Skocz do zawartości

Tylko odszkodowanie dal 9-latka!


Gość Pawe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zapadł wyrok w sprawie chłopczyka, któremu kilka lat temu przez pomyłkę podano nie ten płyn co trzeba w kręgosłup. W efekcie całe życie spędzi na wózku. A lekarz? Nagana. Co to ma być? Ta biała mafia w tym kraju jest bezkarna. Zapłacą podatnicy, ubezpieczyciel a ten PALANT, który zniszczył dziecku życie dostaje naganę i leczy dalej. Ten sam palant stoi potem przed parlamentem i drze ryja, że nalezu mu się 8.000 zł miesięcznie. ZA CO? Lekarzyno, powinieneś spędzić 2 lata w więzieniu. Takie wyroki Izby Lekarskiej sprawiają, że te NIEUKI czują się bezkarni!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety!!!Tak to w polsce jest- raczka raczke myje!!!i my szaraczki nic na to nie poradzimy!!!totalny brak profesjonalizmu i totalny brak szacunku do drugiego czlowieka!!!!

W Polce prawo jest dla maluckich!!!Ile razy slyszelismy o podobnych sytuacjach???az starch pomyslec.SZKODA ZE WIEKSZOSC LEKARZY PRZYSIEGE HIPOKRATESA MAJA ZA NIC I NIE MAJA HONORU I ODWAGI BY PRZYZNAC SIE DO BLEDU!!! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem w zupełności za wypowiedzią renekubat.My zwykli wyjadacze chleba nie mamy szans powodzenia w walce z lekażami:(Odd jakiegoś czasu moja żona ciężko choruje,lekaże w Białymstoku przyznali się do popwłnienia błędu w jej leczeniu,zepsuli jej zdrowie,nerwy i zakłucili cały spokój naszego życia!!!! :evil: Po kilku operacjach ręki w której przez ich nieudolność lekarską,została niewładna i po kilku moich interwencjach w innych instytucjach Chirurgii naczyniowej w polsce,zmienili zdanie i już nie oni są winni całemu zdażeniu,tylko całą winę zwalili za przeproszeniem na mnie i żonę!?.Więc zadaję sobie pytanie-czy jest sprawiedliwość na tym świecie?co robić?do kogo się zgłosić w takiej sytuacji?-Apel do lekarzy-OCKNIJCIE SIĘ I ZACZNIJCIE POMAGAĆ A NIE ZABIJAĆ!!!!!!!!POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Miałem pecha trafiłem na sadystę lekarza, zadał mi złośliwie bardzo silny ból podczas badania

prostaty, tak silny że sparaliżował mnie na kilka min.

Pani Rzecznik odpowiedziała mi że w dokumentach nie znalazła potwierdzenia w/w zdarzenia

Śmiać się czy płakać.

Sadyści złośliwcy są bezkarni.

NIE mam do kogo się zwrócić. Prokurator powołał się na decyzję rzecznika,nie było zagrożenia życia.a czy byłoby gdyby mnie zabił?

Skrzywdzony[shadow=red][/shadow][glow=red][/glow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pecha trafiłem na sadystę lekarza, zadał mi złośliwie bardzo silny ból podczas badania

prostaty, tak silny że sparaliżował mnie na kilka min.

Pani Rzecznik odpowiedziała mi że w dokumentach nie znalazła potwierdzenia w/w zdarzenia

Śmiać się czy płakać.

Sadyści złośliwcy są bezkarni.

NIE mam do kogo się zwrócić. Prokurator powołał się na decyzję rzecznika,nie było zagrożenia życia.a czy byłoby gdyby mnie zabił?

Skrzywdzony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...