Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, INEZ napisał(a):

Co kupiłaś? 

2 pary butów jedne sportowe białe ,drugie czarne baleriny 🙈kieckę w kolorze od którego stronię(czarny).No ale nie mogłam się oprzeć bo materiał fajny na ramiączkach ze sporą wolnością z przodu u z tyłu 🙊za kolana z tylnim rozpierdakiem bezpiecznym,b.dobra cena.,,Munż'' mruczy😂T-shirt biały ale nie pod szyję bo mnie dusi zawsze.😁

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał(a):

2 pary butów jedne sportowe białe ,drugie czarne baleriny 🙈kieckę w kolorze od którego stronię(czarny).No ale nie mogłam się oprzeć bo materiał fajny na ramiączkach ze sporą wolnością z przodu u z tyłu 🙊za kolana z tylnim rozpierdakiem bezpiecznym,b.dobra cena.,,Munż'' mruczy😂T-shirt biały ale nie pod szyję bo mnie dusi zawsze.😁

Toś się obłowiła 👍

Wybieram się na zakupy, ale czekam na ochłodzenie,bo przy tych temperaturach, to nawet do sklepu nie chce mi się iść na zakupy spożywcze na potrzeby domu. 

Nie wiem co ja w głowie mam, ale nie ma kontraktu z którego bym z nową torebką nie wróciła. Co ja biedna poradzę, że tu taki super sklep z torebkami jest 🙈

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i czołem kluski z rosołem!

Co tam nowego w opiece?
Jak inflacja wpłynęła na zarządzanie budżetami seniorów (jeśli w ogóle?).
A może widzieliście nowe oferty pflege czy spitexów dla niesamodzielnych, polegające na "mixcie" opieki (ni to 24 ni to ambulante) z wyceną usług piel-op? Jak z finansowaniem emerytów czy refundacją?
A może paragony grozy i zmiana nawyków żywieniowych?
Jak się ma "odwrócona hipoteka"?
A może "jesień życia" w Polsce?
Co np. z prasowaniem,  czy używaniem troknera, bo prąd drogi?
Czy wasi podopieczni kradną?
Czy klimat sprzyja?
A może kapsuły "odlotu" na łono Abrahama?
Albo sami coś wychwyciliście, nieoklepanego już w sieci?
No ciekaw jestem! Forum opieki... "fkońcu" a nie Festiwal Piosenki w ZG ☝️🤣🤣🤣

Powyżej zaledwie kilka pytań z wielu, na które z pewnością odpowiedzi znają osoby parające się tym zajęciem, niekoniecznie tylko łamigłówkami qfizowymi w sieci.

Dzień dobry i również witam! 📯💬👋👊

*dla merytoryki możemy se jeszcze poodliczać i się wyściskać na podróż z i do pracy.

* i nie twierdzę, że gry i zabawy oraz pitu-pitu są zbędne. Bo nie śą! Ne??? ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Joker napisał(a):

Dzień dobry!

Dzisiaj dzień słuchania i dzień kawioru. Słuchajmy się bez kłótni i podnoszenia sobie ciśnienia. 

Miłego!

Zestem za 😁

Dzień dobry. 

Na temat pogody się nie wypowiem, ale podobno burza mi być 😎💥🏖️

Miłego dnia 🍀

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Joker napisał(a):

Dzień dobry!

Dzisiaj dzień słuchania i dzień kawioru. Słuchajmy się bez kłótni i podnoszenia sobie ciśnienia. 

Miłego!

Słuchajmy ze stoickim spokojem ale ja mam popcorn może być? Ìiiiiii suszone mango prosto z Filipin ,serio od Filipinki😊😋?

popcorn-4160198.jpg

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2023 o 21:17, INEZ napisał(a):

Toś się obłowiła 👍

Wybieram się na zakupy, ale czekam na ochłodzenie,bo przy tych temperaturach, to nawet do sklepu nie chce mi się iść na zakupy spożywcze na potrzeby domu. 

Nie wiem co ja w głowie mam, ale nie ma kontraktu z którego bym z nową torebką nie wróciła. Co ja biedna poradzę, że tu taki super sklep z torebkami jest 🙈

Jedni mają fizia na punkcie butów drudzy na torebki a ja to nie wiem🙄 trudno mi określić konkretnie ☺

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobri weczer😁

Jak kto chętny na kluski z rosołem to nie u mnie a i pewnie u polecającego już też nic się nie ostalo, jedynie pusty parujący jeszcze Teler i pietruszka między zębami.Od jutra 5 dni pracy a potem 3 dni laby .🙏Może gdzieś pojadę 😊🤣

vietnam-5061379.jpg

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...