Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy dobrze wybrałam ale jak juz tutaj piszę to niech tak zostanie.

Jest taki temat: ''aplikuj do wielu agencji '' Moja rada-nie róbcie tego!!! Ja tylko oddzwoniłam do tych,które nawiazywały ze mną kontakt telefoniczny w czasie pobytu na zleceniu,uzupełniłam potrzebne dane,wysłałam wymagane dokumenty idt. W efekcie od tygodnia jestem nadal osobą poszukującą pracy bo okazuje sie ze ciagle dostaję odmowne odpowiedzi a podane powody są śmieszne lub po prostu ich brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agama1709 nie Ty jedna tak się dałaś wrobić,,nie Ty jedna czekasz teraz na zlecenie,,zawsze powtarzam ,,dzwonic do wszystkich agencji,która nam pasuje,,wybierac ofertę i dzwonic ,,nie czekac aż któraś z księzniczek zadzwoni,,a co do ofert a potem odmowne odpowiedzi,,to jest ich takie przetrzymanie opiekunki,,az trafi się oferta prawie zgon ,gdzie nikt nie chce jechac to wtedy Tobie zaproponują,bo wiedzą ,że czekasz na zlecenie i jesteś gotowa wyjechac i nie ważne gdzie i do kogo ,,itd,, wsadzą ofertę Tobie i jedz i się ciesz ,że pracujesz,,nie czekaj tylko wysylaj do rożnych agencji formularze,,i dzwon,,może trafiłaś akurat na agencje ,ktore powinnaś skreślić w ogóle ,,bo nie są warte czekania ,,i to ich zbywanie,,no jasne,,zaproponują ofertę ,ktora już dawno jest zajęta,,bo agencje mają też wyścig szczurów i która będzie pierwsza i która da profil opiekunki dla rodziny w de,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agama1709 napisał:

Nie wiem czy dobrze wybrałam ale jak juz tutaj piszę to niech tak zostanie.

Jest taki temat: ''aplikuj do wielu agencji '' Moja rada-nie róbcie tego!!! Ja tylko oddzwoniłam do tych,które nawiazywały ze mną kontakt telefoniczny w czasie pobytu na zleceniu,uzupełniłam potrzebne dane,wysłałam wymagane dokumenty idt. W efekcie od tygodnia jestem nadal osobą poszukującą pracy bo okazuje sie ze ciagle dostaję odmowne odpowiedzi a podane powody są śmieszne lub po prostu ich brak.

Czasami tak bywa :) do mnie też jak jestem w de dzwonią różne agencje do których kiedyś się rejestrowałam i pytają czy nie chciałabym wyjechać a jak wracam do domu to już się nie kontaktują:) Wybieraj sobie konkretne oferty i na nie aplikuj oczywiście na takie gdzie spełniasz wymagania nie zawsze dostaje się ofertę na którą się aplikuje to normalne i tym się nie zrażaj.A ,że odpowiedzi brak  albo powody nie jasne to też normalka wytłumacz to sobie tak tym razem się nie udało pracę dostał ktoś inny i tyle :)

Jak chcesz to napisz na forum jakie masz wymagania i kwalifikacje i od kiedy chciałabyś wyjechać moze ktoś z forum Ci pomoze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;-) Mam wrażenie ze to naprawdę jakas zmowa w stosunku do mojej skromnej osoby. Może kara za rozwiazanie umowy z przyczyn osobistych które juz na szczeście są wyprostowane-na zleceniu byłam do końca zeby nie było niedomówień. Kiedy juz moge powrócić na to ''niebiańskie''łono opiekunek wszyscy którzy byli współpracą ze mną zainteresowani mają nieaktualne zlecenia. W mojej kilkuletniej karierze opiekunki w De,współpracy z kilkoma agencjami pośrednictwa po raz pierwszy mi się zdarza taka sytuacja.

Moze to pora zeby zacząć ominać pośredników ????

Edytowane przez agama1709
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agama1709 olej te agencje i szukaj nowych,,bo ofert jest dużo,,naprawdę dużo,,nie ta agencja to inna ,,szukaj i dzwon,,w internecie jest full ofert ,,i full agencji,,idz do takiej ,która od początku będzieTobą zainteresowana,,warto!!! tu nie  ma znaczenia czy Ty rozwiązalas umowę czy nie,,żadna to kara,,to takie są agencje,,,nasrało się ich full ,,jedna przez drugą chce być lepsza a co do czego to jedno bagno wszędzie,,jak czytam oferta za 1100 euro ,,i takich jest bardzo dużo,,to omijam i tą agencję i te oferty,,a wiem ,że są i za 850 euro,tych jest mało ,,albo ja w ogóle na takie nie trafiam,,bo by były opisane przez nas tutaj równo-hahahha   szukaj i dzwon,,masz teraz następne 2 dni postoju,,bo nikt nie pracuje ani w sobotę ani w niedzielę,,ale sa takie agencje co pracują ,,są,,,powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Dom mnie na priv nie pisze ,żadna agencja:(:hahaha:

