Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to się pochwalę,,takie butki kupiłam , identyczne, z mięciutkiej skórki tylko nie Venezia, na rynku w Castellon ,nowe z metkami za 15 euro, nie wiem skąd ten facet bierze te buty, gdzie są takie odrzuty, kupiłam u niego z 5 par butów, nie zawsze ma ,ale udało mi się trafić na super butki, męskie jakie śliczne, np, cena 196 euro na bucie, orginalna cena, za 15 euro,,kocham takie zakupy,,wszystkie skórzane ze skórzaną podeszwą, markowe ,żaden plastik ani podróba,ale na tym rynku dużo rzeczy można było kupić markowych i pięknych,,bardzo tanio,:oklaski:

6366_VOS_GHIA__5.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, Blondi napisał:

No to się pochwalę,,takie butki kupiłam , identyczne, z mięciutkiej skórki tylko nie Venezia, na rynku w Castellon ,nowe z metkami za 15 euro, nie wiem skąd ten facet bierze te buty, gdzie są takie odrzuty, kupiłam u niego z 5 par butów, nie zawsze ma ,ale udało mi się trafić na super butki, męskie jakie śliczne, np, cena 196 euro na bucie, orginalna cena, za 15 euro,,kocham takie zakupy,,wszystkie skórzane ze skórzaną podeszwą, markowe ,żaden plastik ani podróba,ale na tym rynku dużo rzeczy można było kupić markowych i pięknych,,bardzo tanio,:oklaski:

6366_VOS_GHIA__5.jpg

Ładne butki :love: Teraz tylko w obuwie można inwestować bez ryzyka :haha:

1557386411_WhatsAppImage2020-03-25at19_00_07.thumb.jpeg.01b00341a9bb06c7cd003b709670e0f8.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Pogrzebałam znów jak kura i znalazłam fajowy topikKoszuli szukam flanelowa ma być w kratkę zielono żółtą dla mnie .Dobrze, że  poniedziałek wolny dla mnie, ruszę z synowa dziadka na zakupy .Widziałam taka koszule u kogoś i zazdrość mnie dopadła hmm za duża by była dla mnie, inaczej bym ją z niej zdjęła Jak kupię pokażę

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
2 godziny temu, Funny napisał:

Cos za mną ostatnio białe łazi no bo do opalenizny ładnie pasuje takie coś wynalazłam w necie i maskuje co trzeba   

20210731_165754.jpg

Zdecydowanie ta lepiej mi się podoba

 

2 godziny temu, Funny napisał:

Ta to juz bajeczna

2021-05::1621683760-189052381-826702738267270-9085179808731077582-n.jpg

Jestem szczęśliwą posiadaczką podobnej tylko zamiast haftu, dobrej jakości bawełniana koronka .Kupiłam rok temu ,wydawało mi się drogo i nawet odrobinę žałowałam zakupu ale w tym roku mam jak znalazł

Edytowane przez INEZ
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Zdecydowanie ta lepiej mi się podoba

 

Jestem szczęśliwą posiadaczką podobnej tylko zamiast haftu, dobrej jakości bawełniana koronka .Kupiłam rok temu ,wydawało mi się drogo i nawet odrobinę žałowałam zakupu ale w tym roku mam jak znalazł

Mam bluzkę, ładna, biała, haft,ale musiałabym się bardzo okroić by tu wstawić a to już nie będzie taki efekt

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Funny napisał:

Ja już sporo kasy wydałam przez te 5 tyg. Powiedziałam stop

Dobrze ,źe teraz byłam w miejscu gdzie ze sklepami marnie

W perspektywie Augsburg to już wiem czego mogę się spodziewać po sobie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...