Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Kleopatra ? napisał:

Hej helloł:d

Melduję się z pokładu Boeinga o specyficznym numerze 6.

Jutro nasza forumowa koleżanka przywita mnie kwiatami albo hmmm obiadem albo tylko część powie :p w Richterswil , może też być że  tylko husteczką mi pomacha bo ja 2 km dalej mam Stelę.

A teraz ja Was pozdrawiam serdecznie.

@Kleopatra ?no to do @Heidirzut kapeluszem masz .Nie daj se wcisnąć rowera bo Ci policzy.A ten Boeing trochę długo odpala bo jak jutro dopiero ,no ale z tymi Boeingami już tak jest a z 6ką to już dopiero .Da się przemalować na 9?69 ....hmmm niedobrze 🤪🤣

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yam. Nnje otzy gej.... 

Ale mnie słownik smartfona zadziwił, albo grube palce i słaby wzrok na ten model klawiatury (muszę zmienić bo jakieś jaja wychodzą, patrz I-szy wiersz posta) 

A chciałem się tylko podzielić, że sport to Wazna sprawa - niesamowite rozdanie, mistrzowska wymiana 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kleopatra ? napisał:

Hej helloł:d

Melduję się z pokładu Boeinga o specyficznym numerze 6.

Jutro nasza forumowa koleżanka przywita mnie kwiatami albo hmmm obiadem albo tylko część powie :p w Richterswil , może też być że  tylko husteczką mi pomacha bo ja 2 km dalej mam Stelę.

A teraz ja Was pozdrawiam serdecznie.

To  się  zdziwisz co ja na ciebie tu szykuję.  Obyś tylko nie uciekła wystraszona do innej  bajkiExcited Happy Birthday GIF by Mickey Mouse

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

Immer noch Geld 😝 @HeidiA co myślisz że ja nie mam rołwera?Nawet damulkę żeby sobie gatek w kroku nie rozerwać przy przerzucaniu na prawą stronę 😜

 

Rower może i masz , ale pedałów brak i za to właśnie  jest  20 chf:płacz-łzy-radość-twarz:. Gdybyś  chciała  jednego pedała tj. Po znajomości koszt  10 chf:płacz-łzy-radość-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Amaranta napisał:

@Kleopatra ?no to do @Heidirzut kapeluszem masz .Nie daj se wcisnąć rowera bo Ci policzy.

Donald Duck Money GIF

Skrzywienie  zawodowe :płacz-łzy-radość-twarz:.  

Powitanie 100 chf.

Orkiestra 1000 chf. 

Kwiaty 10.000 chf.

Jeśli @Kleopatra po zleceniu wyjdzie  na 0.00 chf, to raczej powinna  być zadowolona :płacz-łzy-radość-twarz:

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Donald Duck Money GIF

Skrzywienie  zawodowe :płacz-łzy-radość-twarz:.  

Powitanie 100 chf.

Orkiestra 1000 chf. 

Kwiaty 10.000 chf.

Jeśli @Kleopatra po zleceniu wyjdzie  na 0.00 chf, to raczej powinna  być zadowolona :płacz-łzy-radość-twarz:

 

A co mi tam nie jestem sknera Jak ładne powitanie jak ładne kwiatki i jak orkiestra przypadnie mi do gustu to co tam.. zapłacę,ale jeśli nie to przykro mi ale sama będziesz musiała pokryć koszty xd ja zadowole się tym zwitkiem niepotrzebnych Ci pieniędzy.I nie oddam ich ani Donaldowi ani Kaczorowi ja będę liczyć 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

@Kleopatra ?no to do @Heidirzut kapeluszem masz .Nie daj se wcisnąć rowera bo Ci policzy.A ten Boeing trochę długo odpala bo jak jutro dopiero ,no ale z tymi Boeingami już tak jest a z 6ką to już dopiero .Da się przemalować na 9?69 ....hmmm niedobrze 🤪🤣

Oj długo długo dopiero Katowice :p

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Waldi napisał:

Na dobry początek 

A kobiety też się tam macają poklepując po plecach? 

Cześć i czołem w kubek z kawą:kawa-twarz:.  Macają kiedy  są  głodne.  @Kleopatrazawsze głodno patrzy.  Ją lepiej ubierać:stroj-kapielowy: jak żywić :kucharz:.

Zapasy zrobione dla  pułku:płacz-łzy-radość-twarz:. Niech mi tylko tu szczęśliwie dojedzie.  Ja mam Roboty huk. Jadę do nowego pracodawcy :rower:  . Dobrze,  że razem z pedałami :płacz-łzy-radość-twarz:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2023 o 09:12, Amaranta napisał:

Zmiany są potrzebne jak tylko w dobrym kierunku zmierzają. Jak można sobie poprawić to czemu nie,jestem za .Po szczebelku i do góry .Chorągiewkę też uszyłam, miałam z czego,troszkę tego materiału uzbierałam  😉Powodzenia !

