Skocz do zawartości

Strach przed 1 wyjazdem


Gość Angelika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelika

Kochane co wy rozumiecie przez strach przed pierwszym wyjazdem? Chodzi mi o objawy tego strachu a nie powody.

Nowe miejsce, niepewność, akceptacja, oczekiwania to ja rozumiem, ale czy za tym idą jakieś krótkie ataki paniki? Mam takiego pietra, że nie wiem czy jechać a wyjazd już za dwa dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgośka

Witaj.

Przed pierwszym wyjazdem miałam raka, wylew, schizofrenie i wiele innych objawów, którymi był strach przed nieznanym, bo człowiek się naczyta na forach o trudach i myśli że tak jest zawsze i wszędzie. Podejdź do tego tak, że jak ci się nie spodoba to wrócisz, a jeżeli nie pojedziesz teraz to potem będzie Ci tylko trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

U każdego stres i strach wygląda inaczej. Zobacz co jest za tym stresem i jedź. 

Teraz już za późno, ale przy takim ekstremalnym strachu warto wziąć dwie, trzy sesje z psychoterapeutą, nie mylić z psychologiem.

P.S.

Ja przed pierwszym wyjazdem myślałam, że inne tak nie mają :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.05.2023 o 10:06, Outlaws napisał:

"Do odważnych świat należy!"

Jechać, pracować i cieszyć się pełnym kontem walutowym, zasilanym co i rusz 👊

Dokładnie. Strach ma wielkie oczy. Każda nowa praca wywołuje lęk i stres a tu przynajmniej masz fajne pieniądze i jak wszystko poukładasz to jesteś panią na włościach. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...