Skocz do zawartości

Charakterki naszych PDP!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas ma coś w sobie z czarnego charakteru ,,u każdego by się coś tam znalazło,,,ale spotykamy się z różnego rodzaju ludzmi i każdy nasz podopieczny jest inny i każdy ma inny charakter ,, ja mam mądralę nad mądralami,,ja teraz jeżdzę jego autem a on jako pasażer dyryguje jak i gdzie mam jechać ,,i np, wczoraj jedna z rodziny mówi do mnie ,,,jak Ty wytrzymujesz z nim jeżdzić ,przecież on ma taki ciężki charakter i stresuje i poucza itd,''przecież nogi całe w strachu czy dobrze i stres i nerwy itd itd, a ja tak słucham i mowię ,,,mi się bardzo dobrze z nim jezdzi ,bo nie zwracam uwagi na to co on mówi ,bo uważam ,że ja dobrze jadę i nie będzie mnie dziadek pouczał i wszystko biorę w uśmiech i zadowolenie i obracam zaraz w żart i uspokoję dziadka i jest wszystko dobrze i ta z rodziny mnie tak słucha i nie wierzy ,,,ale taka prawda ,, jakbym miała się przez dziadka stresować to bym do tego auta nie wsiadła i koniec,,taka jestem też nieraz zaparta,,,ale jak on mnie nie stresuje to nie mam nic do niego,,,wiem ,że nie jedna by miała mokre ręce i nogi jak makarony ze strachu czy dobrze jedzie i aby dziadek nie krzyczał , ale na mnie to nie działa w ogóle i dlatego może się zgadzamy,,,,a charakter ma przepaskudny mój mądrala ale też czasami odzywa się super dobroć ,,,jest ta dobroć ,bo bym tutaj nie wracała jakby byl już całkiem ze  zjechanym charakterkiem:święty::hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...