Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (3)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.04.2022 o 20:48, Amaranta napisał:

Dobranoc:d bez żadnych karaluchów  pod poduchami ,raczej z ?Uśpić nie uspi bo kto to o tej porze spać idzie, ale może  na tyle się spodobać by sięgnąć po inne jego utwory  :muzyka:

 

Nie spałam... zasłuchałam się ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joker napisał:

Dzień dobry! Przedstawiać l4 za wczoraj! Po kolei i nie pchać się.

Sick Ren And Stimpy GIF

Dzisiaj jest Dzień grzeczności za kierownicą! Proszę się uśmiechać i machać do innych. 

Los Angeles Bean GIF by Working Title

Kawiszon dla pani, pana!

still-life-2366084.thumb.jpg.ac46d68caf7efbac2db1a7c67a139fc3.jpg

Dzień dobry. 

Przyznaję... wczoraj trochę odpoczywałam od social mediów :haha:

Ziarenko biorę i będę mumlać cały dzień... Dzięki ?

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzień dobry we wtoreczek, co by nie musieć się jutro tłumaczyć z nieobecności :haha:?

Miłego i pogodnego życzę choć za oknem czai się deszcz ? no ale cóż, kwiecień plecień przecież co nie ? 

IMG_20220402_080901.thumb.jpg.e93da069a9fa7352be7428f8f0fbc8e1.jpg 

Jessso znowu załączniki nie działają grrrr ???

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Joker napisał:

Dzień dobry! Przedstawiać l4 za wczoraj! Po kolei i nie pchać się.

Sick Ren And Stimpy GIF

Dzisiaj jest Dzień grzeczności za kierownicą! Proszę się uśmiechać i machać do innych. 

Los Angeles Bean GIF by Working Title

Kawiszon dla pani, pana!

still-life-2366084.thumb.jpg.ac46d68caf7efbac2db1a7c67a139fc3.jpg

Mogę się wytłumaczyć a co tam ,uczyłam się jeździć autem :pmiałam luz bo drogę zamknęli xdPrzez to byłam grzeczna za kierownicą i na dziś jak znalazl ha,ha

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

No to dzień dobry we wtoreczek, co by nie musieć się jutro tłumaczyć z nieobecności :haha:?

Miłego i pogodnego życzę choć za oknem czai się deszcz ? no ale cóż, kwiecień plecień przecież co nie ? 

IMG_20220402_080901.thumb.jpg.e93da069a9fa7352be7428f8f0fbc8e1.jpg 

Jessso znowu załączniki nie działają grrrr ???

Za to mamy zegarki przy nicku:dTy masz więcej na liczniku niż ja xdCześć :serce4:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

No to dzień dobry we wtoreczek, co by nie musieć się jutro tłumaczyć z nieobecności :haha:?

Miłego i pogodnego życzę choć za oknem czai się deszcz ? no ale cóż, kwiecień plecień przecież co nie ? 

IMG_20220402_080901.thumb.jpg.e93da069a9fa7352be7428f8f0fbc8e1.jpg 

Jessso znowu załączniki nie działają grrrr ???

@Wenusiaja też nie umiem że swojej galerii w Smartfonie nic wstawić a @Jokerwstawił no chyba że miał je w swoim załączniku?Pewnie bez zapłaty się nie przyzna xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Amaranta napisał:

@Wenusiaja też nie umiem że swojej galerii w Smartfonie nic wstawić a @Jokerwstawił no chyba że miał je w swoim załączniku?Pewnie bez zapłaty się nie przyzna xd

Zdjęcia? Przy dodawaniu są te opcje od modiego. O załącznikach nic nie wiem, ale podumam. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Joker napisał:

Zdjęcia? Przy dodawaniu są te opcje od modiego. O załącznikach nic nie wiem, ale podumam. 

Tak zgadza się, ale nie jest to duży wybór, albo są już wielokrotnie "zużyte" :haha: 

Wolałabym jednak żeby wróciły poprzednie możliwości wstawiania grafiki ?

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Amaranta napisał:

@Wenusiaja też nie umiem że swojej galerii w Smartfonie nic wstawić a @Jokerwstawił no chyba że miał je w swoim załączniku?Pewnie bez zapłaty się nie przyzna xd

No jak to? 

Przecież pisałam Ci ostatnio instrukcję ?? 

1. Naciśnij "wstaw inne media"

2.wybierz "wstaw swój załącznik"

3. Potem wybierz grafikę że swojej galerii ? 

Ooo masz ...zobacz co znalazłam w galerii, jakieś stare fotki mi wyskakują ???

IMG-20210618-WA0005.thumb.jpg.a0e204ef641fe1f8574f28ac71eb1d08.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kawa popołudniowa? 

Pogoda jakaś gnuśna, trza poprawić samopoczucie ? 

