Skocz do zawartości

Zagadki filmowe


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, waldiroom napisał:

No ale z tym to trochę za mało informacji... Dość klasyczne problemy z przyjaciółmi, gdzie jeden to zdrajca...

Podpowiem. Jeden z  nich ten, zdrajca "miał problemy finansowe, wszystko przez hazard, a dokładnie wyścigi koni :-(

Kurcze jak to się zbieglo dziwnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10.03.2021 at 20:39, Niezapominajka 67 napisał:

Podpowiem. Jeden z  nich ten, zdrajca "miał problemy finansowe, wszystko przez hazard, a dokładnie wyścigi koni :-(

Kurcze jak to się zbieglo dziwnie :-)

W rolach głównych panowie Marian Kociniak,Leonard Pietraszak i Jan Peszek (nie jestem pewna czy Jan :$

Tytuł brzmi, Trójkąt bermudzki "

Ten film akurat polecam bo warto obejrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muzyki sluchalam i zagadke mam filmowa .

Film o pieknej kobiecie ,o ktorej kraza wrecz legendy .W rolach glownym Madonna i Antonio Banderas :oklaski:

Na szczegolna uwage zasluguje przepiekny utwor z tego filmu ,ktorego kazde wykonanie mi sie podoba :oklaski:

Moze ktos sie pokusi o odgadniecie.tytulu tego filmu ,moze utwor muzyczny zasluguje na przypomnienie ?

 

Edytowane przez Niezapominajka 67
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Niezapominajka 67 napisał:

Muzyki sluchalam i zagadke mam filmowa .

Film o pieknej kobiecie ,o ktorej kraza wrecz legendy .W rolach glownym Madonna i Antonio Banderas :oklaski:

Na szczegolna uwage zasluguje przepiekny utwor z tego filmu ,ktorego kazde wykonanie mi sie podoba :oklaski:

Moze ktos sie pokusi o odgadniecie.tytulu tego filmu ,moze utwor muzyczny zasluguje na przypomnienie ?

 

zdecydowanie warte przypomnienia :oklaski:

film - Evita 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tytuł filmu to tak jakby znamię współczesnego świata .Podpowiedź malutka Ciągle za czymś gonimy ,brakuje nam czasu na wiele ważnych, a może i najważniejszych spraw w naszym życiu .Ogólnie to taki .................

nikomu niepotrzebny i gdy  dochodzimy do takiego wniosku  (wreszcie ) bywa ,źe na wiele rzeczy jest za późno .

Super film .Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
O 7.05.2021 at 15:53, INEZ napisał:

Tytuł filmu to tak jakby znamię współczesnego świata .Podpowiedź malutka Ciągle za czymś gonimy ,brakuje nam czasu na wiele ważnych, a może i najważniejszych spraw w naszym życiu .Ogólnie to taki .................

nikomu niepotrzebny i gdy  dochodzimy do takiego wniosku  (wreszcie ) bywa ,źe na wiele rzeczy jest za późno .

Super film .Polecam

Nikt się nie skusił na odgadniecie to podaje na tacy

,Wyścig szczurów "fajna komedia ,a może nawet komediodramat .Mogę polecić z czystym sumieniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chociaż teraz

Zdarzyło się kiedyś ,że ktoś cudownie bogaty ,wcielił się w ,życiową rolę "kogoś przesympatycznie biednego .

Nie pamiętam czy zrządził to przypadek czy było to zamierzone i któryš z nich chciał sprawdzić ,jak to jest "

Z tego co pamiętam obojgu bohaterom   wyszło to na dobre :oklaski:

Wszyscy już wiedzą ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Posucha tutaj straszna - ja nie wiem czy te wszystkie opiekuny wieczorami tylko zakupy robiąaf2a05165553.jpg czy relaks przy muzyce … bi filmówo się tutaj niewiele udziela 

Niestety .Nic na to nie można poradzić .Przy kawie jest ,Ślydź ,mydło i powidło "bez obrazy .Pisałam już o tym ,że jednak powinno być tematycznie (zdjęcia ,utwory muzyczne itd .)w odpowiednich działach bo szkoda ,žeby się gdzieś przy kawie ,rozmyły "takie fajne rzeczy .

Nie odzywam się bo znowu ktoš się obrazi .Nie ja tu ,rządzę ".

Z tymi wieczornymi zakupami to trafiłeś w punkt :oklaski::zwyciezca:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, INEZ napisał:

Może chociaż teraz

Zdarzyło się kiedyś ,że ktoś cudownie bogaty ,wcielił się w ,życiową rolę "kogoś przesympatycznie biednego .

Nie pamiętam czy zrządził to przypadek czy było to zamierzone i któryš z nich chciał sprawdzić ,jak to jest "

Z tego co pamiętam obojgu bohaterom   wyszło to na dobre :oklaski:

Wszyscy już wiedzą ???

 

Nieoczekiwana zmiana miejsc ?

trochę do Twego opisu nie pasuje : bo w tym filmie główne postacie   zmuszono do zamiany, ale tez dobry film z puentą  

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, waldiroom napisał:

Nieoczekiwana zmiana miejsc ?

trochę do Twego opisu nie pasuje : bo w tym filmie główne postacie   zmuszono do zamiany, ale tez dobry film z puentą  

Pisałam ,że nie pamiętam czy to była zamiana zamierzona czy z przymusu .

Jesteś na dobrym tropie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ja - małą zagadkę filmową, w poniższym obrazku jest tytuł filmu i niebo tytuł mi chodzi. Magicznie piękna scena z tańczącym na wietrze workiem. Kogo jeszcze sfilmował operator w tym filmie : bystrym okiem spojrzał na wiele postaci. Dla mnie film wart wielokrotnego obejrzenia - i zastanowienia się co tak na prawdę w życiu jest ważne.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...