Skocz do zawartości

Czy lubicie to????


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Blondi napisał:

Adamos jakie masz delikatne rączki  rozstawione na buzi,,,często, na pewno  jest to Twój życiowy odruch i jak wszyscy robimy z rękoma rózne cuda ,ale to jest kompozycja i cudnie uchwycona-brawo -lubię to! masz wspaniałych przyjacioł-na prawdę! brawo

ha ha -delikatne rączki ,wiesz co pracowałem  ciężko  bo na kopalni 6 lat ale i w biurze ,tak ,że te rączki znają smak chleba z każdego pieca .

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam was. Mimo wszystko z całą sympatią i uznaniem dla pasji napiszę forumowej wyroczni wprost głosu Adamie to Ty nie masz Broni cię tylko pasja i miłość do śpiewania. Te ochy i achy tutaj są tyle warte co wpisy na fejsie pod zdjęciami typu pięknie wyglądasz, dziewczyno ty wyglądasz jak w liceum, piękna, zjawiskowa. :)   

Tę piosenkę po prostu sprofanowałeś. Zostaję przy beacie.

Trochę odwetowo, ale szczerze. Paulina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, adamos1 napisał:

Specjalnie dla Gość  paulina-----!Nie odpłacam tą samą monetą.

Prześlicznie adamosie  i się nie przejmuj zazdrosną Paulinką , Paulinka zle wstała albo jest taka zgryzliwa  osa, ja też potrafię być taką osą i to zależy od naszego dnia i naszego nastawienia,ale ja kocham te Twoje wykonania tutaj bo tutaj jest nasz wspólny domek ,taki mały domek gdzie jestem ja ,gdzie jesteś Ty ,gdzie jest innych naszych wspaniałych przyjaciół wirtualnych ,nie będę wymieniać bo ja kocham tutaj wszystkich ,ale jak wchodzę na forum to jak coś fajnego odsłucham to sama radośc i czy masz głos czy nie masz to się nie liczy -pięknie śpiewasz ,pięknie się Ciebie słucha i to się liczy ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zbyt dużo lat by się przejmować ,mam dystans do siebie a kto o kimś się obelżywie wypowiada ,bez podstaw to tylko świadczy o poziomie intelektualnym danej osoby.Jeszcze nikt taki się nie narodził by wszystkim dogodził  a szczególnie w tych czasach.Fachowcy  mnie zauważyli ,byłem nawet 2013 na Festiwalu w Opolu ,co prawda na telebimie ,ale byłem  a więc coś zauważyli a że mam swoje lata i niedosłuch to widać i czuć i tym się nie przejmuję. Po drugie te piosenki są śpiewane tylko na laptopie. Miło pozdrawiam wszystkich.--Piosenka o tym mówi ..nie żałuję niczego.Pa.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, adamos1 napisał:

mam zbyt dużo lat by się przejmować ,mam dystans do siebie a kto o kimś się obelżywie wypowiada ,bez podstaw to tylko świadczy o poziomie intelektualnym danej osoby.Jeszcze nikt taki się nie narodził by wszystkim dogodził  a szczególnie w tych czasach.Fachowcy  mnie zauważyli ,byłem nawet 2013 na Festiwalu w Opolu ,co prawda na telebimie ,ale byłem  a więc coś zauważyli a że mam swoje lata i niedosłuch to widać i czuć i tym się nie przejmuję. Po drugie te piosenki są śpiewane tylko na laptopie. Miło pozdrawiam wszystkich.--Piosenka o tym mówi ..nie żałuję niczego.Pa.

no to dawaj coś adamos - na ucho!!! takiego szalonego tym razem ,,,tancujemy i się weselimy ,,,

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, adamos1 napisał:

pisałem ,trzeba mieć dystans do siebie a nie na kogoś z spoglądać"  z dołu" a na siebie" z góry"----jest czas na śpiew ,zabawe i płacz.Taki jestem.

raczej z góry na kogoś ,to miałem na myśli ha ha---po prostu odwrotnie..ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

trzeba trochę się pośmiać ,bo co nam pozostało?-prawda ? mamy nie wesołą pracę ,to mi pozwala  żyć  i cieszyć  się życiem.

tym oddaję hołd moje matce ,która kochała śpiew i bawiła seniorów w domach starców ,majac jeszcze 90 lat ich nie opuszczała jeżdząc  do nich autobusem,zmarła mając 96 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...