Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Ja jestem z tych praktycznych. Kupuję tylko to co potrzebuję i będę nosić. Poza wyjściowymi ciuszkami, co kilka lat przeglądam wszystko i wyrzucam to czego przez 2-3 lata nie nosiłam. Dlatego jestem taka praktyczna. :szydera:

Niby też praktyczna jestem...tylko częściej przeglądy robię...:haha: Jak przez rok nie nosiłam, to oddaję innym...czyli szykuję miejsce na nowe...:oklaski: Gust też mi się często zmienia...co do kolorów, fasonów...:haha: No i gabaryty się zmniejszają...to po co worki mam trzymać...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zajrzyj do tego butiku, więcej fajnych ciuszków mają. :haha:

Ja zajrzałam :) Mają fajne ciuszki ale te same można kupić na Allegro za połowę ceny . Białą sukienkę w kwiaty , którą zamieściła 2 dni temu @Blondi  ( również link do niej :d) można kupić za 55 zł a w tym butiku kosztuje 109 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Co myślicie o tych butkach na wesele ?

Sa bardzo wygodne i stabilne. Do kosciola i na poczatek mam wysokie szpilki, ale w nich nie przetancze calej nocy, a w tych mysle ze dam rade. 

received_1865819770131165.jpeg

received_1865819420131200.jpeg

Fason zajebiaszczy...:oklaski: Bez bicia się przyznam,  że z tej firmy nie kupuję butów...mam pańskie nóżki i od plastików tej firmy  cierpią... Lepiej dopłacić i coś skórzanego kupić...na pewno podobne znajdziesz...:$ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Barbara48 napisał:

Co myślicie o tych butkach na wesele ?

Sa bardzo wygodne i stabilne. Do kosciola i na poczatek mam wysokie szpilki, ale w nich nie przetancze calej nocy, a w tych mysle ze dam rade. 

received_1865819770131165.jpeg

received_1865819420131200.jpeg

Bardzo ładne . Nie słuchaj @Mirelka1965:haha: Buty do biegania na co dzień muszą być ze skóry ale na imprezę szkoda wydawać tyle kasy jak one i tak zalegają pózniej w szafie . Mam już od 13/stu lat buty tej firmy i w żadnych innych nie wytańczyłam się jak w tych i jeszcze sobie w nich nie raz zatańczę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Bardzo ładne . Nie słuchaj @Mirelka1965:haha: Buty do biegania na co dzień muszą być ze skóry ale na imprezę szkoda wydawać tyle kasy jak one i tak zalegają pózniej w szafie . Mam już od 13/stu lat buty tej firmy i w żadnych innych nie wytańczyłam się jak w tych i jeszcze sobie w nich nie raz zatańczę :d

Widocznie moje stópki są bardziej wrażliwe od twoich...:trele: Ja mam skórzane, służbowe, do tańca...pasują do wielu kreacji i nie zalegają...zarobiły na siebie...:dobrze: Wybór należy do użytkownika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Widocznie moje stópki są bardziej wrażliwe od twoich...:trele: Ja mam skórzane, służbowe, do tańca...pasują do wielu kreacji i nie zalegają...zarobiły na siebie...:dobrze: Wybór należy do użytkownika...

Wszystko zależy od tego jak się trafi . Moje ostatnie weselne botki  kosztowały ponad 500 zł , porządnej hiszpańskiej firmy z tradycjami a obcierają mnie małpy jedne jak mało które >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Wszystko zależy od tego jak się trafi . Moje ostatnie weselne botki  kosztowały ponad 500 zł , porządnej hiszpańskiej firmy z tradycjami a obcierają mnie małpy jedne jak mało które >:(

Ja kupiłam buty do tańca w sklepie dla tancerzy zawodowych...:haha: Mięciutkie, wygodniutkie, jak kapcie....nie obcierają wcale...i nie kosztowały tak dużo...:hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cztery ciuchy typu "spodnium". Dwa w kwiaty, bez ramiączek...wyglądam jak...no nie wiem jak...masakrycznie...:haha: Ale pozostałe dwa, to ho, ho, ho...modelka ze mnie jak ta lala...:haha: Beżowe, nogawki długie, ściągnięte lekko gumkami przy kostkach, bez ramiączek...Czarne, nogawki długie, dość szerokie u dołu, ramiączka fantazynie krzyżujące się na plecach... Można nieźle wyglądać pomimo niedoskonałości figury...można...i nie jest to moja opinia...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...