Skocz do zawartości

Coronavirus-aktualności


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno 

Euro zarabiać to fajnie...wtedy taki Niemiec nie przeszkadza ale poza tym to najlepiej zakopac , puszkę cyklonu b itd...skąd w nas tyle tyle jadu?? 

Kiedyś już pisałam my też mamy na  sumieniu...Nie bronię ich ale to ONI MI PŁACĄ i utrzymują,  jem na ich koszt, sram za przeproszeniem do ich kubla, używam ich prądu itd...moje życie mnie na zleceniu NIE KOSZTUJE...takie są fakty

Zajebiscie się rozlicza ich za drugą wojnę itd..ale...najpierw trzeba zacząć sprzątać na swoim podwórku...

Głęboki temat ..nie czas i nie miejsce...może należałoby bardziej współpracować bo jedziemy na jednej paczce...niemcy,Włosi itd...robi się nie ciekawie i to teraz powinno być najwazniejsze

Sorki...poniosło mnie...

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko miłego wieczoru 

Dla mnie smutny dzień ...odeszdl ktoś po kim  zostalo mi kilkanaście albumów z pięknymi zdjęciami mojego miasta i dedykację...

To jest ważne...umieć się cieszyć każda chwilą i nie daj się zwariowac

Jeżeli urazilam sorki... 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

A ja myślę, jak straszna musi być frustracja i bezsilna złość wszystkich wszechpolaków oraz innych wyszczerbionych i łysych szczerbców, którzy muszą pracować w De, z fałszywym uśmiechem na ustach serwować frykasy lub wycierać tyłki potomkom tych, którzy selekcjonowali, a przy odrobinie nieszczęścia im samym. 

Nie wiem, śmiać się czy płakać?

Najlepiej olać ;)

 

Nic dodać nic ująć 3

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jurek50Ja jestem na kwarantannie .Na  granicy wypełniasz oświadczenie  do bazy osób przekraczających granice / pesel adres i nr telefonu/ Po dotarciu do domu dzwonisz do sanepidu/ czynne non stop po nr alarmowymi/ i zgłaszasz przyjazd. Jeżeli będziesz zdrowy nie musisz zgłaszać ukończenia kwaranntany, automatycznie jesteś skreślany, Jeżeli będziesz miał kaszel, katar -objawy grypy dzwonisz do nich i oni decydują co dalej .Tak   to wygląda w teorii. Ja jestem już 11 dzień na kwarantannie , dzisiaj dzwoniłam do  sanepidu z niedziela mi się kończy Całkowita izolacja od rodziny , jeżeli nie masz takiej możliwości osoby z Tobą przebywające automatycznie podlegają kwarantannie. Zakupy organizują MOPS . . 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lucinda napisał:

I jeszcze jedno 

Euro zarabiać to fajnie...wtedy taki Niemiec nie przeszkadza ale poza tym to najlepiej zakopac , puszkę cyklonu b itd...skąd w nas tyle tyle jadu?? 

Kiedyś już pisałam my też mamy na  sumieniu...Nie bronię ich ale to ONI MI PŁACĄ i utrzymują,  jem na ich koszt, sram za przeproszeniem do ich kubla, używam ich prądu itd...moje życie mnie na zleceniu NIE KOSZTUJE...takie są fakty

Zajebiscie się rozlicza ich za drugą wojnę itd..ale...najpierw trzeba zacząć sprzątać na swoim podwórku...

Głęboki temat ..nie czas i nie miejsce...może należałoby bardziej współpracować bo jedziemy na jednej paczce...niemcy,Włosi itd...robi się nie ciekawie i to teraz powinno być najwazniejsze

Sorki...poniosło mnie...

Bo to jest tak Lucy, tak Ci to  "na chłopski" rozum wytłumaczę. Człowiek myśli, że ktoś osiągnął dno, a tu niespodzianka, odwiert zrobił i puka od dna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

@Jurek50Ja jestem na kwarantannie .Na  granicy wypełniasz oświadczenie  do bazy osób przekraczających granice / pesel adres i nr telefonu/ Po dotarciu do domu dzwonisz do sanepidu/ czynne non stop po nr alarmowymi/ i zgłaszasz przyjazd. Jeżeli będziesz zdrowy nie musisz zgłaszać ukończenia kwaranntany, automatycznie jesteś skreślany, Jeżeli będziesz miał kaszel, katar -objawy grypy dzwonisz do nich i oni decydują co dalej .Tak   to wygląda w teorii. Ja jestem już 11 dzień na kwarantannie , dzisiaj dzwoniłam do  sanepidu z niedziela mi się kończy Całkowita izolacja od rodziny , jeżeli nie masz takiej możliwości osoby z Tobą przebywające automatycznie podlegają kwarantannie. Zakupy organizują MOPS . . 

