Skocz do zawartości

Odkurzacz robot


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Mam mieszane uczucia w stosunku do takiego cudeńka. Chociaż dywanów brak, podłoga wykaflowana, ale mam sporo mebelków w postaci stołów, stoliczków, krzeseł, komód, szaf, etc.....i myślę, że urządzonko mogłoby zdurnieć....:haha:

:tak: to prawda,,widziałam wczoraj,,np. ława ma spód takie półkole i patrzę co tam poduszki robią pod nią,,a to po to ,aby się nie zaklinował robotek,,ale dywanik objechał super,,no bo skąd tyle było kurzu,,tylko z tego włochacza,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

:tak: to prawda,,widziałam wczoraj,,np. ława ma spód takie półkole i patrzę co tam poduszki robią pod nią,,a to po to ,aby się nie zaklinował robotek,,ale dywanik objechał super,,no bo skąd tyle było kurzu,,tylko z tego włochacza,,

Jak to mówią ...cena czyni cuda :d Te droższe odkurzacze za około 4000 zł , mają większą moc , ale przede wszystkim dobre czujniki i nie wjadą w miejsca , z których nie mogłyby się wydostać . Ze schodów też nie spadną :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, violka napisał:

Jak to mówią ...cena czyni cuda :d Te droższe odkurzacze za około 4000 zł , mają większą moc , ale przede wszystkim dobre czujniki i nie wjadą w miejsca , z których nie mogłyby się wydostać . Ze schodów też nie spadną :d 

Moc ma dobrą ten robotek, aż za dobrą,,w kąty też się wpasuje super, wczoraj obserwowałam ,czy paprocha skubnie sobie i skubną,, jakby ktoś mi  zrobil prezent   tego robotka ,,to bym przyjęła,,wczoraj usłyszałam ,że to jest tanie,,:szydera: no tak! 800zł :szok: dla jednego tanie a dla mnie nie jest tanie,,już taka durna nie jestem,aby polecieć i kupić,,poczekam,,w Pl mam duże powierzchnie i tam by się super wpasował do sprzątania,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
11 minut temu, BartSJK napisał:

Robot odkurzacz to moje marzenie 

I wcale się nie dziwię :haha:Taki z wyższej półki to i zagada, a stara się tak samo jak ja, jak mi zależy na porządnym wysprzątaniu kątów :haha:Pod krzesła będzie tyle razy podchodził aż znajdzie tą przestrzeń, w którą się zmieści. Jak mu zabraknie energii to "se" podjedzie do tego prądu i się go napije :szydera: Na koniec wyśle sms - a ze zdjęciem przestrzeni, którą ogarnął :tak2: Istne cudo :d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta a buzi daje?! :haha:

A tak na poważnie, to jeszcze taki myjący jest niezły. Tylko najlepiej pracuje na kafelkach. A ja mam podłogi drewniane. Chociaż kto wie jakie wynalazki pojawią się za "chwilę". 

Nawet przytulić nie potrafi :haha:i nawet bym nie chciała bo to po damsku gada :szydera: tylko się kręci i się popisuje : - zobacz co potrafię! :d Kolejna techniczna chwalipięta, ale przydatna :tak2: To u córuś z taką piszącą (ekspres) i gadającą techniką mam do czynienia :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9@sayonara 52 kupiłam taki co to niby wszystko robi ichyba naiwnie wierzyłam.,ze bez mojej pomocy cały dom mi wysprzata łącznie z myciem okien nawet go nie rozpakowalam nie mówiąc o użyciu. Posprzatalam tradycyjnie może jak kolejny raz będę w domu to poproszę ten wynalazek opomoc :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Ogolnie:sprzata kocie i psie kudly.

Moja córuś ma koty szt.2 i stąd pomysł na odkurzacz tego typu. Zmienili dywan, żeby ta franca umiała po nim jeździć i jeździ. Pewnie raz na jakiś czas odkurzają tradycyjnie bo to przecież nie podniesie niczego, ale kąty są czyste. Włącza się toto skubane jak oni są w pracy, więc jak wracają do domu to mają czysto :d Pewnie, że jak kot ma dość to przyniesie mu swoją pluszową mysz i ten się nią zapcha i wtedy wyśle sms - a, że ma awarię i nic nie robi :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
O 2.11.2018 at 07:27, Blondi napisał:

Zaczynam poranek od sprzątania a własciwie od podzielenia się z Wami moimi spostrzeżeniami na temat robota sprzątającego,,,Synek kupił sobie sprzęcicho,do sprzątania:,,Ilife A4s Odkurzacz Robot Sprzątający"

Wczoraj przyjechał z tym cudem pokazać i posprzątać u nas:szydera: psa nie ma u nas , kota też, odkurzane było wczoraj  rano też, brudzić tutaj nie ma komu ,,a ten obrotowy oszołom zebrał cały pojemnik kurzu,szok,,ja zobaczyłam to myślałam ,że ten kurz jest z innego domu:hura:ma dobrą moc,ma bardzo mocne ssanie 1000Pa,obleciał włochacz na podłodze i chyba z niego wyciągnął 30 letni kurz:tak2: jest do niego pilocik,ale musi być gładka powierzchnia,jak sie wsunie pod mebel,to trzeba go wyciągać bo się zaklinuje,pilnowac trzeba,,cena 200 euro to jak u nas 800zł,, pracuje 90 min, tak od czasu do czasu może taki sobie polatać po chałupie i zebrac trochę,ale czy bym kupiła? tani nie jest,a są jeszcze dużo droższe, :tak2:

e4eb1b014648901ea22a6a3e3494.jpg

@Heidi znalazłam, tego cudaka. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi

6 minut temu, Blondi napisał:

 Zamowilam tutaj odkurzacz bezprzewodowy. 1.30 kg. 2 w1 ,bo mozna przeksztalcic go na reczny,podswietlaty ,na ciemne miejsca  np pod szafkami,bez workow,z rotnymi koncowkami i z baza na scianie.

Zarabisty. W piatek juz doszedl tutaj. Dziadeczkowi to juz cala chalupe nim odkurzylam (sprawdzam czy posluszny przed podroza do Pl) . 

Nie lubilam odkurzac,ale teraz to bede miala frajde :-)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...