Skocz do zawartości
    • Dołącz do nas!


      Zarejestruj się, by korzystać ze wszystkich funkcjonalności i narzędzi forum. Po szybkiej rejestracji uzyskasz możliwość m.in. dyskutowania, oznaczania się na mapie Opiekunów, opiniowania agencji, tworzenia i komentowania blogów, uruchomienia stelomierza, wysyłania i odbierania prywatnych wiadomości oraz otrzymywania agencyjnych lub prywatnych ofert pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii.

Małżeństwo szuka pracy


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Małżeństwo 42 latków szuka pracy jako opiekunowie ( razem ). Aktualnie jesteśmy do 10 sierpnia na szteli. Od 15 sierpnia możemy zacząć pracę w nowym miejscu.

Pani;

prawo jazdy B

jeż. niemiecki bardzo dobry

jęz. angielski bardzo dobry

kilkuletnie doświadczenie w opiece

dyplom opiekuna medycznego

dyplom terapeuty zajęciowego

dyplom masażysty ( masaż limfatyczny )

Pan;

prawo jazdy B

jęz. angielski podstawowy

jęz. niemiecki w trakcie nauki

2 letnie doświadczenie w opiece

kurs pomocy przedmedycznej

kurs masażu limfatycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 UdostępnijO nas

Forum OpiekunkaRadzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 7 rok! W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych firm i agencji pracy.

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2022 Opiekunkaradzi.pl
Polityka prywatności i cookies | Regulamin | Kontakt | Reklama i HR

×
×
  • Dodaj nową pozycję...