Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  4064 członków

Dobra sztela

Zlecenie od 1 marca. Sprawdzone przez moją koleżankę


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zlecenie od 1 marca. Sprawdzone przez moją koleżankę, która tam była. Miałam jechac ja, ale przyjęłam inne zlecenie. Jeżeli jakaś opiekunka byłaby chętna to zapraszam na priv. Zlecenie jest przez firmę, do jednej mobilej pani. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ociepa beata napisał:

witam serdecznie

jeżeli oferta aktualna proszę o kontakt na priv 601393040

Niestety oferta już nieaktualna. Przepraszam ale dopiero wczoraj się dowiedziałam i nie zdążyłam napisać. 

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 3.02.2021 at 21:59, Rob1970 napisał:

Witam serdecznie 

Czy może być mężczyzna na to zlecenie obecnie poszukuję pracy jako opiekun

Pozdrawiam Robert 

Panie Robercie, czy Pan jest chętny na wyjazd do dziadka? Zlecenie od 10 marca legalnie przez firmę, szczegóły, gdy poda Pan swoje namiary. Pozdrawiam:)

Aha, mój nr. 782 92 06 23

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Danuta.W napisał:

Panie Robercie, czy Pan jest chętny na wyjazd do dziadka? Zlecenie od 10 marca legalnie przez firmę, szczegóły, gdy poda Pan swoje namiary. Pozdrawiam:)

Aha, mój nr. 782 92 06 23

Super. Może Robert akurat szuka pracy. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Danuta.W napisał:

No właśnie tak sobie o nim pomyślałam, bo Panowie niechaj lepiej do dziadków jadą na zlecenia, prawda?

Pozdrowionka zostawiam:)

Napisałam już do niego wiadomosc prywatna. Mam nadzieję, że się odezwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danuta.W napisał:

O, to dziękuję bardzo :) jakby co, to jestem pod telefonem, bo tutaj to zajrzę wieczorem dopiero, muszę popracować ;)

Jest zainteresowany 

Jutro zadzwoni, koło 10 rano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...