Skocz do zawartości

Współczesna księżniczka-moda!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tą fotkę zrobiłam we Francji,,sklep był zamknięty,,ale poszukuję buty ,,jedne co oparte są po prawej stronie ,,płaskie sandały a drugie to te różowe z przodu,,ze skórki,,trochę cudaczne ale piękne,,ale co jeszcze widac moje nogi -hahaha i slodziaka nogi,,,

IMG_20180601_123025.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Blondi napisał:

Tą fotkę zrobiłam we Francji,,sklep był zamknięty,,ale poszukuję buty ,,jedne co oparte są po prawej stronie ,,płaskie sandały a drugie to te różowe z przodu,,ze skórki,,trochę cudaczne ale piękne,,ale co jeszcze widac moje nogi -hahaha i slodziaka nogi,,,

IMG_20180601_123025.jpg

Pal licho buty , ale ten Twój słodziak ma nogi. ...

Raz tylko widziałam takie cudne. ...Adonis to przy nim wymiękał, oczywiscie mówię o moim znajomym. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Barbara48 napisał:

Pal licho buty , ale ten Twój słodziak ma nogi. ...

Raz tylko widziałam takie cudne. ...Adonis to przy nim wymiękał, oczywiscie mówię o moim znajomym. 

Zgadza się,,,nogi  słodziak ma perfekt,,,pisalam już wcześniej ,że figurę całą ma super,,,a że lubi słońce i pracę na powietrzu to cały opalony ,,jest moim modelem,,,:oklaski:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Zgadza się,,,nogi  słodziak ma perfekt,,,pisalam już wcześniej ,że figurę całą ma super,,,a że lubi słońce i pracę na powietrzu to cały opalony ,,jest moim modelem,,,:oklaski:

Super! 

Tylko mam pytanko, po co facetom takie zajebiaszcze nogi? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Barbara48 napisał:

Super! 

Tylko mam pytanko, po co facetom takie zajebiaszcze nogi? 

No jak po co,,aby przeplatać nimi np. w łóżku,,,albo aby nie odstraszyć partnerki,, albo aby być wyższym ,, no!!! ja kocham takie figury,,długie nogi i proporcjonalnie do nóg musi być tułów,,ani jedno ani drugie nie może być za długie albo za krótkie,,,mało jest takich figur,,rośniemy i jesteśmy tacy wszyscy jacy urośliśmy,,chce sie nieraz inaczej a tu nie ma jak nóg wydłużyc czy skrócic tułowia,, ale do rzeczy ,,,moda 

japonki za 69 zł, ,,ładne,,mój styl,,

pol_pl_Zlote-sandaly-japonki-z-diamencikami-LR201-7459_3.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Blondi napisał:

No jak po co,,aby przeplatać nimi np. w łóżku,,,albo aby nie odstraszyć partnerki,, albo aby być wyższym ,, no!!! ja kocham takie figury,,długie nogi i proporcjonalnie do nóg musi być tułów,,ani jedno ani drugie nie może być za długie albo za krótkie,,,mało jest takich figur,,rośniemy i jesteśmy tacy wszyscy jacy urośliśmy,,chce sie nieraz inaczej a tu nie ma jak nóg wydłużyc czy skrócic tułowia,, ale do rzeczy ,,,moda 

japonki za 69 zł, ,,ładne,,mój styl,,

pol_pl_Zlote-sandaly-japonki-z-diamencikami-LR201-7459_3.jpg

Ładne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 20.06.2018 at 20:58, violka napisał:

Jak ktoś przelicytuje mój kombinezon , to kupię sobie tą kieckę  :d będę walczyć o nią  do upadłego :haha:image.thumb.png.398754308b0857c860ad3b8242544f61.png

Tą kieckę kup ,,jest super,,,a kombinezon odpusc sobie ,,kieckę wszędzie ubierzesz i zimą i latem,,i jest śliczna ,,taka zwiewna i taka niewinna :love: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ruszam na Pl i na zakupy,,tylko czy czas pozwoli,,,szaleć po galeriach,,bo jak narazie to szaleję po samych budowniczych sklepach:przekleństwa: ale i tam znajduję fajne rzeczy,, fajnie ,że jedna z moich koleżanek tych takich prawdziwych koleżanek ma prywatny Dom dziecka i ma tam dziewczynki 17,,18,19 lat  a ja pełne szafy trochę przymalych ciuchów albo takich co to już nie ubiorę i teraz jak pojadę do Pl to co pierwsze to pakowanko i wio do dziewczynek,,,teraz już nie będzie litości ,że szkoda czy ,,a może jeszcze ubiorę,,koniec ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto lubi kapelusze? ja najbardziej lubię ten fason na drugim zdjęciu,,chodz w kowbojskich mi jak najbardziej do twarzy i mam takie też,,,lubię kapelusze ale rzadko ubieram,,bo latem to mi za gorąco,,nie dośc że włosów dużo i jeszcze kapelo-toż to gotuję się,,

kapelusz-na-lato-26527420.jpg

z20044292IER,Kapelusz-na-lato.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...