Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę, nie mówcie o dzwonach...Byłam na szteli,Kościół obok domu i dzwony od 7mej rano plus zegar z Ratusza również dwa kroki od nas...Makabra...I moje nieprzespane ,budzone nocki przez PDP i DZWONYYYYY...śni mi się po nocach.....:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Pola45 napisał:

...śni mi się po nocach.....:d

Ok. Więcej nawet o sznegloksiekach nie wspomnę. Wybacz.

To na zapogodzenie coś prosto z Polski. Jagodzianeczki. 12 zyla kubek jagód na ryneczku. Sucho, drobne ale podobno słodziuśkie. No zazdroszczę moim najbliższym ??????

 received_378719810828191.thumb.jpeg.1c34bc2043bb141842bcf4acc1356370.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Słoneczkom 

Jest dobrze, całe pięć dwadzieścia szczęścia. Do fajniusio pozostało jeszcze z pięćset minut. A do zupełnej swobody trzy piątki.

To w zdrowiu i z biglem!

I będzie zapiekanka na Moniuszki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2022 o 07:17, Pola45 napisał:

Zauwazylam,ze ludzie chyba nie znosza osob usmiechnietych i tryskajacych energia

Eee tam, zdaje ci się(się bym :turlał ale orki na wschodzie Ukr jeszcze zipią, wszystko ma kres). Niektórzy mają zawsze pod górkę. Takie przeznaczenie i pasza życia. Ja ich rozumiem. Jak jest dobrze, to i widać, i słychać, i wonio.

Serwus Pola! Niech ci się tam kręcić na luziku! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Lach...:dMimo wszystko usmiech na twarzy.I tym złym ludziom,którzy też wszystkiego zazdroszczą i osadzają każdego życzę w końcu przestawienia się na inne tory.Zycie mamy jedno i trzeba uciekać od toksykow....Pozdrawiam ...P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Pola45 napisał:

Mimo wszystko usmiech na twarzy

No pewnie! I jeszcze do tego krzta wiedzy i łut szczęścia.

Właśnie dostałem informację, że moja Marysia jest już studentką pierwszego roku prawa w Hadze. Ekspresowo poszło. Inny świat, logistyka, doskonala rekrutacja, selekcja, zachęcenie, pomoc dla pierwszego roku we wszystkich formalnościach od zamieszkania do stypendiów.

Jestem bardzo, bardzo dumny ❤??

Czekamy co odpowiedzą inne, europejskie uczelnie.

A w Polsce aplikowanie na prawo czy medycynę? Nie skomentuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Słoneczkom


I tak jak pisałem, przyszedł lipiec ze swoją pogodą.
17°C a 27°C o tej samej porze dnia, robi jednak różnicę.
Nic to, sierpień i wrzesień zrekompensują pogodą w pepitkę.
Aby zdrowo i szczęśliwie!


*w tą sobotę ostrożnie, bo będzie biomet fatalny i lepiej spokojnie na dupsku przysiąść.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Pola45 napisał:

I tym złym ludziom,którzy też wszystkiego zazdroszczą i osadzają każdego życzę w końcu przestawienia się na inne tory.Zycie mamy jedno i trzeba uciekać od toksykow.

Ale gdzie osądzają? Na forum?

Dzień dobry wszystkim.

Na moim telewizorze pojawiła się pionowa linia po 4 latach użytkowania. Stary telewizor kineskopowy miał 15 i nic mu nie było.  :( Miał być najlepszy, amerykański :)

W domu chłodno, babie nie dogodzisz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcys napisał:

Ale gdzie osądzają? Na forum?

Dzień dobry wszystkim.

Na moim telewizorze pojawiła się pionowa linia po 4 latach użytkowania. Stary telewizor kineskopowy miał 15 i nic mu nie było.  :( Miał być najlepszy, amerykański :)

W domu chłodno, babie nie dogodzisz.

Podzielił się telewizor na prawicę i lewicę;))Która @marcysma przewagę?haha

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam skarpet bo mi zimno :dDobry,dobry nisko kłaniam się panstwu, ale nie aż tak nisko bo kręgosłup trzeba oszczędzać.Calkiem spokojnie wypiję drugą kawę....bo po pierwszej  jeszcze mną nie   wstrząsnęło a może ona bez kofeiny?Trzymajcie się bo spadło w dół na termometrze ale waluta wysoko :)))

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...