Skocz do zawartości

Brudne ubranie podopiecznej


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu zmieniałam pościel po cichutku a jak ktoś pytał to mówiłam że już dwa tygodni minęły i była pora na zmianę pościeli. Potem się przyzwyczaili ale i tak zmieniałam jak byłam sama w sypialni bo były protesty że jeszcze czysta i jeszcze nie czas... 

Ale w sumie lubili czystą pościel jak już zmieniłam. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz balkon ? Bo jeśli tak to zmień pościel rano i tą brudną od razu wypierz i powieś na słoneczku a wyschnie w kilka godzin. Jak jest taka do niej przywiązana to powiesz że skoro ją tak bardzo lubi to zmienisz z powrotem na tą ulubioną.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, makaroni napisał:

Tyle że ja się boje jej reakcji :(. Taka wrażliwa jestem, nie chce jej za bardzo naciskać, bo znowu dramat bedzie.

Zostaw jej tą posciel,,  @makaroni ,,moja babcia nie miala mytych włosów przez miesiąc i powiem jedno,,nie rusza mnie to,,po co i na co,,zaraz stąd wyjadę i niech włazidupa dalej pracuje na pełnych obrotach od świtu do nocy,,mnie już nic  tutaj nie rusza,,bardzo dobrze się z tym czuję,,znieczulica jakaś,,ale sami niemcy mnie takiego zachowania nauczyli,,trudno,,nic na siłę i żadnego stesu,,:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi może i racja, ale jak czytałam tu że wygląd podopiecznej świadczy o tym jak się sprawuje opiekunka, to myślałam, że tak to właśnie działa. Może po prostu każdego dnia przekonywać, może się w końcu zdecyduje :/. Ja tu jeszcze z 9 miesięcy mam siedzieć :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, makaroni napisał:

@Blondi może i racja, ale jak czytałam tu że wygląd podopiecznej świadczy o tym jak się sprawuje opiekunka, to myślałam, że tak to właśnie działa. Może po prostu każdego dnia przekonywać, może się w końcu zdecyduje :/. Ja tu jeszcze z 9 miesięcy mam siedzieć :(.

Co?????? @makaroni szok!!!! nie martw się ,,żdążysz jeszcze poprać ,,masz full czasu,,podziwiam Ciebie ,,naprawdę,,kartofli i marchewki będziesz miala dośc ,,,:płacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, makaroni napisał:

Jak teraz babcie przekonać do uprania pościeli? W obliczu wyzwania -.-.

Ja bym włozyła babcie do pralki razem z jej ulubiona posciela i ubrankami Miałabys wszystkie problemy z głowy:(

Jest na forum fajna oferta do prania,sprzatania i pomocy w kuchni moze przemysl to czy Ty do opieki sie nadajesz a na tej ofercie to na pewno nie miałabys problemu z praniem bo wszyscy do tej praleczki by nawe chetnie sami wkładali:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Do jedzenia najlepiej zakładać fartuszki, zabezpieczają ubranie w znacznym stopniu. Takie wieczne przebieranki są jednak męczące dla niej...

Zakładam jej fartuszki śliniaki dla dorosłych ręczniki na kolanach nic nie pomaga,picie przez słomkę nie wchodzi w grę bo po prostu nie daje sobie z tym rady.

Jej nie męczy przebieranie szybko i sprawnie nam to idzie-tylko ilość prania jest ogromna-ale co tam ważne że rodzinka super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Ważne że i podopieczna i rodzinka są zadowoleni, pranie co prawda samo się nie zrobi ale skoro do tej pory dawałaś radę to i teraz dasz. :)

Ja lubię prać, lubię tą satysfakcję jak zdejmuję czyste pranie i układam w szafach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to super. Ważne że i podopieczna i rodzinka są zadowoleni, pranie co prawda samo się nie zrobi ale skoro do tej pory dawałaś radę to i teraz dasz. :)

Ja lubię prać, lubię tą satysfakcję jak zdejmuję czyste pranie i układam w szafach.

 

 

Dokładnie tak w każdym miejscu można znaleźć coś pozytywnego,tutaj mogę prać do woli aż mi się znudzi albo pranie się skończy :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są PDP co jak mają plamę jedną czy dwie ,,to za nic w świecie nie dadzą wyprać bo uważają ,że to jeszcze czyste i że jeszcze dzisiaj ubierze tą bluzkę z tymi plamami aby jeszcze bardzie ją zafajdac,,rodzina wie dobrze jaka jest rozkazująca PDP i nie wtrąca się,,chyba ,że widzą tluszcz na włosach to wtedy PDP pogonią do mycia,,jedna moja PDP raz w miesiącu się kąpała,,myła się codziennie ,,jak chcialam cos wziąsc do prania a nie dawała  mi czegoś to zostawiałam to dla świętego spokoju i czekalam kiedy odda sama mi te brudy,,,rodzina dobrze wie,jaka jest ich matka czy tesciowa czy babcia ,oni wiedzą jaka jest uparta itd,,także ,nawet jak babcia miala plamę i był ktoś z rodziny ,to ja napewno się tym nie przejmowalam , nigdy czymś takim sobie glowy nie zawracałam ,,ale olewka co? ale za to jaki spokój i dla mnie i dla babci:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...