Kocham  ciebie żeś  taka szparowna. Jedwabny szlak już jest z Chin, czas  otworzyć Frankowy szlak do Polski:love:. Zdecydowanie  za dużo  tu Rumunów,  Słowaków w naszej branży 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Heidi napisał:

Kocham  ciebie żeś  taka szparowna. Jedwabny szlak już jest z Chin, czas  otworzyć Frankowy szlak do Polski:love:. Zdecydowanie  za dużo  tu Rumunów,  Słowaków w naszej branży 

Ja szparowna ?:dNic mi w tej kwestii nie wiadomo.A co do innych narodowości no kurde każdy chce zarobić. Tam gdzie jestem polski język 2 razy tylko usłyszałam.Od razu akcja -reakcja.Jedni turystycznie,jedna z dzieciakiem młoda ....piękna...zgrabna ....znaczy się Polka! 

A co  do powitania @Kleopatra ? to proszę wszystkiego nie wciągnąć tylko niech południe o północy pomyśli bo jak nie to jak w Zuga wsiądę, jak przepłynę na drugą stronę,jak znajdę gdzie bazujesz to riwer z pedałami nie pomoże 😜😙Na marginesie to fajnie, że tak blisko siebie  będziecie zawsze to można sobie po sąsiedzku po suszarkę przydreptać. A może @Waldiw końcu do 2 lasek szybciej drogę na Banhof znajdzie zamiast błądzić  myślami gdzieś tam .. trzymając czaszkę w dloni🙈😁i monologiem 😜   

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję,  że okrutną jestem  niesłychanie . 

Dzisiejszemu pracodawcy podziękowałam.  Lubię kiedy  ludzie prowadzą firmy i zarabiają, ale nie aż tak bardzo na mnie . Więcej sama osobiście cenię swoje talenty niż mi dzisiaj oferowano Szybka i niezawodna,  kreatywna i samodzielna, dokładna i dyskretna.  Za to się cenię.  

Poza tym odebrałam naszą polską zgubę @Kleopatra na Bahnhofie. Błąkało  się jakieś niemowlę po peronie,  to i rychło przysposobiłam do swojej  piersi :żółwik-twarz:. Kruszyna taka:kobieta-twarz:,  że  mogłabym w dłoni nosić zamiast sakiewki:herbata-twarz:. Może gdyby ją mocniej nadusić to i by zabrzęczała :myśl-twarz:

Niestety nakarmić ją kotletami mi nie było dane. Jakaś chuda szwajcarka o niepewnym  głosie  mi ją  z rąk  wyrwała :niepokój-zdziwienie-twarz:.  Oby nowy pop miał więcej siły mówić niż jego córka. 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Amaranta napisał:

jak w Zuga wsiądę, jak przepłynę na drugą stronę,jak znajdę gdzie bazujesz to riwer z pedałami nie pomoże 😜😙Na marginesie to fajnie, że tak blisko siebie  będziecie zawsze to można sobie po sąsiedzku po suszarkę przydreptać. A może @Waldiw końcu do 2 lasek szybciej drogę na Banhof znajdzie zamiast błądzić  myślami gdzieś tam .. trzymając czaszkę w dloni🙈😁i monologiem

Doczekać się  nie mogę na zjazd czarownic i czarodzieja  naczelnego . @Waldiczaszkę już wymacał z każdej strony teraz czas na 2 laski. Patrzeć jeśli  nie chce  nie musi :niewidomy-ręce-twarz-nie-widzę:. Pomaca kubek z kawą i też będzie  git:marzenia-twarz:.  Nasze czosnkowo-cebulowe czary i siła  argumentów popchną  popo w dobrym kierunku i w końcu drzwi Narni będą pokonane.  

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Heidi napisał:

Melduję,  że okrutną jestem  niesłychanie . 

Dzisiejszemu pracodawcy podziękowałam.  Lubię kiedy  ludzie prowadzą firmy i zarabiają, ale nie aż tak bardzo na mnie . Więcej sama osobiście cenię swoje talenty niż mi dzisiaj oferowano Szybka i niezawodna,  kreatywna i samodzielna, dokładna i dyskretna.  Za to się cenię.  

Poza tym odebrałam naszą polską zgubę @Kleopatra na Bahnhofie. Błąkało  się jakieś niemowlę po peronie,  to i rychło przysposobiłam do swojej  piersi :żółwik-twarz:. Kruszyna taka:kobieta-twarz:,  że  mogłabym w dłoni nosić zamiast sakiewki:herbata-twarz:. Może gdyby ją mocniej nadusić to i by zabrzęczała :myśl-twarz:

Niestety nakarmić ją kotletami mi nie było dane. Jakaś chuda szwajcarka o niepewnym  głosie  mi ją  z rąk  wyrwała :niepokój-zdziwienie-twarz:.  Oby nowy pop miał więcej siły mówić niż jego córka. 

 

Jak ja Wam zazdroszczę tego powitania, chciałbym chociaż poklepać 😎🙈😜

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...