A ja nawet nie chcę aby pisały do mnie agencje,,:płacz:,,bo i tak nie spełnią moich życzen :hahaha: moich wymagań-hahahha   piszą agencje do osób zarejestrowanych z nickiem Imienia i Nazwiska,,a ja taka jak bezdomna bez imienia i nazwiska ,tylko jakieś pseudo,,a na pseudo nikt sobie nawet gitary nie zawraca  i bardzo dobrze,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

A ja nawet nie chcę aby pisały do mnie agencje,,:płacz:,,bo i tak nie spełnią moich życzen :hahaha: moich wymagań-hahahha   piszą agencje do osób zarejestrowanych z nickiem Imienia i Nazwiska,,a ja taka jak bezdomna bez imienia i nazwiska ,tylko jakieś pseudo,,a na pseudo nikt sobie nawet gitary nie zawraca  i bardzo dobrze,,:hahaha:

Najlepiej jakby napisała do mnie złota rybka to moze ona by spełniła moje zyczenia bo agencje nie chcą spełnić ani jednego:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jolantapl. napisał:

Najlepiej jakby napisała do mnie złota rybka to moze ona by spełniła moje zyczenia bo agencje nie chcą spełnić ani jednego:hahaha:

A moje życzenia się spełniły. Mam spacerki i gotuję to co chcę. Zapomniałam tylko zażyczyć sobie więcej kasy. :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2017-6-15 at 10:45, irena kaminska napisał:

WITAM WAS SERDECZNIE...Wreszcie odpoczelam i z Agencja Danzingepflege  jestem w zgodzie,obeszli sie ze mna bardzo poprawnie,otrzymalam zaplate(, nawet wczesniej ,oczywiscie podpisalam umowe i reszte dokumentow droga e-mail.Ksiegowy jak i szefowa byli w kontakcie ze mna poprzez WhatsApp.

Dziekuje za wasza obecnosc,dziekuje za pomoci zycze  pomyslnosci dla nas wszystkich.caluje.Irena Kamiñska

 

O 2017-6-15 at 10:05, jolantapl. napisał:

Już się uspokoiłaś? Jak agencja? wypłacili Ci pieniądze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co tu chodzi??? zastraszyli albo nastraszyli,,,bo takie śliczne wiązanki aż nie do uwierzenia,,,

Mimo wszystko agencja jest skreslona z listy fajnych agencji,,,nic im nie pomoże już,,,:płacz:

ale miło,że Ty jesteś zadowolona @irena kaminska ,Ty masz mieć dobrze ,Ty tam pracujesz -powodzena :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zastraszona tylko zmeczona ...napisalam ,ze otrzymalam niewielka  zaplate(wg warunkow na umowie i czasu pracy ) zarobiona zbyt dramatycznie,,,ciesze sie ze zyje ,ze babka mnie nie zabila a Agencja  skoro sie wywiazala to zadna zasluga to ich obowiazek ale uwazam ,ze w porzadku ..wiecej nie bede miec z nimi kontaktu bo znalazlam prace we Francji...a pisze to bo chce byc w spokoju ze mna i z ludzmi.Czytalam dzis straszne rzeczy o Polkach pracujacych w Niemczech i ze sie je strasznie wykorzystuje ale ponoc to Niemcom na reke,,Zycze wam dzielne dziewczyny  jeszcze wiecej woli wytrwania...ale co nalezy zrobic to napisac petycje do pani Premier,,aby Polki mialy wiecej praw jako opiekunki.DZIEKI KOCHANA BLONDI I WSZYSTKIE DZIEWCZYNY.

Laurki dla dzielnych Polek w swej ciezkiej pracy:serce:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irena kaminska trafiłas na artykuł który opisuje Polki i ich wykorzystywanie,,ale nie jest tak dramatycznie,,ja nigdy nie byłam wykorzystywana,,jest dużo opiekunek chwalących sobie pracę opiekunki w De,,,piszemy dośc często ,że mamy tutaj wczasy albo wakacje albo urlopujemy,,nieraz mamy full luzu i spokoju,,no ja trafiam  na bardzo fajnych PDP,,zawsze czuję się u nich jak w domu,staram się stworzyć zawsze taką atmosferę aby mi było jak najlepiej,,i zawsze mi to wychodzi,,nie jest zle,,  ale wszystko zależy od człowieka,,

