Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Niezapominajka 67 napisał:

@Wenusia, @Heidi @Kleopatra  @elfO.o@Funny @beatrix+ @geronimo gdzie Wy się podziewacie???? :sos: listy gończe mam za Wami rozeslac???

@Janeczka1963 Ty już na nowej steli??? :d

jestem i ja siedzę pod Ratuszem w Porz frytki kupilam jem na ławce :dpychota tego w domu nie mam ,wiaterek wieje włosy mi do majonezu wleciały!Bossko po prostu:p

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Heidi napisał:

Witajcie. 

Nie tak głośno,  bo mnie  z przychodni wywalą. W kolejce do lekarza czekam.  W końcu  zaczynam o siebie dbać.  Choroba spać nie daje, to co  było robić?  Teraz mam rozbierane  spotkanie z Panem Rentgenem:oklaski:. Dzieci raczej  tego związku nie będzie :tak2:

 

BH zdejmij bo geldy na zdjęciu wyjdą ten bilon mam na myśli xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Witam Wszystkich sobotnio. Dzisiaj u mnie kolejny piękny słoneczny dzień. O nadchodzącej jesieni przypominają tylko opadające liście z drzew. Jest ich coraz więcej. Cieszmy się jeszcze tym ciepełkiem.Miłego dnia i pozdrawiam :d

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Iza74 napisał:

Dzień dobry... Powiedzcie mi proszę czy wieczorami, tak jak dziś jest sobota, wychodzicie np. na spacer czy do baru? Kiedy jestem już po kolacji mam dwie godziny spokoju, chętnie zobaczyłabym jak wyglada wieczór tutaj w rynku

Teoretycznie po zakończeniu pracy można wyjąć na spacer. Czemu nie??? Masz 2 godziny wolnego to wychodź i podziwiaj jak wygląda tutaj życie wieczorami. Moim zdaniem wygląda tak samo jak w Polsce :)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iza74 napisał:

Dzień dobry... Powiedzcie mi proszę czy wieczorami, tak jak dziś jest sobota, wychodzicie np. na spacer czy do baru? Kiedy jestem już po kolacji mam dwie godziny spokoju, chętnie zobaczyłabym jak wyglada wieczór tutaj w rynku

Nigdzie nie wychodzę bo nie mogę zostawić babci poza tym nawet gdybym mogła to sama wieczorami nie bede łazić bo mnie uprowadzą dla okupu (blondynką jestem o długich włosachi długich nogach:d;))  i nawet geldy w BH ukryte nie wystarcza, aż tak dużego rozmiaru nie noszę.xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :oklaski:Nad Renem ciało swoje do słońca wystawiłam i kosci wygrzalam .Całe 2 godz i jutro też planuje tak uczynić. Po drodze wysiadł mi  rower i musialam pchać dobrze, że blisko jakieś 500 m ale pod górę trochę.Jutro innym pojade może uda mi się nie popsuć. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Funny napisał:

a Ty wychodzisz?

Zdążało się :d

Na tym zleceniu to nie ma takiej opcji jestem taka zmęczona  ze padam na pysk (dosłownie) Jeszcze 2 dni mi zostały i zastanawiam się jak ja je przeżyje. Najchętniej to bym jechała do domu zaraz jak zmienniczka przyjedzie ale nie ma takiej możliwości. Busa mam dopiero we wtorek rano. Może jutro będę miała lepsze samopoczucie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Iza74 napisał:

@Funny no ja się już nie boję uprowadzenia, 20 lat temu chcieli mnie kupić od kolegi w Marsylii  ale teraz to już tylko wspomnień czar:d

Poza tym zawsze lubiłam i nadal lubię poznawać i odkrywać, pomyślę nad tym

Zdjęcie widze i stwierdzam że powinnaś się jeszcze bać :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Zdążało się :d

Na tym zleceniu to nie ma takiej opcji jestem taka zmęczona  ze padam na pysk (dosłownie) Jeszcze 2 dni mi zostały i zastanawiam się jak ja je przeżyje. Najchętniej to bym jechała do domu zaraz jak zmienniczka przyjedzie ale nie ma takiej możliwości. Busa mam dopiero we wtorek rano. Może jutro będę miała lepsze samopoczucie. 

z Tobą to bym wyszła,  co dwie sukienki to nie jedna :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Niezapominajka 67 napisał:

Dzien dobry :d

Kłaniam się leżąc :cześć2:niedzielnie na lewym boku, przebierając kopytkami. Gwiazd już w oknie nie widzę,  pewnie to znak, że do oprzętu domowników wstać należy , jakiś  dżem z lodówki wyjąć i po niemiecku oszczędne śniadanie zaserwować :d.

Prawdą jest że nawyk tworzy drugą naturę:szydera:. Jak żyć to wygodnie :tak2:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, ja mam codziennie pobudkę o 7,brrr, a u mnie dżem to jest za karę na śniadanie, mąż PDP  najchętniej je szynkę lub kiełbasę, a jeśli nie ma, to kiełbasę i szynkę:p, trudno jednak dyskutować z 89. letnim gospodarzem... Ewentualnie posiłek kończy domową marmoladą...za to nie mogę narzekać na oszczędności, na szczęście tak kocham swoją Oma , że nie żałuje jej niczego, bo całą miłość wyraża głównie kulinarnie, tak więc robię zakupy i gotuję w miarę, chociaż obiad codziennie z mięsem już mi pomysłów brak... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...