Skocz do zawartości

Jak Waszym zdaniem powinno się być ubranym na wyjście do restauracji?Jak Wy się ubieracie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

3 minuty temu, Blondi napisał:

@jolantapl. kręci biznes za biznesem,,,w jej :święty: aż się roi od pomysłów:hahaha:

Tak ale tylko w mojej wyobrażni i najchętniej zatrudniłabym wszystkich opiekunów z Europy i jeszcze zapewniła im super warunki pracy i wysokie wynagrodzenie:hahaha: A o czym jak tu mam pisać nie wystarczy,że trochę rozrywki staram się Wam zapewnić:(

Edytowane przez INEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zapisuję, jolanta.pl...słowem nie odbiegasz od normy, to świetnie, o przerabianiu nawet nie myśl:hahaha:  moje profile opiekunek muszą się zgadzać...a Blondi , mogłabyś mi podać swoje aktualne rozmiary, bo poprzednie uległy chyba przedawnieniu:całus::|:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Łukasz napisał:

już zapisuję, jolanta.pl...słowem nie odbiegasz od normy, to świetnie, o przerabianiu nawet nie myśl:hahaha:  moje profile opiekunek muszą się zgadzać...a Blondi , mogłabyś mi podać swoje aktualne rozmiary, bo poprzednie uległy chyba przedawnieniu:całus::|:hahaha:

hahahhahahaha ale się uśmiałam ,,,:hahaha: ciekawi mnie co Ty prowadzisz za agencję? pochwal się ,,rozmiarówkową'?  wez sam zmierz,,bo mi centymetra zabrakło:rozpacz: 

62a9f2d6000387e64714c3e0.jpg

No!! musi być urozmaicenie,,same modelki? zatkalo kolegę? wychodzą te moje malutkie paczuszki cukiereczków:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hahaha:

A te wymiary,które podałam to się też trochę przedawniły i przeterminowały ale dopiero teraz sprawdziłam datę ważnosci.:płacz::hahaha:

@Łukasz obojetnie jaką agencje prowadzisz to jak będziesz miał dla mnie ofertę to dzwoń albo pisz na priv:) z nie cierpliwoscią czekam na te oferty od różnych agencji:) Mam nadzieję,że na spisaniu moich wymiarów nasza współpraca się nie zakończy i jeszcze się kiedyś odezwiesz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Łukasz napisał:

jolantapl. nigdzie nie wybywam:)

Blondi, to strasznie przybrałaś:( a pamiętasz, jak ta Kowalska w szkole,ta z matmy, mówiła, że jesteś chodząca anoreksja:płacz::hahaha:

:hahaha::hahaha::hahaha: i nosiłam sinbadki aby zakryć kości:hahaha::hahaha: a co! wyślij jej fotkę jaka teraz jestem zdrowiutka,,jak mi się dobrze powodzi w Opiekunkowie,,,,hahahha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jeszcze mam coś fajnego ,,,kocham kapelusze,,są eleganckie:hahaha:

 

kapelusze-damskie-emeryckie-1-135447_L.jpg

kapelusze-i-opaski-lato-2012-19396253.jpg

z20044292IER,Kapelusz-na-lato.jpg

4 minuty temu, Łukasz napisał:

Ale Ty masz sposoby, by wzbudzić w dziadkach uczucie...litości :całus: może na odjazd dostaniesz nowiutkie Wranglery:hahaha:

co???? nowiutkie wranglery już miałam raz w życiu :płacz: jeszcze raz mam coś takiego przeżyć? a potem cały dzień przeznaczyć na tarkę :płacz:  aby zrobić  dziury i przetarcia?  szkoda zachodu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do restauracji jak się pogoda nie poprawi ,może coś ze skóry? jak ja lubię zapach skóry,,mam trochę fajnych rzeczy skórzanych ,,kurtek najwięcej ale i sukienka mala czarna się znajdzie ,,teraz tylko pomyślałam,czy ja w nią wejdę?:hahaha:

b455486517c90ab85c7be9f0dbb81bd1_image.jpg

elegant_leather_outfit.jpg

z12395203Q,Trend-alarm--ubrania-skorzane.jpg

Jeszcze do tej mody czy nie mody,:hahaha: trochę muzy

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas na rybaczki!!!:hahaha:

mankiety-sciagane-rybaczki-jeansowe-bawelna-156-m-3371001726.jpg

pol_pl_Jasnoniebieskie-jeansy-3-4-skinny-jeans-z-dziura-na-kolanie-158001_10.jpg

pol_pl_Spodnie-dresowe-damskie-3-4-LL-Capri-Reebok-24098_2.jpg

A jak ja nie lubię tego typu spodnio-spódnic ,,albo spodni takich i takich długości:rozpacz:  a kiedyś pamiętam miałam spódnico -spodnie skórzane,ktoś mi zrobil prezent ,,kolor nawet był śliczny capuccino,ale ich nie lubiłam ,,a drogie były cholery i nie mogłam się ich pozbyć-hahaha aby przykrości nie zrobić,,,:hahaha:

SSP1977NI_1.jpg

A to jest ładne,,po mojemu!!!:hahaha:

81d90fb800034de74ee99f21.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...