Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus Słoneczka!

Przez całą ciążę, mama i on, prawie codziennie mieli wsparcie "Koronką do Bożego Miłosierdzia".
Przebieg i poród bez najmniejszych nawet problemów.
To działa.
Cztery kilogramy świadectwa 10/10 °A.
Screenshot_20220629-074427_Memo.thumb.jpg.05468ec11a43b5fb7c1e25dcce2b5333.jpg

20220629_075746.jpg.6448d221eb132b9ed7c7fa723b5d8ff8.jpg

Niech się nam wiedzie zdrowo i szczęśliwie, ten dzionek i jeszcze wiele, wiele kolejnych ❤°

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z życia opiekuna-przypadek kolegi po fachu:

"Kilka lat temu, poszukiwałem pracy w opiece. Trafiłem na finansowo super ofertę ale ciężkiego stanu zdrowia mężczyzny. Córka pdp poprosiła o dosłanie dokumentów i referencji trudnych przypadków. Zaświadczenia, świadectwa i kursy miałem przetłumaczone i potwierdzone przez przysięgłego. Kilka referencji dobrych. Wysłałem @. Podobały się jej. Ostatnim etapem była weryfijacja przez opiekuna, który był tam na miejscu. Miał pełny wgląd do moich dokumentów. Nie dostałem jego akceptacji, gdyż terminy zmian nie pasowały a "urodę facjaty miałem nieprzyjazną i bylem za gruby" dla już wystraszonego pdp. Dosłownie. No bywa tak. Córka podziękowała mi za aplikowanie. Zaryzykował ktoś inny i znalazłem równie dobre miejsce.
Ów płochliwy pdp, jak każdy śmiertelnik zeszedł ci z tego świata.
Dziś nadobnie sytuacja się odwróciła.
Ja schudłem. A oglądam właśnie teraz profil kolegi-opiekuna.
Czyim przymiarem i w czym wyskalowanym teraz mam mierzyć, gdy być może dzieci pdp poproszą mnie o opinię o człowieku?
Na ile %-ów oddać pięknym?
Toż to przecież bliźni w potrzebie. Powiem im prawdę jak było. Niech decydują sami."
 

Ot życie! I jego krągły bieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH. napisał:

Z życia opiekuna-przypadek kolegi po fachu:

"Kilka lat temu, poszukiwałem pracy w opiece. Trafiłem na finansowo super ofertę ale ciężkiego stanu zdrowia mężczyzny. Córka pdp poprosiła o dosłanie dokumentów i referencji trudnych przypadków. Zaświadczenia, świadectwa i kursy miałem przetłumaczone i potwierdzone przez przysięgłego. Kilka referencji dobrych. Wysłałem @. Podobały się jej. Ostatnim etapem była weryfijacja przez opiekuna, który był tam na miejscu. Miał pełny wgląd do moich dokumentów. Nie dostałem jego akceptacji, gdyż terminy zmian nie pasowały a "urodę facjaty miałem nieprzyjazną i bylem za gruby" dla już wystraszonego pdp. Dosłownie. No bywa tak. Córka podziękowała mi za aplikowanie. Zaryzykował ktoś inny i znalazłem równie dobre miejsce.
Ów płochliwy pdp, jak każdy śmiertelnik zeszedł ci z tego świata.
Dziś nadobnie sytuacja się odwróciła.
Ja schudłem. A oglądam właśnie teraz profil kolegi-opiekuna.
Czyim przymiarem i w czym wyskalowanym teraz mam mierzyć, gdy być może dzieci pdp poproszą mnie o opinię o człowieku?
Na ile %-ów oddać pięknym?
Toż to przecież bliźni w potrzebie. Powiem im prawdę jak było. Niech decydują sami."
 

Ot życie! I jego krągły bieg.

Czyli to teraz on będzie oceniał tamtego opiekuna, który go odrzucił? Świat jest mały.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry...Kawkę też proszę.Nie zdążyłam wypić i Wam zazdroszczę :dMilego dnia i optymizmu zycze.Zauwazylam,ze ludzie chyba nie znosza osob usmiechnietych i tryskajacych energia.Co sie dzieje? Mysla,ze ktos ma cos z glowaxdMilego dnia.....P....

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LACH. napisał:

Dzień dobry Słoneczka!

Wyniki matur są, jest co świętować!!!

Duma! ❤????

Musowo coś wykwintnego z jajem i po kusztyczku swojaka ???

 

20220705_103251.thumb.jpg.861d5f987a7bd988d96262a06d13d89b.jpg

I do pieca!

O jakie cięcie a jakie szwy?,,Plastyczne" to to nie jest ,ale całkiem dobrze jak tylko na ruszt i do żołądka??? 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie bracia i siostry :))Czasu nie było na podczytywanie a i wracać mi się nie chce  do tyłu by lekturę nadrobić ,zdam się na nosa że było łokej u każdego :d Robota czeka i kasa do zgarnięcia, więc oliwię stawy i sruuuuu .Do popisania niebawem :d

woman-1853936.jpg

Edytowane przez Amaranta
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pola45 napisał:

Dzień dobry...Kawkę też proszę.Nie zdążyłam wypić i Wam zazdroszczę :dMilego dnia i optymizmu zycze.Zauwazylam,ze ludzie chyba nie znosza osob usmiechnietych i tryskajacych energia.Co sie dzieje? Mysla,ze ktos ma cos z glowaxdMilego dnia.....P....

   Ja tam lubię ludzi uśmiechniętych i optymistycznych, dają fajną energię więc biorę i sama też daje Taka  fajowa wymiana iiiiiii ,,podaj dalej "Ale nie rzucam się na misia na nieznajomych bo to już może zakrawać na problem ;)))

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...