Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry 

Miałam nadzieję, że już będzie posprzątane, a tu nadal nie. 

Można zrozumieć, że każdemu należy się urlop i odpoczynek, ale niestety obowiązki wzywają. 

Ja idę dokończyć sprzątanie tarasu, burza mi nabrudziła 🤣

Nigdy nie rozumię ludzi, którzy wchodzą w zabłoconych butach do czyjegoś domu, szkoda mi ich w pewnym sensie i ciągle trzeba po nich sprzątać. 

Miłego dnia :herbata-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Jest dobrze a nawet fajniusio 😏

Screenshot_20230713_064150_Weather.thumb.jpg.be03d904fc155ed1ef9d9458123540a0.jpg

Ostrożnie za kółkiem, bo przyćmienia jaźni, koniungcją planet naszego układu 🌞 spowodowane( może trochę inny szyk?;)).

Jak przedstawia powyższa rycinka, pić! Wodę...

Owocnego "Obiadu Czwartkowego" i miłego dnia.

I niczego nie zmalować mi ☝️🫴❤️

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Pustkowkowie tu straszne, ale się przywitam, może chociaż do czytających dotrze  :-)

Dzisiaj 13 dzień lipca i do końca mojego kontraktu, zostało jeszcze sporo, a może i trochę więcej 🤔🤣

Praca na stałym miejscu ma swoje plusy i minusy, na razie nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy, bo pdp jeszcze młody, dobrze rokujący, pracy tyle co kot napłakał i duży plus, że podróż z Polski na Bawarię pociągiem trwa tylko 8 godzin, a jaki komfort. 

Nie ma porównanie do tych busów, chociaż teraz coraz wygodniej i busami się podróżowało. Ja już te podróże busami staram się wymazać z pamięci. 

Dobrze, że w nocy popadało i temperatura u mnie tylko 17 kreseczek. 

Na obiad papryka faszerowana 😋😋😋

Miłego dnia :herbata-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, INEZ napisał(a):

Dzień dobry 

Pustkowkowie tu straszne, ale się przywitam, może chociaż do czytających dotrze  :-)

Dzisiaj 13 dzień lipca i do końca mojego kontraktu, zostało jeszcze sporo, a może i trochę więcej 🤔🤣

Praca na stałym miejscu ma swoje plusy i minusy, na razie nie zamierzam zmieniać tego stanu rzeczy, bo pdp jeszcze młody, dobrze rokujący, pracy tyle co kot napłakał i duży plus, że podróż z Polski na Bawarię pociągiem trwa tylko 8 godzin, a jaki komfort. 

Nie ma porównanie do tych busów, chociaż teraz coraz wygodniej i busami się podróżowało. Ja już te podróże busami staram się wymazać z pamięci. 

Dobrze, że w nocy popadało i temperatura u mnie tylko 17 kreseczek. 

Na obiad papryka faszerowana 😋😋😋

Miłego dnia :herbata-twarz:

Paprykę też wezmę u już nie muszę gotować+frytki 😁☀️

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2023 o 13:14, INEZ napisał(a):

Dzień dobry 

Miałam nadzieję, że już będzie posprzątane, a tu nadal nie. 

Można zrozumieć, że każdemu należy się urlop i odpoczynek, ale niestety obowiązki wzywają. 

Ja idę dokończyć sprzątanie tarasu, burza mi nabrudziła 🤣

Nigdy nie rozumię ludzi, którzy wchodzą w zabłoconych butach do czyjegoś domu, szkoda mi ich w pewnym sensie i ciągle trzeba po nich sprzątać. 

Miłego dnia :herbata-twarz:

Dziś dopiero posprzątalam taras bo prawie cały czas padało i mam tam pomidorki własne ,ale jeszcze zielone.☺️

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.07.2023 o 20:26, INEZ napisał(a):

Dzień dobry 

Gorąco, ale chyba wszędzie takie wysokie temperatury. Od jutra ma być chłodniej na Bawarii, a od soboty wracają tropikalne temperatury 💥

Jednak człowiek powinien uczyć się całe życie, szczególnie pewne umiejętności związane z nowymi technologiami się przydają😁

Nudno trochę na tym zleceniu, pracy mało, a kasy dużo 😎😁

Emerytura mi się marzy :-)

Miłego wieczoru :-)

Nie marudź że długo ja na znacznie dłużej jak zdrówko dopisze z przerwami na urlop, który niezbyt długo trwa ,ale za to moi mogą kiedy tylko ich chętka najdzie.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Amaranta napisał(a):

Dziś dopiero posprzątalam taras bo prawie cały czas padało i mam tam pomidorki własne ,ale jeszcze zielone.☺️

Ja mam pomidorki, ogórki i zieleninę. 

Zmienniczka posadziła, a ja zbieram plony  😁

Ogórki już ona obrywała, pomidorki jeszcze nie dojrzały, a szczypiorek i pietruszka zawsze się przyda. 

Trochę roboty z tym jest, ale co tam. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Amaranta napisał(a):

Nie marudź że długo ja na znacznie dłużej jak zdrówko dopisze z przerwami na urlop, który niezbyt długo trwa ,ale za to moi mogą kiedy tylko ich chętka najdzie.

Co Twoi mogą? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Joker napisał(a):

Dzień dobry. 14 lipca obchodzimy:

dzień łapania za pupę (PRZYSIĘGAM, ŻE TAK JEST)

Dzień rekina

Światowy dzień Szampana

Światowy Dzień kebaba.

Miłego

Nie musisz przysięgać, wierzę, że tego nie wymyśliłeś. 

Ciekawe, kto to wymyślił, obstawiam, że mężczyzna 🤔😎😁

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 

Witam serdecznie w kolejny piękny, słoneczny, letni, lipcowy dzień :-)💥🏖️

Dzisiaj ciężkie przebudzenie miałam, okropny ból głowy mnie dopadł. Zażyłam tabletkę i ogłosiłam strajk spacerowy. Pdp przyjął to bez cienia żalu 🤭

Mogę z nim na spacery chodzić wieczorem, teraz za ciepło. 

Trzy tygodnie minęły jak jeden dzień i oby tak dalej. 

Miłego dnia 🍀

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...