Skocz do zawartości

agencja nie wypłaciła całego wynagrodzenia


Gość Joannag
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To był mój pierwszy wyjazd. Byłam w monachium 5 miesięcy. Wszystko było dobrze, ale podopieczna po moim powrocie do Polski nie wpłaciła jak twierdzi agencja 450 euro które żekomo ukradłam ze skrytki. Co mogę zrobić? Agencja twierdzi że nic więcej nie może zrobić a córka podopiecznej rozłączyła się gdy usłyszała mój głos. Nie chcę popuścić takich pieniędzy. Pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli piszesz o tym publicznie to Ci wierzę...to jest mała kwota ,by tym się zajmowała Policja ,ale gdybyś Ty to zrobiła zapewne by zareagowali i pojechali by na rozmowę..nie wiem czy by się podieli badań czy pozostały jakieś ślady linii papilarnych,bo to jest mała kwota ,chyba ,że na odpowiedzialność ich lub Twoją...ze starszymi ludzmi trzeba uważać ...potrafią porozkładać pieniądze po kontach w tedy oskarżają kogoś ,że im ukradł pieniądze...najlepiej jest wtedy jesli nie dysponują kasą..nie wiem w jakim stanie była Twoja podopieczna...jedno jest pewne ,że zrobiła to nielegalnie nie wypłacając Ci reszty pięniędzy---jeśli napisałaś prawdę to ja bym nie popuścił zgłosił bym to na Policje Niemiecką...bo ona musi Ci udowodnić ,że to Ty wziełaś:)Podejrzewam ,że jest już za póżno ,ale warto spróbować:) Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak pisze adamos bo teraz to jest słowo przeciwko słowu. Zażądaj dowodu w postaci zgłoszenia sprawy na policję a jeżeli nie było to znaczy że ew. kradzieży także nie było. skandaliczne jest to że zorientowali się po twoim powrocie bo równie dobrze mogą cie teraz osądzać o wszystko i równie dobrze mogli powiedzieć że zginęło 1000 euro. nie odpuszczaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...