Skocz do zawartości

Oferta prywatna: Praca dla Opiekunki do Pana, Całe Niemcy, wyn. tyg. 600 euro


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Szukam pracy prywatnie jako opiekunka osób starszych w Niemczech od 1lutego na dwa miesiące na moją działalność gospodarczą w Polsce.Interesuje mnie stawka 600euro tygodniowo plus koszty podróży.Mam bardzo duże doświadczenie w opiece.Prosze o informacje na Messenger . Bogumiła Ryszarda Juszczak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
O 17.11.2020 at 11:15, [email protected] napisał:

Osoba poszukiwana: Opiekunka
Wyjazd do: Pana
Miejscowość: Całe Niemcy
Wynagrodzenie tygodniowe: 600 euro
Opis zlecenia: 

Osoba leżąca

Wyślij wiadomość do autora: https://opiekunkaradzi.pl/messenger/compose/?to=13814

Prosze o wiecej informacji i kontakt na: 0049 151 671 20 449 ( WhatsApp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...