Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pani, Berlin, wyn. tyg. 600


Rekomendowane odpowiedzi

Oferta dla: Opiekunki
Wyjazd do: Pani
Miejscowość: Berlin
Wynagrodzenie tygodniowe: 600
Opis zlecenia: 

Wyjazd tylko na 2 tygodnie. Prywatnie bezpośrednio u rodziny. Duża stawka, bo 1200 za 2 tygodnie od 05 lipca, czyli za cały wyjazd. Wymagane jest przynajmniej jedno polecenie od niemieckiej rodziny z bezpośrednim kontaktem do niej (uwaga! będzie sprawdzane) oraz dowód, że pracowało się kiedyś dla jakieś agencji najlepiej niemieckiej (może być dawno temu). Do opieki sparaliżowana pani 45 lat. W domu jest sprzątaczka, która pomaga opiekunce w codziennych obowiązkach. Dobre warunki mieszkaniowe w domu jednorodzinnym piętro całe dla opiekunki. W domu mieszka pracujący mąż oraz samodzielny 21-letni syn. Proszę przesłać prv. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara Uccheddu napisał:

Witam , jestem zainteresowana ofertą pracy. Mam dobre referencje , język B1 . Kontakt do mnie [email protected] , lub 500502615 Doświadczenie w pracy.

Frau Elkemann.jpg

Barbara Uccheddu_Lebenslauf_2021.pdf 126 kB · 1 pobranie Safari - 02.07.2019, 12:39.pdf 1 MB · 0 pobrań Safari - 02.07.2019, 12:42.pdf 1 MB · 0 pobrań

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana, język dobry, B1, 10 lat doświadczenia,  referencje, prawo  jazdy,  mieszkam 250km od Berlina, mogę dojechać samochodem, nie posiadam zaświadczenia pracy przez firmę bo jeszcze nie pracowałam, jeśli spełniam warunki, proszę o kontakt mój             Tel. 01736857819

pozdrawiam

  • Jolanta Sobanska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dzień dobry  Mam na   imię Mirosława Herman  mam 46 lat jestem opiekunka  mam dyplom i opiekuna   medycznego   język  Niemiecki   podstawowy +Dobry   Szkołę opiekuna medycznego wraz z egzaminem zawodowym  zdałam  w 1918 r -od 1918 roku wyjeżdżam do  Niemiec jako opiekunka poprzez firmy. doświadczenie zawodowe mam  opiekowałam   się podopiecznymi z różnymi   schorzeniami . jestem zainteresowana   pracą od zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Zarejestrowani Użytkownicy otrzymują dostęp do komentowania, pisania, oceniania agencji, Stelomierza, mapy Opiekunów oraz otrzymywania prywatnych i agencyjnych ofert pracy.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...