Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@MICHAL M

Serwus Michał, nie masz tam dziewczyn z Polski?
Siedziałbyś sobie po robocie jak lordi i tylko na efekt czekał, by fotki machnąć i się nimi chwalić, że to ty upichciłeś. Chętne, miłe, słowiańsko urocze z warszawskim szykiem i radomskim seksapilem. O trójdobiu łikendowym już nie napomknę. No popatrz tylko:

20220715_130028.thumb.jpg.9762150a72b86b6408f680921435d749.jpg

... i lalunie w piątunio. I jest dobrze. Fajniusio dopiero jutro????

:brzdękskuffello!:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

Przyszłam zerknąć kto

Ok, rozumiem, pożądasz moich arcypysznych pierożków owocowych, które najlepiej opisują obrazy światłocienia tego utworu?
 


Słusznie!
Jedwabiste, prześwitujace ciasto subtelnie otulajace gorrrące i słodko-wilgotne fałdki rozkoszy owocu, który najpierw delikatnie madgryzam, by sprawnie wprowadzić weń mój jędrniuchny i figlarny języczek, który to w duecie z ustami wysysa zeń całą soczystą słodycz, pobudzaną do wypłyniecia przez muskany noskiem rąbek pierożka.
Esencja rozkoszy... .Jakież zmysłowe preludium do dania głównego? No koniec swiata... .

Smacznego!

Chociaż, jak mnie pamięć nie zmyla, to gotuje dzisiaj Michał ☝️?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marcys napisał:

Lach tu sprząta, rozmiesza, wita, żegna, gasi światło, człowiek orkiestra.

Ja już wypoczęta i gotowa wrócić na łono opieki. Miłego dnia wszystkim!

Gotuje też słuchając muzyki :dNormalnie nieprawdopodobne czy państwo to widzą i co państwo na to :))))Wodzirej jak nic :)))

chicken-chicken-bro.gif

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LACH. napisał:

Ok, rozumiem, pożądasz moich arcypysznych pierożków owocowych, które najlepiej opisują obrazy światłocienia tego utworu?
 


Słusznie!
Jedwabiste, prześwitujace ciasto subtelnie otulajace gorrrące i słodko-wilgotne fałdki rozkoszy owocu, który najpierw delikatnie madgryzam, by sprawnie wprowadzić weń mój jędrniuchny i figlarny języczek, który to w duecie z ustami wysysa zeń całą soczystą słodycz, pobudzaną do wypłyniecia przez muskany noskiem rąbek pierożka.
Esencja rozkoszy... .Jakież zmysłowe preludium do dania głównego? No koniec swiata... .

Smacznego!

Chociaż, jak mnie pamięć nie zmyla, to gotuje dzisiaj Michał ☝️?

Ścisłą dietę zastosował chyba 

giphy.gif

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka
Oto przedostatni, lipcowy poniedzialek a pierwszy sierpniowy będzie już w Polsce. Powrót do domu szczęśliwie powoduje u mnie fizyczną mobilizację do dzisiejszego rozruchu. Dośćesław Niechciejski zagościł i muszę go odprawić, bo dzionek napięty, że trzeszczą ramy czasowe. Szybciej zleci. Ogarnę moją chawirę, o kant żelazkiem przyprawię radkowe odzienie i chyba nie bedę porywał się na więcej. Dowędzał się na słonku też już nie będę, bo nie ten trynd w pigmencie. Ale jedno na pewno będę. Bedę myślami z moimi dziećmi, które jak młode ptaki, opuszczają rodzinne gniazdo i fruną odważnie w świat. Zazdroszczę im tej odwagi. Ja mając naście lat miałem jej mniej. A może mają wiecej otwartych drzwi i możliwości? Niech mają stabilne prądy szybowania przez życie. Bez turbulencji.
Chyba będzie trzeba wybudować nowy, mniejszy parter z ogrodem dla wypełnienia czasu, gdy już rodzice zostaną tylko we dwoje. A może żłobek otworzyć? ☝️????

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Amaranta napisał:

czy państwo to widzą

..., a nawet słyszą! 

"...masz bose stopy i unosisz się nad ziemią...", ponieważ masz tą niespotykaną lekkość bytu i nie kowadłowość poczucia humoru. 

I na to jak na lato, tak jak "Spitexówy" z Polski. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,dobry wieczór i fobranoc takie 3 w jednym ;)Nic więcej dziś nie wyduszę z siebie 

O słabości ty moja któraś mnie dopadła, marne szanse mi dałaś na ucieczkę .....  i kropka?i finito i the end ???i niech się spełni moje jedno dziś życzenie 

lion-721112.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.Jutro nad ranem wsiadam do busa i do pracy.Martwią mnie niepokojące wieści na temat mojej obecnej firmy,coraz więcej opiekunek odchodzi bo firma leci w"kulki".Obadam sytuację,i kto wie czy też nie przyjdzie mi znów szukać nowej firmy...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Słoneczkom
Jadę zrobić zakupy, bo dziś przyjdą cztery dychy w cieniu bez choćby jednej chmureczki i bez wiatru a jutro..., a jutro będzie ciekawie i głośno.
A. L: Arbuz, ogórki, buraki, rzepa, cukinia, ufo, truskawki, agrest, maślanka, jogurt naturalny, etc.
Trzymać mi się w zdrowiu. Póki co jest fajniusio. Ale stopnieje do południa do jest dobrze.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo degustacji ale chyba dobre, oklepane, dźwięczą festjędrnym miąższem. Musowo dobre! ????

Dla odważnych śniadanie:

Musli, maślanka, kostki arbuza, borówka, truskawka, winogrono, itp, ci kto lubi.

11.oo Märzenik mini na apetyt przed obiadkiem.

Na obiad też coś na zimno ale dla szefowej musi być kurczę faszerowane z surówką z młodej marcheweczki, kwaśnego, latosiego jabłyszka i wiejskiej, kwaśnej śmietany. Naturalnie pomogę coś uszczknąć ???

20220719_070654.thumb.jpg.d533d24c322c8104b2ecbd8727ada91e.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Patrycja781 napisał:

Dobry wieczór.Jutro nad ranem wsiadam do busa i do pracy.Martwią mnie niepokojące wieści na temat mojej obecnej firmy,coraz więcej opiekunek odchodzi bo firma leci w"kulki".Obadam sytuację,i kto wie czy też nie przyjdzie mi znów szukać nowej firmy...

O cześć @Patrycja781skoro z nimi już wyjeżdżałaś i byli ok to nie martw się na zapas ,wracasz tam gdzie byłaś? Nie zapomnij o dwóch kolorowych chłopakach ?polubiłam ich serio.Szerokiej drogi :minibus:  

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, LACH. napisał:

Nie bylo degustacji ale chyba dobre, oklepane, dźwięczą festjędrnym miąższem. Musowo dobre! ????

Dla odważnych śniadanie:

Musli, maślanka, kostki arbuza, borówka, truskawka, winogrono, itp, ci kto lubi.

11.oo Märzenik mini na apetyt przed obiadkiem.

Na obiad też coś na zimno ale dla szefowej musi być kurczę faszerowane z surówką z młodej marcheweczki, kwaśnego, latosiego jabłyszka i wiejskiej, kwaśnej śmietany. Naturalnie pomogę coś uszczknąć ???

20220719_070654.thumb.jpg.d533d24c322c8104b2ecbd8727ada91e.jpg

Wezmę nawet ,;czy"pod warunkiem że ktoś mi je do domu przywlecze :ciężarówka:mają tam dostawce pod same drzwi? Dam na..pifff...ek

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...