Michasiu, ale Jurek pytał o to, jak to działa w DE:cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lucinda napisał:

I jeszcze jedno 

Euro zarabiać to fajnie...wtedy taki Niemiec nie przeszkadza ale poza tym to najlepiej zakopac , puszkę cyklonu b itd...skąd w nas tyle tyle jadu?? 

Kiedyś już pisałam my też mamy na  sumieniu...Nie bronię ich ale to ONI MI PŁACĄ i utrzymują,  jem na ich koszt, sram za przeproszeniem do ich kubla, używam ich prądu itd...moje życie mnie na zleceniu NIE KOSZTUJE...takie są fakty

Zajebiscie się rozlicza ich za drugą wojnę itd..ale...najpierw trzeba zacząć sprzątać na swoim podwórku...

Głęboki temat ..nie czas i nie miejsce...może należałoby bardziej współpracować bo jedziemy na jednej paczce...niemcy,Włosi itd...robi się nie ciekawie i to teraz powinno być najwazniejsze

Sorki...poniosło mnie...

Napisałam elaborat i skasowałam. Po prostu się podpiszę pod tym co napisałaś.

Dodam, że uważam iż  każdy jest duży i sam podejmuje decyzje.  Od wojny praca w De nie jest przymusowa. A w Polsce selekcja do respiratorów będzie jeszcze ostrzejsza. Matematyka z podstawówki i pół wieku życia. 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, aniao napisał:

Napisałam elaborat i skasowałam. Po prostu się podpiszę pod tym co napisałaś.

Dodam, że uważam iż  każdy jest duży i sam podejmuje decyzje.  Od wojny praca w De nie jest przymusowa. A w Polsce selekcja do respiratorów będzie jeszcze ostrzejsza. Matematyka z podstawówki i pół wieku życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucinda napisał:

Morela czasami a nie robię na forum tego często.. muszę...bo sorki...mam odruchy wymiotne kiedy czytam hipokryzję...i dzisiaj mi się ulalo...

 

Ale dobrze napisałaś. Też się dziwię, czemu niektórzy domy budują, czy realizują marzenia za te znienawidzone Euro, zamiast cieszyć się Ukochanym Krajem Wielkiego Dobrobytu >:( Pluć na karmiącą rękę to robi tylko ktoś....no nie chce mi się pisać dalej, ale wicie...rozumicie >:( A w temacie koronawirusa i aktualności z nim związanych dodam, że niektórym zainfekował mózgi już bardzo dawno temu.....A najgorsze i wciąż aktualne jest to, że na tę mutację nikt i nigdy nie znajdzie lekarstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ale dobrze napisałaś. Też się dziwię, czemu niektórzy domy budują, czy realizują marzenia za te znienawidzone Euro, zamiast cieszyć się Ukochanym Krajem Wielkiego Dobrobytu >:( Pluć na karmiącą rękę to robi tylko ktoś....no nie chce mi się pisać dalej, ale wicie...rozumicie >:( A w temacie koronawirusa i aktualności z nim związanych dodam, że niektórym zainfekował mózgi już bardzo dawno temu.....A najgorsze i wciąż aktualne jest to, że na tę mutację nikt i nigdy nie znajdzie lekarstwa. 

Skoro podejmuje decyzję pracować tak A nie inaczej to odrobina szacunku, pokory jest wskazana...empatia jest ważna w tej profesji bez względu na kraj może być nawet  Syberia, gdzie zginął nota bene w lagrach mój krewny...człowiek jest ważny A nie wojenne animozje lub polski przerost ego..no ale mały wielki człowiek z kotem z takim właśnie przerostem daje przykład...lub...ambicje

 

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam temu Pakistanowi, bo tam jest 200 mln ludzi a u nas tylko 38 a tempo przyrostow zainfekowanych mają  jak u nas. 

Jak oni utrzymują w ryzach takie stado?

No nie wiem, inna kultura czy coś.

Znalazłam jednak lepsze obiekty do podgladania:d

Tacy sąsiedzi, czyli Iran i Irak. Iran ma 81 mln, Irak 38mln. Mówi wam to coś?

W Iranie sytuacja jest tragiczna, 26 tyś zakażonych, liczba zmarłych przekroczyła 2 tysiące.

Zaraz obok Irak i niecałe 400 zainfekowanych, z tego 100 już wyzdrowiala, bo pandemia trwa tam od 15 lutego, wtedy znaleźli pacjenta zero.

U nas się zaczęło 4 marca.

Jak oni to zrobili, że tam się nie szerzy?

Chyba myślą.

Wyszło mi na to, że ciap..e myślą :haha:

 

Edytowane przez hawana
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...