Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Słoneczka!

Od rana na pełnej i z biglem!

Toć trójdobie na horyzoncie z jego atrakcjami.

Zakupy zrobione z zapasem, bo różnie to bywa(*NL bałer).

Żytni na zakwasie szepcze bąblikami fermentując, wół na ruszt się marynuje, wódka mrozi, Märzenik wolniutko spływa do gardziołka, masa makowa Prospona chętna do przełożenia motylków drożdżowych, Dojcze Ban pierwsza klasa do Warszawy obstalowana na dziesięciogodzinny przejazd, jugendkarty DB dla dzieci wykupione, to teraz śliczności fartuszek biały koniakowsko-koronkowo zdobiony, pieróg lniany na kiepełę, rękawy białej koszuli zawinąć i hajda do roboty, bo krucia bomba!

Bywać mi tam w zdrowiu!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, LACH. napisał:

Prospona

*fałszyk, to jednak Bakaland ???

20220708_100101.thumb.jpg.822ccf4ba057e74fdfaa3da5520aa625.jpg

 

Tak, tak..., szymanowska wyszła, to trzeba teraz słono bulić za dobrą mąkę. Parę sprawunków i kilka setek poszłosiępiergolić. Jak żyć? To rzić! Nie % naturalnie, bo przede dziewiątą nie praktykuję ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Słonka!

Pieczywo zostawiam na miły poranek, śmigam po zakupy i muszę sprawdzić czy waluta w piątek będzie po piątku.

Parametry luks ale kafemaszine to mógłby ktoś pyknąć!

Wozić się tam w zdrowiu i szczęściu przez trzeci tydzień lipca!

Niech się bida  o cie li.

20220710_201446.thumb.jpg.65716c6bab92ce5bf892c4f4b450b5dc.jpg

 

Niedługo urlop. Sześciotygodniowy!!!

 

I jedziemy z takim càtrytajmingiem!!!???

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Slonka!

Malłe, pelłne po pięć zlłotych, jak elłro ????

A Radzio cóż, zwilża odnóża. Przez przełyk ????

Zimne!!! W taki skwarec ???

Bez nerw tylko i na półpełnym dyferencjuszu :piwo:°*°, bo znów najarali w niebiesiech.

15.oo

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Pozdrowienia z polskich :góry: Ściskam pracujących i wypoczywających! Nochy do góry. Nie jest jeszcze tak źle jak niedługo będzie :)))))) Śpiwory na wyjazdy jesienno-zimowe już naszykowane? Farelki turystyczne kupione? Będziemy marznąć w maskach, oby bez świstu kul. Łapcie ciepło :słońce: bo będzie nam tego w tym roku wyjątkowo brakowało. Ech...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marcys napisał:

Będziemy marznąć w maskach, oby bez świstu

Cześć @marcys

Widać, że jesteś w Polsce i na bieżąco ale nie oglądaj tiwi a już z pewnością nie polityków. Mieszają jak peerelowskie kucharki żur a w nim nic:

(???)*

To ja możę wyciągnę średnią ze skrajności i w czternastym dniu lipca roku 2022, tutaj mamy +14°C, przyjemnie, prawie jak w Unieściu ?.

Dzień dobry Słonka i jak powiada prozaik, mistrz: "obyście wiedzieli po co się obudziliście". A ja dodam: i dlaczego jeszcze zaspokajamy potrzeby fizjo?

No to oddychamy na dwa takty! I jedziemy na pełnej w tak pięknych okolicznościach w ten czwartek. A będzie napięty jak..., może jednak baranią mosznę zostawimy w spokoju ???

Bywać kontenci, syci i w dobrej kondycji, jednej i drugiej.

A o farelki się nie zamartwiajmy, bo i tak je trzeba jakimiś kW zasilić. A na biwaku raczej lepiej we dwoje mieć dreszcze, powodują wzrost ciepłoty organizmu, lepsze krążenie, ukrwienie i błyskawiczne wypełnienie ciał jamistych, co doprowadza do eksplozji fajerwerków rozkoszy. Przynajmniej tak piszą ??????

