Skocz do zawartości

para szuka pracy w opiece


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Iwonka59 napisał:

Szukam pracy w opiece wraz z mężem od marca 2018. Jedno z nas posiada prawo jazdy, język lepszy podstawowy.

Myślę, że możecie mieć problem. Przez agencję, to raczej wątpliwe, chociaż możesz zadzwonić i zapytać. Może do SoftCare24 z Torunia. Akurat tę agencję mogę Ci polecić, bo jak do tej pory,nigdy się na nich nie zawiodłam. Czasami zdarzają się tam oferty dla osób z językiem podstawowym. Z tym, że nie wiem czy mają też oferty dla par. Możesz też sprawdzić na Poloniusz.pl. Czasami pojawiają się tam również prywatne ogłoszenia. Jest też inna możliwość - poprosić kogoś, kto dobrze zna niemiecki, by przejrzał niemieckie strony internetowe z ogloszeniami...Życzę Ci, obyś nie musiała długo szukać:)

Pomyślałam o jeszcze jednej agencji do ktorej możesz zadzwonić - Medikraft z Wrocławia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...