Skocz do zawartości

Czy ktoras z Was zamawia obiady na sztelli? Essen auf Rädlen itp


Gość marika
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam ,że jeszcze nie trafiłam na takie obiady u PDP,,sama gotuję,,ale słyszę,że są to dobre obiady,,na pewno nie raz lepsze od obiadu ugotowanego przez samą PDP,,no bo co to za obiad -gofry suche-brrrr  też w takim przypadku chciałabym obiad kupny i dla mnie by  był dużo smaczniejszy od tego domowego produkcji PDP:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość alO napisał:

Ja nie biorę takich szteli bo lubię wiedzieć co było w garnku i jak było robione. Tak mam i mimo ze mam więcej pracy to lubię gotować i mieć kontrolę nad jedzeniem.   

A ja bym chętnie taką wzięła, ale nie mam szczęścia. Dobrze, że jesteśmy różni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alO, jesteś w restauracji, jesz z budki, na weselu...też nie wiesz, jak to było zrobione, chyba że patrzeć się będziesz na zapleczu, jak oni to robią...

Mi się kiedyś przytrafiła taka sztela, że przyjechałem do pdp,a on od poprzedniego dnia w szpitalu...był w sumie tam kilka dni. Ale rodzina dała mi kaskę na zakupy,a w dni robocze miałem z Caritasu drugie danie, słowem catering. Nie powiem, smaczne to było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze coś dodam,,takie gotowe obiady z caritasu to też dobry pomysl na wybrednych PDP,,jak coś nie smakuje to niech żale idą do Caritasu czy do innych jadłodajni ,wtedy nawet opiekunka ma z głowy ,nikt nie będzie jej pokazywal kwaśnych min,że coś zle zrobiła czy  ugotowala nie tak, jak lubią:płacz::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opiekunka24

Ja raz bylam na szteöi gdzie kobieta miala z Essen auf Rädern i jej nie smakowalo. Mi rowniez. Gotowalam jej oprocz tego sama . Rodzina nie chciala zrezygnowac z tego. Raz znalazlam kawalek kosci z orzecha wloskiego. A ze moja wolala zjesc moj obiad to ja wzielam sie za ten z Essen auf Rädern i tak jak mowie malo co nie zlamalam zeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość aniaOpieka napisał:

Moja przyjaciolka,tez opiekunka, jest obecnie na sztelli gdzie codziennie sa obiady z puszki lub mrozonki Iglo

Tragedia to mało powiedziane, dramat jedzenie!,ja po tygodniu tego syfu mrożono puszkowego na puszki i mrożonki bym nie mogła patrzec,,zapchane kiszki syfem,,lubię zjeśc gotowce ,czemu nie,ale nie codziennie i non stop.brrr    ale nie jeden lubi takie jedzenie,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łukasz napisał:

Gość alO, jesteś w restauracji, jesz z budki, na weselu...też nie wiesz, jak to było zrobione, chyba że patrzeć się będziesz na zapleczu, jak oni to robią...

Mi się kiedyś przytrafiła taka sztela, że przyjechałem do pdp,a on od poprzedniego dnia w szpitalu...był w sumie tam kilka dni. Ale rodzina dała mi kaskę na zakupy,a w dni robocze miałem z Caritasu drugie danie, słowem catering. Nie powiem, smaczne to było

Czym innym jest jedzenie okazjonalne a czym innym jedzenie codzienne. Zresztą post opiekunka24 potwierdza po części to o czym napisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 13.05.2017 at 18:30, Gość alO napisał:

Ja nie biorę takich szteli bo lubię wiedzieć co było w garnku i jak było robione. Tak mam i mimo ze mam więcej pracy to lubię gotować i mieć kontrolę nad jedzeniem.   

Byłam na 3 zleceniach gdzie nie mogłam gotować w jednym przypadku gotowała córka,która mistrzem gotowania nie była w 2 jadłyśmy z babcią w szumnie nazwanej rodzinnej restauracji podobno włoskiej tam to była tragedia pizza z pudełka i makaron przewaznie spagettii z dodatkami mało mi się babcia nie zadławiła tym makaronem 3 raz wszystko gotowe z mrozonek.Powiedziałam dość i chyba bym już takiej oferty nie wzięła tym bardziej,ze wyznaję starą zasadę przez zoładek do serca:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jolantapl. tym właśnie moim gotowaniem wslizłam się do serca mojej babci,:serce:,dzisiaj też slyszałam od rodziny a dla rodziny babcia opowiada ,jak ja to bardzo dobrze gotuję,,,,,:hahaha: ja uważam ,że gotuję jak gotuję,,ale jest dobre,,ale też zaczynam unikać powrotów do PDP wlaśnie ze względu na jedzenie,,bo nie po to  siedzę gdzieś na wygnaniu i daleko od domu ,aby jesc non stop mrożonki czy makarony czy jeszcze jakieś dziwne wynalazki ,bo aby taniej ,,aby zaoszczędzić,,nie chcę jeśc zapchaj dziurę,,ulepek i temu podobne:płacz: nie dośc ,że tęsknota za normalnym życiem to jeszcze jedzenie  do kitu? tego już trochę za dużo,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@jolantapl. tym właśnie moim gotowaniem wslizłam się do serca mojej babci,:serce:,dzisiaj też slyszałam od rodziny a dla rodziny babcia opowiada ,jak ja to bardzo dobrze gotuję,,,,,:hahaha: ja uważam ,że gotuję jak gotuję,,ale jest dobre,,ale też zaczynam unikać powrotów do PDP wlaśnie ze względu na jedzenie,,bo nie po to  siedzę gdzieś na wygnaniu i daleko od domu ,aby jesc non stop mrożonki czy makarony czy jeszcze jakieś dziwne wynalazki ,bo aby taniej ,,aby zaoszczędzić,,nie chcę jeśc zapchaj dziurę,,ulepek i temu podobne:płacz: nie dośc ,że tęsknota za normalnym życiem to jeszcze jedzenie  do kitu? tego już trochę za dużo,,

Ja miałam tak samo pewne niedoskonałosci nadrabiam doskonałosciami a własciwie chyba babcia chce zebym wróciła tylko dlatego ,ze tak dobrze gotuje:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...