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wietrzymy wietrzymy z rana pokoiki i kołderki .Dom tu stary z cegły, nie gotujemy się ale poranne świeże powietrze wpuścić trzeba.Pachnie mi kawą w kuchni jak ja lubię ten zapach z rana .Spokojności i radości, wstaliśmy o własnych siłach to już wielki sukces,chociaż nie we własnym domu nie we własnym łóżku.Kurka wodna co to za robota ?Opieka !:d  

coffee-819362.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, marcys napisał:

Dzień dobry! Pozdrowienia z polskich :góry: Ściskam pracujących i wypoczywających! Nochy do góry. Nie jest jeszcze tak źle jak niedługo będzie :)))))) Śpiwory na wyjazdy jesienno-zimowe już naszykowane? Farelki turystyczne kupione? Będziemy marznąć w maskach, oby bez świstu kul. Łapcie ciepło :słońce: bo będzie nam tego w tym roku wyjątkowo brakowało. Ech...

Ściskam również i już mi ciepłej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Amaranta napisał:

Błąd,

Serwus Słoneczko
Zaraz tam błąd, ot taka mała pomyłeczka, o tycia maluteńka jak ta szczelineczka pomiędzy tymi ci oto dwoma paluniami:?, no prawie niewidoczna ???.
Spokojnego czasu pracy a jeszcze milszego odpoczynku. Bywaj tam w zdrowiu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LACH. napisał:

Serwus Słoneczko
Zaraz tam błąd, ot taka mała pomyłeczka, o tycia maluteńka jak ta szczelineczka pomiędzy tymi ci oto dwoma paluniami:?, no prawie niewidoczna ???.
Spokojnego czasu pracy a jeszcze milszego odpoczynku. Bywaj tam w zdrowiu.

A Ty o tym golfie piszesz co to za gardło ściska ja na samą myśl się duszę ,pocę.Nie lubiłam i nie lubię przestrzeni potrzebuję,powietrza,haha a co dopiero w jagódkowe fleki:d

Bywaj też w zdrowiu bo humor i apetyt to masz ten  na życie zwłaszcza ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Amaranta napisał:

apetyt to masz ten  na życie zwłaszcza ?

Bo widzisz Ami, jak wszystko układa się tak jak powinno i jeszcze do tego pozostaje na swoim miejscu, to widać, słychać a i wonio przecudownie. A i człowiek normalnie ludzki dla drugiego i łapczywy taki na radosne życie ?. Tyle.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Słoneczkom
Bodźce docierają, stan opiekuna jak to przed trójdobiem. Osy.
To tak pokrótce, bo kruca bomba!
Niech równowaga będzie zachowana. Jest fajniusio. Płyny wpadają i wypadają jednym cięgiem, bez przeszkód.
To zdrowo mi, z humorem mi i na pełnej osiągalnej dla wieku. Muszę się spieszyć!

https://youtu.be/EJXdHTR83BE


Kocham, całuję i niebawem się tu zamelduję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcys napisał:

Ochłodzenie, burze, leje jak z cebra! Oby do jutra przeszło. Za to powietrze cudowne i rzeźkie. Dobrej nocy i dobrego poranka.

Dziś tu też z nieba daje fest ale nie tak okrutnie jak wczoraj i przedwczoraj .A wieczorem ,późnym ,spacer nad rzekę można sobie zafundować z moczeniem nóg do głębokości jaką kto woli :d

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LACH. napisał:

Dzień Dobry Słoneczkom
Bodźce docierają, stan opiekuna jak to przed trójdobiem. Osy.
To tak pokrótce, bo kruca bomba!
Niech równowaga będzie zachowana. Jest fajniusio. Płyny wpadają i wypadają jednym cięgiem, bez przeszkód.
To zdrowo mi, z humorem mi i na pełnej osiągalnej dla wieku. Muszę się spieszyć!

https://youtu.be/EJXdHTR83BE


Kocham, całuję i niebawem się tu zamelduję.

Boję się w jakim stanie się tu zameldujesz ;)

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Amaranta napisał:

Zrzucić nie zrzucić pyta siebie niewiasta z rzeki ,, te zbędne kilogramy ":nic-nie-słyszę-animo:Dżin dobry:muzyka-słuchanie-twarz:

woman-1822646.jpg

Z tą orientalną urodą, to bym był bym wielce wstrzemięźliwy. Mam coś ale po 22.oo. Bo słabo pixel-niente.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...