Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Jeszcze nie kupiłam, w zapasie mam w domu jeszcze inne, najwyżej wrzucę do bagaznika torbę butow i bede zmieniala :hura:

Widzi pani, jaka mądra jest? :oklaski: Ja biorę zawsze parę zestawów...od najwyższych obcasów do najniższych...a i tak czasami impreza kończy się na bosaka...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, violka napisał:

Mój kombinezon został przelicytowany >:( ale na pocieszenie udało mi się wygrać inną aukcję :dimage.png.fdc28e848d8c8f6d0ab3adb711ec08f6.pngimage.png.d4f1960e0fd461e79298e24f6d5580c4.pngCena regularna 270 zł , ja zapłaciłam 67 zł :d

Takie zakupy kocham,,też jak coś znajdę fajnego to szukam tego samego wszędzie i patzrę na cenę,,nie jestem z tych co to zobaczą i od razu cyk myk kupują,,wiem ,że można fajne rzeczy kupic za małą kasę,,brawo  @violka ,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do butów to mam ich full,,plastików nie znoszę,,ale jakies bym znalazła jeszcze nowe ,,kupione kiedyś i nie ubrane,,ale przeceny z sklepach z droższymi butkami to kocham,,bo zawsze moja siedmiomilowa stopka znajdzie rozmiar,,,zawsze są wygodne,,mam bzika na punkcie butów, torebek, ciuchów,,nic na to nie poradzę,,trochę się teraz odbzikowałam ,,bo dużo mam,,ale jak coś wpadnie w oko to nie ma to czy tamto,,kupić musze i wtedy spię spokojnie:love:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi, ja mam bzika na punkcie torebek i butów.

Szłam ostatnio do fryzjera, obok jest sklep z torebkami.

Weszłam z zamiarem kupna jednej, pudrowy róż ze złotem mi się zamarzył.

Kupiłam.....4 naraz- róż, jeans, czarna, brązowa xd

Z butami mam podobnie.

 

Inne ciuchy, to różnie.

Ostatnio nabyłam sukieneczkę....na targu. Fajna jest (rękawki do związania są, tu na zdjęciu nie widać).

 

 

35362830_1879372055449086_5135557430221996032_n.jpg

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 nie skromną tylko letnią,,,super!!! fajnie ,że dzielicie się i pokazujecie swoje nowe zakupki,,jak to baby ,,zawsze cos fajnego się zobaczy i kupi,,,sukieneczka przewiewna i taką na ramiączkach mam białą,,z Floriday  kupiłam,,ale czy jestem zadowolona do końca? nie wiem,,chyba jestem trochę za gruba do bialej albo do fasonu,,ale nischt zu tragisch,,na plażę wyskoczkę,,,no ale tak mi się spodobała ,że nie ważna kasa ,,wariactwo i tyle,,,

64fb07f1aabcd8c0c6570af339a691bd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Barbara48 napisał:

A ja taką skromną nabyłam, nie lubię zbyt dużych wzorőw, bo mnie pogrubiają jeszcze :szydera:

received_1866256156754193.jpeg

Kiecka ładna ale z kolorem mogłaś zaszaleć . Takie ciemności lubię tylko w małych czarnych :d Młoda laska jeszcze jesteś , to szalej w jasnościach :love: I nie pisz głupot , że Cię pogrubiają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Barbara48 nie skromną tylko letnią,,,super!!! fajnie ,że dzielicie się i pokazujecie swoje nowe zakupki,,jak to baby ,,zawsze cos fajnego się zobaczy i kupi,,,sukieneczka przewiewna i taką na ramiączkach mam białą,,z Floriday  kupiłam,,ale czy jestem zadowolona do końca? nie wiem,,chyba jestem trochę za gruba do bialej albo do fasonu,,ale nischt zu tragisch,,na plażę wyskoczkę,,,no ale tak mi się spodobała ,że nie ważna kasa ,,wariactwo i tyle,,,

64fb07f1aabcd8c0c6570af339a691bd.jpg

Zajefajna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Basiaim napisał:

@Blondi, ja mam bzika na punkcie torebek i butów.

Szłam ostatnio do fryzjera, obok jest sklep z torebkami.

Weszłam z zamiarem kupna jednej, pudrowy róż ze złotem mi się zamarzył.

Kupiłam.....4 naraz- róż, jeans, czarna, brązowa xd

Z butami mam podobnie.

 

Inne ciuchy, to różnie.

Ostatnio nabyłam sukieneczkę....na targu. Fajna jest (rękawki do związania są, tu na zdjęciu nie widać).

 

 

35362830_1879372055449086_5135557430221996032_n.jpg

Bardzo ładna i gustowna. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, violka napisał:

Kiecka ładna ale z kolorem mogłaś zaszaleć . Takie ciemności lubię tylko w małych czarnych :d Młoda laska jeszcze jesteś , to szalej w jasnościach :love: I nie pisz głupot , że Cię pogrubiają :haha:

Jasne i kolorowe tez mam. 

Z tą zaszalałam w ubiegłym roku w Hiszpanii. Nie moglam sie oprzec. 

Nigdy takich wczesniej nie nosilam :hura:

received_1867070933339382.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malina 1 napisał:

Na modelkach wszystko wygląda cudnie,na fotkach, a czasem to samo się kupi i lipa,ja kupiłam bluzkę wczoraj ale myślę że nie jest żle

WIN_20180527_171525.JPG

Ja ją chcę. :szydera:

Gdzie kupiłaś, za ile i dlaczego tak drogo. :haha:

Edytowane przez Maria Jolanta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Malina 1 napisał:

Na modelkach wszystko wygląda cudnie,na fotkach, a czasem to samo się kupi i lipa,ja kupiłam bluzkę wczoraj ale myślę że nie jest żle

WIN_20180527_171525.JPG

Pokuszę się o stwierdzenie,  że jest zajebiaszczo...:oklaski: I dotyczy to zarówno modelki, jak i prezentowanego wdzianka...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, violka napisał:

Kiecka ładna ale z kolorem mogłaś zaszaleć . Takie ciemności lubię tylko w małych czarnych :d Młoda laska jeszcze jesteś , to szalej w jasnościach :love: I nie pisz głupot , że Cię pogrubiają :haha:

To pokaż się w jakiejś kreacji,fajne ciuchy wstawiasz ale na modelkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...