Skocz do zawartości

Pieniądze u pdp z demencją


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie pdp "zgubila"  1000 ojro. Sytuacja byla bardzo napięta. Przyjechałam z PL, zmiennik wyjechał a kasy nie ma. Poszukiwania nie przyniosły efektów. Czułam się okropnie! Niby nikt nikogo nie oskarżał ale...no właśnie. Podejrzenia pewnie każdy miał. Ja też, czego się wstydzę bo były one brzydkie. Od tamtej pory kasa spoczywa w moim pokoju, w szufladzie. Sama biorę, zapisuję kiedy i na co, a paragony przekazuję bratanicy babciowej. I wszystko gra i buczy.

A pieniądze się znalazły po 2 tyg. Może znalazly to nie jest odpowiednie słowo ale się okazało, że babcia prezent zrobiła córce jednej pani, która akurat ślub brała. Na szczęście! W innym wypadku pozostałyby niedomówienia...

W innym miejscu, podopieczna z bardzo zaawansowanym alzheimerem, utopiła w kiblu calą saszetkę z biżutkami. Popchała to rolką papieru i szczotką do włosów. Zapchała sracz dokumentnie. Woda nie chciała zejśc ( Na szczęście!). Przyjechała firma, odkręciła co trzeba i wyłowiła całe złoto z przyległościami. A co byłoby gdyby to poszło do szamba? Pewnie po kilku dniach by sie okazało, że się zagubiło, a po kilku kolejnych, że złodziej jakowyś był...

Od tamtej pory nie mam przyjemności pracować nigdzie, gdzie nikt nie dba o kosztowności lub kase. Po prostu. 

 

W Hiszpanii mialąm spokój , na moją prośbę  rodzina zabrała z domu wszystkie cenne dla nich rzeczy, jedynie dziadek szczękę  ciągle gdzieś chował , to do śmieci   a to do toalety lub  nawet w brudną pieluchę potrafił   ją zawinąć , czasami  długo trwało  poszukiwanie dziadkowej protezy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...