Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pana, Całe Niemcy, wyn. tyg. 600 euro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowana nawet od zaraz. Mam 45 lat, mieszkam blisko Düsseldorf, j.niem-średni

Długoletnie (9 lat) doświadczenie w opiece.

Mieszkam i jestem ubezpieczona w Niemczech. Jeżeli zainteresowałam Pana moją osobą proszę o kontakt. Także przez WhatsApp

Tel. 0049 0176 74711034

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Wiktoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana współpracą i pracą w charakterze opiekunki osób starszych. Jestem opiekunką medyczną, mam doświadczenie w pracy w Polsce i za granicą od 9 lat. Pracowałam w Niemczech i Austrii. Mam prawo jazdy i jeździłam też za granicą. Posiadam referencje. Pozdrawiam Sławomira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Pani, bardzo chętnie podejmę pracę w tych zarobkach po 600Euro tygodniu, dobry j.Niemiecki ,też piszę po Niemiecku, bardzo dobre referencje, 10 lat praktyki, potrzebuje oferty na teraz, w grudniu, dziękuję.  Nie posiadam prawa jazdy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jestem zainteresowana ofertą, mam 5 lat doświadczenia w opiece, prawo jazdy, nie palę, prowadzę dom, dobrze gotuję,  inżynier geodeta na emeryturze, ze względu na pandemię dojeżdżam wyłącznie własnym autem.

Posiadam referencje.

Kontakt Maja 602 311 739

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...