Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wstaje dzień, pochmurno ale ciepełko.Fajna muzyczka leci w ojczystym ,jakoś milej na duszy ...więc muszę się podzielić :)Spokojnego wtorku bez wzlotów i upadków, stabilnie niech będzie :d  Dzień dobry:) Dwa utworki ,pierwszy

oraz drugi, wracajacym każdego dnia do siebie, bo powroty cieszą a jak czekają to z podwójną siłą :)))))Kafeeee zostawiam ,ja mam jeszcze rogalika z nadzieniem i mam nadzieję go tam znaleźć :d

 

coffee-6171744.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Amaranta napisał:

jakoś milej na duszy ...więc muszę się podzielić :)

Serwus Słonko!
No co ja mogę Tobie napisać, byś w tej miłej, krótkiej i wygodnej podróży miała wyśmienity nastrój?!?
O! Może coś takiego, czego jeszcze nikt, nikomu tutaj nie życzył, czyli np:
przyzwoitych drewutni!
I niech Ci w duszy gra:
ram pam para, param pam pa!
???
?????
 

Jak za nie tak odległych, panieńskich czasów...

????

A w domu wielu szcząstek! Bywaj w zdrowiu!?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Słoneczka!

Jest dobrze, fajniusio dopiero w niedzielę.

~~~

Wracam do domu, ale jak pomyślę o powrocie do pracy, to (przepraszam za określenie) rzygam. Na 4 wiatry, fest. Może jednak wystarczy tego "dobrego". 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LACH. napisał:

Dzień Dobry Słoneczka!

Jest dobrze, fajniusio dopiero w niedzielę.

~~~

Wracam do domu, ale jak pomyślę o powrocie do pracy, to (przepraszam za określenie) rzygam. Na 4 wiatry, fest. Może jednak wystarczy tego "dobrego". 

Wiec szrokiejmdrogi i przyjemnego odpoczynku.Wszystkim zycze milego dzionka.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH. napisał:

Serwus Słonko!
No co ja mogę Tobie napisać, byś w tej miłej, krótkiej i wygodnej podróży miała wyśmienity nastrój?!?
O! Może coś takiego, czego jeszcze nikt, nikomu tutaj nie życzył, czyli np:
przyzwoitych drewutni!
I niech Ci w duszy gra:
ram pam para, param pam pa!
???
?????
 

Jak za nie tak odległych, panieńskich czasów...

????

A w domu wielu szcząstek! Bywaj w zdrowiu!?

Dzieki?Musiałam odsłuchać do końca żeby ewent.zalajkowac i iiii rozbawiłeś mnie ,na nausznych jest efekt :ddają czadu chlopoki:))))I Tobie grania w duszy życzę, zdrówka również?

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH. napisał:

Dzień Dobry Słoneczka!

Jest dobrze, fajniusio dopiero w niedzielę.

~~~

Wracam do domu, ale jak pomyślę o powrocie do pracy, to (przepraszam za określenie) rzygam. Na 4 wiatry, fest. Może jednak wystarczy tego "dobrego". 

Nie myśl o niestrawności,  szukaj pozytywów a wiesz że są, no przynajmniej jeden :)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH. napisał:

Pewnie, że się będzie trzymał, bo to u nas jeden z wielu toastów za zdrowie!

Takie ci psztynieckie, jajcuśne?????

"Siup w dziób" jest zakazany ???

:dO ciotce pomyślałam bo to toast za nią był ?

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Amaranta napisał:

Dzieki?Musiałam odsłuchać do końca żeby ewent.zalajkowac i iiii rozbawiłeś mnie ,na nausznych jest efekt :ddają czadu chlopoki:))))I Tobie grania w duszy życzę, zdrówka również?

Na uchachanie, z miliarda utworów, wybrałem specjalnie właśnie ten jeden, najoryginalniejszy, gdzie nic w nim się kupy nie trzyma, jak w starej, wysłużonej drewutni z "Trybuną Ludu" we fragmentach na gwoździu i wszystko żyje własnym życiem, włącznie z Jątkiem, z bólem głowy podciągającym gacie w końcówce. Gorzej tej kompozycji zagrać i zaśpiewać się nie dało. Ale taki miał być efekt utrudnionych, młodzieńczych zalotów kawalera, uwieńczonych zamążpójściem brzemiennej panny. A za którego już, to wszystko jedno ???
Śmiej się, będzie szybko dróżki ubywało a derożka niech zanadto nie koleba na boki ?????????


*i koniecznie odsłuchaj w "ultrasonach" za pinć tysi ełro, bo trzeba poczuć! ????
:opspumpsdżamps11:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, LACH. napisał:

Ami, słychać już świerszcze? Pachnie popołudniowy, wygrzany las i zroszone rżyska?

Jaaak mi się ckni i zazdroszczę Ci ???

 

Słychać, słychać i niebawem Ty usłyszysz ,poczujesz...cierpliwości :dDzień dobry przy okazji rzucam się w wir domowych obowiązków, małżeńskich naturalnie też, z przyjemnością zresztą ? Pozdrawiam serdecznie ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Amaranta napisał:

poczujesz...

Witaj Słoneczko w Ojczyźnie Polsce!

Zgoda! I ja niedługo wjadę, jak to mam we zwyczaju na pełnej, wakacyjnej!!! ☝️????

Niech czas będzie dla Ciebie łaskawy i da potrzebne wytchnienie❤??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy wracają z opieki docenieni, dowartościowani, zaprowiantowani a tylko ja jeden, jak ta ostatnia sirota (bo nawet nie poprawna sie ro ta) w trochę przesianych butach. Czarne, to włożę czarne skarpety i nie będzie widać. Powiedzcie mi proszę, czy do pierwszej klasy w niemieckim pociągu, do przedziału, to trzeba jakoś odświętnie? A może garniaka i jakiś tygodnik polityczny w kieszeń dla niepoznaki, zamiast poszetki? No chleba z adamaszku już raczej nie rozsupłam, krajał nie będę i szmalcem nie nasmaruję, jajców w skaruszczynach solą z gazeciej tutki  r a c z e j   nie posolę a harbaty z butelki po "żytniej mazowieckiej" też  r a c z e j  nie pociągnę. Chyba, że w torbę po cukrze, taką z literką C okutam.
Co by nie robił, facjaty nie odkręci...
Ale jest nadzieja! Duże pifpefpuf11 z gumkami na uszy!!! Ukryją pochodzenie. No! Nie rypła się sprawa! :Hehe he:

A przedstawiać się też należy, bo mam bardzo nierymujące się nazwisko?
 

???????

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...