Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pana, Bechtheim, wyn. tyg. 400 euro

Rekomendowane posty

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pana
Miejscowość: Bechtheim
Wynagrodzenie tygodniowe: 400 euro
Opis zlecenia: 

Do opieki jest pan 91 lat .Mieszka sam  domu .Córka mieszka w Szwajcari ..Wymagany mocno komunikatywny niemiecki i prawo jazdy (koniecznie )Ježeli ktoś jest zaintetesowany to proszę podać numer tel .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musi być mocno komunikatywny?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień dobry . Jestem chętna do podjęcia jego zlecenia od 16 października. ZAPRASZAM DO KONTAKTU .Beata Karbowska

Moj tel 0048 507 870 250 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapomniałam napisać ,że zlecenie jest od 9 września .Trzeba być 9 wrzešnia na miejscu bo córka wtedy będzie na miejscu .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Mea  może być komunikatywny ale prawo jazdy trzeba mieć .Napisałam Ci wiadomošć prywatną .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie już nieaktualne .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chcesz dodawać posty, wysyłać wiadomości prywatne, otrzymywać powiadomienia o ofertach? Załóż konto lub zaloguj się...

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To tylko chwila!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

O nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2021 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

• Dodaj nową pozycję...