Skocz do zawartości

Małżeństwo, kobieta, mężczyzna- z kim lepiej pracować?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Afryka napisał:

A ja ,w następnym" losowaniu" , muszę wrzucić do bębna maszyny losującej parę ,sympatycznych dziadeczków , obchodzących kuchnię szerokim łukiem....a parom , mówię dziękuję.:d

Takich dziadeczków poprawnych politycznie? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Afryka napisał:

A ja ,w następnym" losowaniu" , muszę wrzucić do bębna maszyny losującej parę ,sympatycznych dziadeczków , obchodzących kuchnię szerokim łukiem....a parom , mówię dziękuję.:d

Trafiłaś kiepsko,ale nie zniechęcaj się. Jestem u czwartego dziadka i na żadnego nie mogłam narzekać,a aż na takiego farta nie mogłabym liczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ivanilia40 napisał:

Miałam stereo i faktycznie zajmowali się sobą,ale....rano i wieczorem pracy było podwójnie z naciskiem na kontrolę zakupową ze strony babci. 

Dziś zostało mono i chyba nie narzekam ,tym bardziej,że wypłata została stereo :dobrze:

Moja wypłata też stereo, a nawet quadro, ale....jednak dwoje bardziej mi leży...:cześć3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Takich dziadeczków poprawnych politycznie? :haha:

A o tej " poprawności " nie politycznej to nawet nie pomyślałam ,ale wiesz co , chętnie bym takiego dziadka przygarnęła ,być może ,że mam tylko pozytywne doświadczenia znajomościowe z tymi niepoprawnymi.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Afryka napisał:

A ja ,w następnym" losowaniu" , muszę wrzucić do bębna maszyny losującej parę ,sympatycznych dziadeczków , obchodzących kuchnię szerokim łukiem....a parom , mówię dziękuję.:d

Opisywałam już wielokrotnie Gbura...mono był, dziadeczek, samodzielny, kuchnię obchodził szerokim łukiem, ale niech to szlag...do dzisiaj mi się krew gotuje ze złości...>:( W myśl powiedzenia, że trawa bardziej zielona po drugiej stronie płotu...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

A o tej " poprawności " nie politycznej to nawet nie pomyślałam ,ale wiesz co , chętnie bym takiego dziadka przygarnęła ,być może ,że mam tylko pozytywne doświadczenia znajomościowe z tymi niepoprawnymi.:d

Znam parę poprawnych osób płci obojga...nawet ten pomysł zaczyna mi się podobać....trzeba wywiad uczynić, czy da radę takie zlecenie zdobyć...;) Może być ciekawie, ciekawie....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Opisywałam już wielokrotnie Gbura...mono był, dziadeczek, samodzielny, kuchnię obchodził szerokim łukiem, ale niech to szlag...do dzisiaj mi się krew gotuje ze złości...>:( W myśl powiedzenia, że trawa bardziej zielona po drugiej stronie płotu...:haha:

I tak bywa . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze to praca nieoplacalna. Pozmyslcie; Jezeli za jedna osobe macie 1300 Euro przykladowo, to za druga tez powinniscie miec dodatkowo 1300 Euro czyli  razem2600 Euro prosty rachunek, a nie dodatek w wysokosci np. 300 Euro, a firmy biora za dwie osoby podwojna stawke

Edytowane przez Henk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 29.03.2018 at 15:58, Mirelka1965 napisał:

Znam parę poprawnych osób płci obojga...nawet ten pomysł zaczyna mi się podobać....trzeba wywiad uczynić, czy da radę takie zlecenie zdobyć...;) Może być ciekawie, ciekawie....:szydera:

Ja nie widze tu nic ciakawego, chyba ze prywatnie rodzina zgodzi sie na podojna wyplate. Popytajcie sie tych niemieckich cwaniakow ile by zaplacili w Heimie za dwie osoby ????!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Henk napisał:

Ja nie widze tu nic ciakawego, chyba ze prywatnie rodzina zgodzi sie na podojna wyplate. Popytajcie sie tych niemieckich cwaniakow ile by zaplacili w Heimie za dwie osoby ????!!!

My wiemy ile w Heimie biorą....I co z tego? Są plusy dodatnie i plusy ujemne pracy z dwójką. Każdy wybiera taką opcję, jak mu pasuje i za ile mu pasuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Henk napisał:

Ja nie widze tu nic ciakawego, chyba ze prywatnie rodzina zgodzi sie na podojna wyplate. Popytajcie sie tych niemieckich cwaniakow ile by zaplacili w Heimie za dwie osoby ????!!!

Jak znajdziesz rodzinę,która płaci podwójnie to daj mi znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekanie nic nie da. My możemy przyjąć warunki lub szukać innego miejsca. 

Co do doświadczeń z dwójką to mnie to nie odpowiada. Po prostu wolę jedną osobę bo wszystko ustawiam pod nią i nie muszę się dostosowywać do drugiej osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ivanilia40 napisał:

Jak znajdziesz rodzinę,która płaci podwójnie to daj mi znać.

Ps, Poprostu nie daj sie wykorzystywac  !!!! Myslisz ze jak pojdziesz na ich uklady , to beda cibie cenic ???? Nigdy !!! Raczej za plecami pkazywac beda pogarde za malo ich znasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Henk napisał:

Ps, Poprostu nie daj sie wykorzystywac  !!!! Myslisz ze jak pojdziesz na ich uklady , to beda cibie cenic ???? Nigdy !!! Raczej za plecami pkazywac beda pogarde za malo ich znasz

Kto cię tak skrzywdził, że tryskasz jadem? Różni są Niemcy...pewnie...w każdym narodzie są ludzie różniący się między sobą. Myślisz, że jak pojedziesz do GB to nagle zaczną cię cenić, po plecach klepać i piać z zachwytu? Tam znajdziesz takich samych ludzi...dobrych i złych, skąpych i szczerych. I nie ważne gdzie pojedziesz, zawsze trafi się ktoś, kto będzie patrzył na ciebie z pogardą....tacy są ludzie...wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...