Zaraz poszperam w moim historycznym folderze forumowym jakaś odpowiednią fotkę... Bo niestety nadal nie ma "dojścia" do  prywatnej galerii w telefonie , gdzie na bierząco ściągnięte grafiki można udostępniaćbutelka-szklana-na-mleko-niebieska-1-l.jpg.3d50ff682e7d332213475d9d2a031a16.jpg   ? grrr  oj sorki tylko mleko się ostało ???

Może @admin się wypowie w tej kwestii  ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Wenusia napisał:

Może kawa popołudniowa? 

Pogoda jakaś gnuśna, trza poprawić samopoczucie ? 

Zaraz poszperam w moim historycznym folderze forumowym jakaś odpowiednią fotkę... Bo niestety nadal nie ma "dojścia" do  prywatnej galerii w telefonie , gdzie na bierząco ściągnięte grafiki można udostępniaćbutelka-szklana-na-mleko-niebieska-1-l.jpg.3d50ff682e7d332213475d9d2a031a16.jpg   ? grrr  oj sorki tylko mleko się ostało ???

Może @admin się wypowie w tej kwestii  ?

Tak jestem za możliwością wstawiania zdjęć z prywatnej galerii (tej w telefonie ).Miałam fotkę z jazdy autem i pokazać nie mogę :p@Wenusia:dmoże to dla bezpieczeństwa hihi

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Może kawa popołudniowa? 

Pogoda jakaś gnuśna, trza poprawić samopoczucie ? 

Zaraz poszperam w moim historycznym folderze forumowym jakaś odpowiednią fotkę... Bo niestety nadal nie ma "dojścia" do  prywatnej galerii w telefonie , gdzie na bierząco ściągnięte grafiki można udostępniaćbutelka-szklana-na-mleko-niebieska-1-l.jpg.3d50ff682e7d332213475d9d2a031a16.jpg   ? grrr  oj sorki tylko mleko się ostało ???

Może @admin się wypowie w tej kwestii  ?

Dobra lecę z kawą bo białe już stoi:dcoffee-2847957.thumb.jpg.88ce3de2b9fea673dce57b0341eee6e2.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Amaranta napisał:

Tak jestem za możliwością wstawiania zdjęć z prywatnej galerii (tej w telefonie ).Miałam fotkę z jazdy autem i pokazać nie mogę :p@Wenusia:dmoże to dla bezpieczeństwa hihi

Zapewne :haha:

Ale i tak chciałabym chciała... Żeby wróciła ta możliwość ???

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Dzisiaj kolejne pytanie z cyklu, Czy wiesz, że...

Zauważyliście już "zegarki" w awatarach, ale czy zauważyliście system rang w swoich profilach? Oceniane są w nim wyłącznie treści merytoryczne, z pominięciem luźnych rozmów, w tym wątku kawowego, którego posty i polubienia nie są w nim brane pod uwagę. Co ma największy wpływ na ranking merytoryczny? Wszystkie wpisy związane z opieką, ich oceny, polubienia, udzielanie pomocy innym Forumowiczom, aktywność, liczba tematów i postów w forach merytorycznych.

A mała grafika przy avatarach nie jest "zegarem", ale poziomem rangi merytorycznej.

O co chodzi ze zdjęciami? System pozostał niezmieniony, ale faktycznie przez dwa dni był nieaktywny. Nadal możecie dodawać własne załączniki z komputera/telefonu, grafiki z URL, zdjęcia z forumowych załączników oraz zdjęcia stockowe.

Spokojnej nocy!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Modi napisał:

Dzień dobry. Dzisiaj kolejne pytanie z cyklu, Czy wiesz, że...

Zauważyliście już "zegarki" w awatarach, ale czy zauważyliście system rang w swoich profilach? Oceniane są w nim wyłącznie treści merytoryczne, z pominięciem luźnych rozmów, w tym wątku kawowego, którego posty i polubienia nie są w nim brane pod uwagę. Co ma największy wpływ na ranking merytoryczny? Wszystkie wpisy związane z opieką, ich oceny, polubienia, udzielanie pomocy innym Forumowiczom, aktywność, liczba tematów i postów w forach merytorycznych.

A mała grafika przy avatarach nie jest "zegarem", ale poziomem rangi merytorycznej.

O co chodzi ze zdjęciami? System pozostał niezmieniony, ale faktycznie przez dwa dni był nieaktywny. Nadal możecie dodawać własne załączniki z komputera/telefonu, grafiki z URL, zdjęcia z forumowych załączników oraz zdjęcia stockowe.

Spokojnej nocy!

O jak miło, że zostało to wyjaśnione jasno ? 

Teraz będę mogła spać spokojnie... Upss jaka ze mnie gapa,przecież to już ranek jest i już trzeba wstać ? 

Miłego @Modi? 

Ps. Właściwie to "kawowy" najbardziej używany jest ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...