesz ze Stelli to w umowie kara np 2 tys i brak zaplaty za przepracowane dni i zwrotu za przejazd tez nie ma ..A sadze ze wystarczy wpisac : W przypadku warunkow innych niz w Zleceniu ..zrywam niniejsza  Umowe bez ponoszenia zadnych Konsekwencji ...Tak robi moja znajoma ....

tak, właśnie jest !!!!!!!!!! Ciebie wrobili to ty inne dziewczyny tez musisz wrobić, Ale wypowiedzenie z powodu innej umowy warunków na Stelli niż w umowie muszą zaakceptować, tylko wtedy karają milcząc a niech czeka aż skruszeje myślą sobie Menagerki !!!!!!11 takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.03.2018 at 13:30, XXMartynaXX napisał:

Co???Jakie  15 eur???Za  co????Ja  nic  nie  wiem-.-

jak jestem na wyjeżdzie to mam oplacane grupowe dodatkowe ubezpieczenie w ERV w wys.0,5 euro dziennie...średno wychodzi 15 euro na m-c..korzystalam już z niego będąc w DE. ..super obsluga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...