Skocz do zawartości

Grupa "Iskierka"


Gość Marta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Mam na imię Marta, od 13-stu lat mieszkam w Niemczech a od niedawna pracuje dla stowarzyszenia Caritas. Czy jest tu może ktoś z okolic Osnabrück? 49324 Melle? W niedzielę 04.06. o 14 do 16  odbędzie się spotkanie grupy Iskierka dla opiekunek i opiekunów osób starszych z Polski aby przy kawie i cieście móc porozmawiać i nawiązać nowe kontakty. Może jest tutaj ktoś kto mieszka niedaleko i byłby zainteresowany. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gość Marta napisał(a):

Caritas nie szuka opiekunek tylko organizuje spotkania dla opiekunów którzy już tu są aby mieli możliwość spotkać się z innymi ludźmi i przy kawie i cieście po prostu porozmawiac

Caritas werbował, werbuje i będzie werbować po co ściemniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie macie doświadczenia ale ja wiem co jest napisane w mojej umowie o pracę i co należy do moich obowiązków. Możliwość spotkań jest opłacana przez gminę. Jeżeli będzie duże zainteresowanie to jest możliwość żeby na spotkania przychodzili również fachowcy np od fizjoterapii itd aby dać opiekunom wskazówki jak na przykład podnosić pacjentow. Proszę nie doszukiwać się tutaj drugiego dna, którego nie ma. Nie wszyscy mają złe namiary 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...