Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 I... uciekło mi pisanie spod rąk draństwo :d. poszło do was bez korekty.  Dobrze że aż tak całkiem głupot nie pisałam :$

Skoro tak,  to strzelam focha na system i tym sposobem uda mi się zdjąć piżamę :$

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

 I... uciekło mi pisanie spod rąk draństwo :d. poszło do was bez korekty.  Dobrze że aż tak całkiem głupot nie pisałam :$

Skoro tak,  to strzelam focha na system i tym sposobem uda mi się zdjąć piżamę :$

 

A co poszło nie tak!? Wszystko ładnie tam opisałaś - ukraszone i wogole kolorowo, zdejmij tą piżamę i podawaj na słodko 🤪

Edytowane przez Waldi
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, adamos6 napisał:

@Heidi widocznie jemu nie było dobrze!

Od jego ćwiczeń na ciele kobiety czy też jakiejś maszyny mogą powstać dwa doły powulkaniczne:(. Uważam, że po 50tym roku życia faceci są najbardziej miodzio i wiedzą co zrobić ze sprzętem w warsztacie  :herbata-twarz:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ćwiczenia Kegla – ćwiczenia zaprojektowane w latach 40. XX wieku przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla dla wzmocnienia mięśnia łonowo-guzicznego. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie i naukę kontrolowania mięśni dna miednicy. "

Czyli przy odpowiednim dbaniu o mięśnie Kegla:  żegnaj inkontynencjo.

Hm... Tylko wtedy upadłby przemysł pampersiaków, a z drugiej strony my  opiekunowie mielibyśmy lżejszą i przyjemniejszą pracę. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos . Czy wiecie, że: 

W Polsce mamy producenta sprzętu do ćwiczeń m.in.tychże mięśni?  Nazywa się on Stanisław  Szultka z Brus. Moje okolice nie chwaląc się :$.

Eksportuje on atlasy do ćwiczeń na wszystkie kontynenty świata, znany też przez wiele gwiazd  Hollywood.  Współpracując z lekarzami opatentowuje nowe  rozwiązania i modele. 

Skąd wziął się pomysł?  Otóż uległ wypadkowi i był 1 nogą o włos na tamtym świecie . Skonstruował coś co pomogło jemu a potem chciał pomagać innym. 

Czy nasz los i życie nie są przewrotne? 

Najważniejszego to się nie poddawać. Kiedy upadniesz na kolana powstań. Nie możesz?  Ćwicz i chciej to robić każdego dnia 8 x po 2 razy.  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Heidi napisał:

Tak w ogóle,  to takie ćwiczenia powinny być wpisane w zakres naszych obowiązków xd 3x po 2 razy dziennie :płacz-łzy-radość-twarz:

Tak żeby po dwóch miechach na wyjeździe nie zapomnieć po powrocie do czego służą kolana zgięte:p

Edytowane przez Amaranta
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Heidi napisał:

"Ćwiczenia Kegla – ćwiczenia zaprojektowane w latach 40. XX wieku przez amerykańskiego lekarza Arnolda Kegla dla wzmocnienia mięśnia łonowo-guzicznego. Ćwiczenia mają na celu wzmocnienie i naukę kontrolowania mięśni dna miednicy. "

Czyli przy odpowiednim dbaniu o mięśnie Kegla:  żegnaj inkontynencjo.

Hm... Tylko wtedy upadłby przemysł pampersiaków, a z drugiej strony my  opiekunowie mielibyśmy lżejszą i przyjemniejszą pracę. 

 

 

32 minuty temu, adamos6 napisał:

@Heidi widocznie jemu nie było dobrze!

Zrobiło mu się niedobrze 😝

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Heidi napisał:

Od jego ćwiczeń na ciele kobiety czy też jakiejś maszyny mogą powstać dwa doły powulkaniczne:(. Uważam, że po 50tym roku życia faceci są najbardziej miodzio i wiedzą co zrobić ze sprzętem w warsztacie  :herbata-twarz:

Jak dobrze mieć wiedzę i możliwości 🙉

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Waldi napisał:

 Cześć, Ty też na Bawarii?  

Wczoraj złapałem trochę słońca w południe, w nocy lało, ale.... Ale Jak wyjdę - trochę magii w południe i słońce znów zaświeci 🤪😁

W "tych" krzakach byłaś? 

Pamietam, że byly już krzaki i pola kukurydzy,, ech😄

Dobrego dnia 

Od ponad roku w jednym miejscu pracuję. Józkiem się opiekuję, a raczej dom mu prowadzę, bo on samodzielny i prawie samowystarczalny. Na początku mojej pracy w opiece nigdy przez 5 lat Bawaria mi się nie trafiła, przeważnie wioseczki pod Stuttgartem. Byłam zakochana w Badeni, a teraz od dwóch lat ciągle Bawaria, chyba mnie pokochała i chyba na pewno z wzajemnością. Pogoda u mnie taka sama jak u Ciebie, to widać na Bawarii wszędzie pogoda jednakową. 

Plusem tego miejsca jest też to, że mam świetny dojazd pociągiem. Niecałe 8 godzin i jestem na miejscu. Ostatnio nawet rodzina proponowała, że samolotem mogę sobie do nich latać, ale po przeliczeniu czasu podróży wychodzi na to samo co pociągiem, ale może kiedyś spróbuję. Ostatnio trochę zawirowań tu było i jest jeszcze jeden problem, ryzyko, że jakby termin wymiany uległ zmianie, to z przrebukowaniem biletu samolotowego jest problem. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Heidi napisał:

Od jego ćwiczeń na ciele kobiety czy też jakiejś maszyny mogą powstać dwa doły powulkaniczne:(. Uważam, że po 50tym roku życia faceci są najbardziej miodzio i wiedzą co zrobić ze sprzętem w warsztacie  :herbata-twarz:

Zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości  😁

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, INEZ napisał:

Zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości  😁

@Heidi @INEZ Ja to bym jego  sposób ćwiczeń lekko zmodyfikował by tych dołków nie było, a przyjemność z plastyki tych mięśni (tych  co wspominałaś) była obopólna   

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, INEZ napisał:

Od ponad roku w jednym miejscu pracuję. Józkiem się opiekuję, a raczej dom mu prowadzę, bo on samodzielny i prawie samowystarczalny. Na początku mojej pracy w opiece nigdy przez 5 lat Bawaria mi się nie trafiła, przeważnie wioseczki pod Stuttgartem. Byłam zakochana w Badeni, a teraz od dwóch lat ciągle Bawaria, chyba mnie pokochała i chyba na pewno z wzajemnością. Pogoda u mnie taka sama jak u Ciebie, to widać na Bawarii wszędzie pogoda jednakową. 

Plusem tego miejsca jest też to, że mam świetny dojazd pociągiem. Niecałe 8 godzin i jestem na miejscu. Ostatnio nawet rodzina proponowała, że samolotem mogę sobie do nich latać, ale po przeliczeniu czasu podróży wychodzi na to samo co pociągiem, ale może kiedyś spróbuję. Ostatnio trochę zawirowań tu było i jest jeszcze jeden problem, ryzyko, że jakby termin wymiany uległ zmianie, to z przrebukowaniem biletu samolotowego jest problem. 

 

No to miodzio. Niech Ci ten Józek służy i sztela bez zmian trwa. A na Bawarię chetnie bym sie przeprowadził... Bo w Tym Naszym kraju coraz ciekawiej w tej Polsko-Polskiej wojnie. Mateusz Co&LTD cuda wyprawiają i coraz więcej haraczu pobierają

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...