Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki lub opiekuna do Pani, Czernica wrocławska, wyn. tyg. 600zł


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla: Opiekunki lub opiekuna
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Czernica wrocławska
Wynagrodzenie tygodniowe: 600zł
Opis zlecenia: 

Opieka dla 75 letniej, energicznej, chodzącej kobiety, z objawiami utraty pamięci, pomoc przy hygienie osobistej, mierzenie ciśnienia, spacery, sprzątanie, gotowanie, prowadzenie gospodarstwa domowego. Współpraca z rodziną. Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem. Praca pon-niedz. Czas wolny do uzgodnienia. 2.500 zł/miesiąc, wyżywienie, pokój.Praca od 20.09.2021 lub do uzgodnienia. Czernica Wrocławska. 15 min od Wrocławia. Tel. 0048 533 812 921

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Zarejestrowani Użytkownicy otrzymują dostęp do komentowania, pisania, oceniania agencji, Stelomierza, mapy Opiekunów oraz otrzymywania prywatnych i agencyjnych ofert pracy.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...