Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Heidi napisał:

Cześć kawosze:herbata-twarz:, obiboki jedne:d. Wy tu przy kawie się pławicie jak pływak :pływanie: w wodzie,  a ja w tym czasie na robotach byłam :żółwik-twarz:.  Przytargałam następny sztapel :banknot-dolar:, w jeden kufer:walizka: próbuję upchnąć , ale już  pęka w szwach,  więc na plecy wrzucę plecak :plecak: i jakoś  do Polski się przekulam na 4 monetach. 

Powiem wam,  że mam szczęście do ludzi. Moje papiery poszły na biurko  przystojnego doktorka:pirat-twarz:. Podobno  rządzi  jakimś Pflegeokrętem.  Okiem ma na mnie rzucić :marzenia-twarz: i zaplanować nową karierę .  Oby tylko wiosłem mnie po krzyżu  nie  potraktował. Mam nadzieję wejść ganz na wysoki szczeblel masztu i wam pokiwać chorągiewką:flaga-twarz: z bocianiego gniazda. Oby tylko nie upaść przedtem w kreci dołek :kciuk-w-górę-tak-twarz:.

 

Zmiany są potrzebne jak tylko w dobrym kierunku zmierzają. Jak można sobie poprawić to czemu nie,jestem za .Po szczebelku i do góry .Chorągiewkę też uszyłam, miałam z czego,troszkę tego materiału uzbierałam  😉Powodzenia !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Renata K. napisał:

Jaki piekny kocurek u mnie Nidersachsen tez chlodno  tylko 5 stopni tez trzeba rano wstac,no ale to uroki naszej pracy.Ale przynajmniej zwiedzimy troche landy niemieckie :płacz-łzy-radość-twarz::płacz-łzy-radość-twarz:.I jeszcze zaplaca.

Inne też można i tam też płacą :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Amaranta napisał:

Zjedz jajeczko sądzone to Ci się uspokoi i ciało i dusza hahaha .Przepis @INEZalbo @Heidiparę pięter wyżej do tej kawy😜 Jakiś niedoslodzony jesteś  🤪

niedoslodzony? całe życie 🤪 jak większość normalnych mężczyzn (choć o tych coraz trudniej) 

Z kobietami jest ponoć tak samo 😁

I jednych i drugich świat zalał (przeładował) technologią, zastępczymi pokusami, wirtualem... A zwykle, ludzkie potrzeby nazywa się teraz dewiacją. Ech... 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, INEZ napisał:

Lubieżni...... 🤪

"lubiezni" Od zarania dziejów - ... Rodzaj ludzki będąc śmiertelnym łączy się w pary by przedłużyć istnienie. Prokreacja jest wpisana w geny. Bez porzadania i całej tej przyjemności w uprawianiu seksu, gatunek ludzki że swymi ambicjami i rywalizacją nie przetrwałby wielu pokoleń. Wymarlibysmy, albo nawzajem powybijali.... A tak mamy na świecie (tym świecie) ponad 8 miliardów ludzi. Zbliża się reset-ziemia nas nie wykarmi, a drukowanego jedzenia nie chce jest....

wrócimy niebawem do początku, gdzie nie było szpilek  szminki czy botoksu, gdzie nie będzie bogactwa czy pseudosilnych wypierdkow z zapleczem bankotów czy koneksji 

Kobieta szukać będzie silnego mężczyzny co zdoła własnymi rękami upolować zwierzynę (by wyżywić rodzinę) , a on szukać będzie ten zdrowej co urodzi wykarmi i przedłuży wymierający po resecie gatunek ludzki. Zbuduje szałas i urządzi ogródek 🤪, A gdy on wróci z polowania to zrobią  co w wierszach tak ładnie pisali 

ALBO BĘDZIE ZUPEŁNIE INACZEJ 

Czas na kolację, Pa

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam zmienniczki, bo moja niestety nie przyjedzie. Może ktoś szuka pracy na skoczka? 

Od 4 kwietnia chociaż na 2, 3 tygodnie? W razie czego, to proszę się do mnie odezwać. 

Miejsce moim zdaniem fajne, ale resztę na priv jakby ktoś był zainteresowany. 

Dobranoc 🌛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, INEZ napisał:

@Waldi 0bstawiam, że tak właśnie będzie, tylko nikt z nas tego nie zobaczy. 

I znów wszystko zacznie się od początku..... 

To że tego nie zobaczę - nie żałuję, żałować będę tego czego nie doświadczę, z lenistwa, ze strachu, z obawy na porażkę... 

Myślę... Carpe diem 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Waldi napisał:

To że tego nie zobaczę - nie żałuję, żałować będę tego czego nie doświadczę, z lenistwa, ze strachu, z obawy na porażkę... 

Myślę... Carpe diem 

Nie rozczulaj się nad sobą tylko zacznij działać 🍀

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, INEZ napisał:

Dzień dobry 

Deszcz siąpi, mnie zmienniczka wczoraj ciśnienie podniosła i chyba dalej trzyma 🤪

Zapraszam Wszystkich na kawę i miłego dnia życzę :-)Happy Good Morning GIF by joeyahlbum

A czemu Ty się zmienniczką tak przejmujesz, rozumiem że bykyscie dogadane, a ona zmieniła plany. Tak bywa. 

Wraca temat co lepiej? Stała sztela czy zmiany, Plus dla zmiennych - przy zmianach problemu ze zmiennikami nie ma 👍

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, INEZ napisał:

Szukam zmienniczki, bo moja niestety nie przyjedzie. Może ktoś szuka pracy na skoczka? 

Od 4 kwietnia chociaż na 2, 3 tygodnie? W razie czego, to proszę się do mnie odezwać. 

Miejsce moim zdaniem fajne, ale resztę na priv jakby ktoś był zainteresowany. 

Dobranoc 🌛

Gdyby nie to , że zjeżdżam 3go do domu na zasłużony urlop to pewnie bym skorzystała.  Jednak 2 miesiące wyssały że mnie siły witalne, czas baterie ładować. 

Jako, że w kwietniu obchodzimy z mężem 25 rocznicę ślubu, dzieci zaplanowały nam wyjazd jako prezent. Szczegółów dowiem się w domu 🤔 Lubię niespodzianki, ale nie lubię na nie czekać 🤣 Dzieci to wiedzą, ale musiały mi powiedzieć bym sobie nic nie zaplanowała. Tak więc trwam w tym oczekiwaniu i nogami z niecierpliwością przebieram 😂

Miłego dzionka😘

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

Dzień dobry :dJasny gwint już czwartek a ja jeszcze i tu i tam muszę a parkingi pełne. I to mnie wnerwia .To się nie kalkuluje czasowo i pieniężnie.ROWER!Ale z wiatrem :p 

Wypożyczę mój rower.  20 chf  za godzinę :kciuk-w-górę-tak-twarz:. Pomału zakup mi się  wróci :płacz-łzy-radość-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej helloł:d

Melduję się z pokładu Boeinga o specyficznym numerze 6.

Jutro nasza forumowa koleżanka przywita mnie kwiatami albo hmmm obiadem albo tylko część powie :p w Richterswil , może też być że  tylko husteczką mi pomacha bo ja 2 km dalej mam Stelę.

A teraz ja Was pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Wypożyczę mój rower.  20 chf  za godzinę :kciuk-w-górę-tak-twarz:. Pomału zakup mi się  wróci :płacz-łzy-radość-twarz:

Immer noch Geld 😝 @HeidiA co myślisz że ja nie mam rołwera?Nawet damulkę żeby sobie gatek w kroku nie rozerwać przy przerzucaniu na prawą stronę 😜

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...