niech ktoś ze mną przeprowadzi wywiad do gazety,,to dopiero by było,,zaskoczenie,,znalazła się jedna zadowolona:hahaha: wszystko jej pasuje,,z wszystkiego się cieszy,,itd,itd. trzymaj się !!! wpadnij do nas jeszcze ,,nie zostawiaj nas ,,odezwij się i napisz jeszcze ,,,:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes super dziewczyna krak,potrawisz pocieszyc wesprzec w potrzebie-ciesze sie ,ze masz szczescie i pracujesz zgodnie z  prawidlowymi warunkami  pracy .Milo uslyszec ,ze wiele z was chwali sobie prace to pozytywne.Tak ,owszem duzo zalezy od nas jaka wypracujemy atmosfere dla nas pod warunkiem ,ze podopieczna pomimo chorob jest zgodna  i mila osoba.Chcialabym od czasu do czsu wlaczyc sie do rozmowy ,jesli mi pozwoli czas,bo milo jest tutaj..Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny i caluje.À la prochaine.Beim nächsten! Czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zaczęłam ale jak na razie to też trafiam w same dobre miejsca więc naprawdę nie mam powodów do narzekania. :)

A do rozmów się oczywiście włączaj. Ja początkowo czułam się obco bo wszyscy się znają a ja nagle wyskakuję jak Filip z konopi. A teraz to ja już znam innych i inni mnie znają. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mago napisał:

Ja tez od niedawna ale nie mam powodu do narzekania... dziadzio fajny , posłuszny . Wiadomo sa różne miejsca ale na szczescie na złe tez nie trafiłam ... A Tobie @irena kaminska życzę powodzenia i pięknych chwil we Francji 

Bo grunt to dobra stella!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Beata Giz napisał:

Bo grunt to dobra stella!

I pozytywne nastawienie,,:hahaha: wierzyć ,że będzie dobrze i że dasz radę,,jak to takim PDP nie dac rady:hahaha: bo jak nie kijem to go pałką:święty::hahaha:

@irena kaminska bo wszyscy powinniśmy cieszyć się z życia ,,,nacukrowałaś mi ,ale dziękuję,,:love: bardzo:hahaha::serce:  

Ja już przejechalam wiochę wzdłuż i wszesz,,ppgnalam pedałem do apteki bo były tydzien zamówione leki a tam ni widu ni słychu o lekach ,,ot bałagan,,znowu pani z Pflegedienst nawaliła, bo to ona tak załatwiała,,co za burdel tutaj u nich,,nie mogę się nieraz połapać kto tutaj co załatwia,,:płacz: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

I pozytywne nastawienie,,:hahaha: wierzyć ,że będzie dobrze i że dasz radę,,jak to takim PDP nie dac rady:hahaha: bo jak nie kijem to go pałką:święty::hahaha:

@irena kaminska bo wszyscy powinniśmy cieszyć się z życia ,,,nacukrowałaś mi ,ale dziękuję,,:love: bardzo:hahaha::serce:  

Ja już przejechalam wiochę wzdłuż i wszesz,,ppgnalam pedałem do apteki bo były tydzien zamówione leki a tam ni widu ni słychu o lekach ,,ot bałagan,,znowu pani z Pflegedienst nawaliła, bo to ona tak załatwiała,,co za burdel tutaj u nich,,nie mogę się nieraz połapać kto tutaj co załatwia,,:płacz: 

Blondi ale nie życzę nikomu trafienia na stellę, gdzie nawet pozytywne nastawienie nie pomoże :hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, może być osoba paląca.

Stawka: 1300 €

Do opieki jest pani, ma 87 lat, waży 48 kg, mieszka sama, ma demencję, trzeba pilnować żeby regularnie przyjmowała lekarstwa. 
Podopieczna wiele czynności robi samodzielnie: myje się sama, ubiera się sama, ewentualnie trzeba jej podać świeże ubrania, bardzo chętnie jeździ z opiekunką na zakupy, chętnie rozwiązuje krzyżówki i czyta gazety.

Cytat od obecnej opiekunki: " bardzo miła i dba o opiekunkę, żeby głodna nie była jedzenie chce dawać non stop ;-P .... Babcia jest bardzo kulturalna i nie skąpa."

Pozostałe obowiązki:
dbanie o gospodarstwo domowe, zakupy, gotowanie, wspólne spędzanie czasu.

Zapewniony jest własny pokój, oddzielna łazienka oraz internet. Obecnie jest tam nasza opiekunka, udostępniamy kontakt. Proszę o kontakt na [email protected] Tak jest to praca przez firmę ale obecnie ja jestem na tym zleceniu i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...