Skocz do zawartości

Opiekunka musi być szczupłą osobą...


Gość Marta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja gdybym był szczupły  a potrzebowałbym opiekunke też bym zaznaczył ,że życzyłbym sobie opiekunkę szczupłą  bo po prostu lubię fizycznie takie osoby ,nic na to nie poradzę,nie mówię tu o cechach charakteru-osobowości .Samo życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi to pasi ...  dla mnie kształt figury nie odgrywa roli, byłoby wszystko porobione zgodnie z umową. Tak się składa,że zawsze widzę jako koleżanki-opiekunki osoby troszkę przy kości, wniosek jeden - pdp i rodzinie to nie przeszkadza. Mi to by też nie przeszkadzało.  Więc jeżeli kiedyś założę agencję, to pchajcie się dziewczyny do mnie,szczupłe i te bardziej przy tuszy , hahahahaha  . Koniec. Kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, adamos1 napisał:

ja gdybym był szczupły  a potrzebowałbym opiekunke też bym zaznaczył ,że życzyłbym sobie opiekunkę szczupłą  bo po prostu lubię fizycznie takie osoby ,nic na to nie poradzę,nie mówię tu o cechach charakteru-osobowości .Samo życie.

czyli @adamos1 ja się nadaję ,,,ale jestem droga ,,,za dużo mam talentów w sobie aby siebie nisko cenić,,,:hahaha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my tam jedziemy jako damy do towarzystwa? Jako pracownice agencji towarzyskich, jako tancerki? Bo ja myslalam ze do opieki. Do zmieniania pieluch, prania, gotowania itp. Co ma waga do pracy? Ktoras Pani w komentarzu pisze, ze grube duzo jedza i malo sie ruszaja. Slow mi brak na takie !teksty. Wstyd mi, ze jedna kobieta o drugiej tak sie wypowiada. Cytuje-rodzina nie chce grubej opiekunki bo sie boi, ze lozko rypnie, hahaha. Hamstwo! Do tej pory placa byla uzalezniona od znajomosci jezyka i doswiadczenia. Teraz od numeru stanika, koloru wlosow i cm w pasie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ula tak to ja pisałam,ale ja tego sobie z palca nie wycisnęłam ,to są opiekunki które opisywały o sobie i o tym jak rodzina na nie patrzyła ,bardzo dużo wcześniej czytałam przeróżne fora i znam dużo bardzo fajnych ludzi grubych i wiem co tutaj napisałam ,bo napisałam to co mi przekazano,nic nie wymyśliłam sobie,,,że łóżko rypnie -bo tak, łóżko było zbite z paru dech to rypnie,,normalnie prycza, że dużo jedzą też tak ,chyba nigdy się nie spotkałas z ludzmi tego pokroju,ale są rózni ludzie i nawet nie wiesz jak nieraz upokorzą taką grubą opiekunkę,,,żadne chamstwo -takie jest życie ,,,jednej rodzinie pasuje każda opiekunka ,natomiast innej nie,rodzina płaci kasę i rodzina wymaga,,trzeba miec prretensję do rodzin zatrudniających opiekunki,,,Ja dałam tylko częśc przykładów ,,,

Wypowiedziałam się prawidłowo-bo to żadna tajemnica ,nie jestem z PIS-u aby motać i kręcić i pięknie pisac ,,,moja poprzedniczka np,  była za chuda ,nie miała siły na nic,,,też nie pasowała rodzinie,,,czepiać się można rodzin ,,oni płacą i oni wymagają,,,Wpadłaś tutaj w nocy aby mnie objechac ,ale jak ja czegoś nie wiem ,to nie piszę ,a jak wiem coś na 100% to napiszę,,,rozchmurz się bo jutro będziesz zle wyglądać ,,,albo zjedz sobie :lody: pozdrawiam i dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z byle g.....a  niektórzy zaraz robią problem o czym tu pisać chyba najlepiej "o dupie marynie",każdy jest inny ,każdemu podoba się tamto czy tamto i na tym piękno polega ,tylko niektórzy  nie umieją tego piękna odbierać ,odbierają je tylko przez pryzmat własnych doznań i upodobań i próbują te swoje upodobania i doznania wymusić na drugiej osobie,dlatego na świecie jest tyle chaosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamos1 napisał:

z byle g.....a  niektórzy zaraz robią problem o czym tu pisać chyba najlepiej "o dupie marynie",każdy jest inny ,każdemu podoba się tamto czy tamto i na tym piękno polega ,tylko niektórzy  nie umieją tego piękna odbierać ,odbierają je tylko przez pryzmat własnych doznań i upodobań i próbują te swoje upodobania i doznania wymusić na drugiej osobie,dlatego na świecie jest tyle chaosu.

@adamos1 jak Twoja klata-czekoladkowa??? jakiś kremik może ,znajdzie się coś do posmarowania na noc aby nie piekło:hahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze ty jestes idealna. Wszystkie rodziny cie wprost uwielbiaja, za twoja reprezentacyjnosc, elokwentnosc i wiedze. Ja tez mam prawo pisac to co mysle, nie robie zadnego problemu, WYRAZAM SWOJE ZDANIE. chyba mam prawo? O moj wyglad to ty sie nie martw, wygladam swietnie. Z twoich wypowiedzi o grubych opiekunkach wnioskuje, ze jestes szczupla, wiec ty moze cos zjedz, bo w tej pracy trzeba miec sile, a nie tylko wyglad. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Blondi napisał:

@adamos1 jak Twoja klata-czekoladkowa??? jakiś kremik może ,znajdzie się coś do posmarowania na noc aby nie piekło:hahaha:

nie tak żle ,moja skóra już przywykła do słońca i czuje się bardzo dobrze ale dziekuję za pamięć .Kiedyś jako kawaler byłem na delegacji nad morzem we Władysławowie 3 m-ce  ,powróciłem do pracy jak murzyn,po prostu kocham słonce,wiem ,że to nie zdrowe itd.za dużo przebywać  na słońcu ,ale miłość  jest ważniejsza ha ha

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha bo to kocham ,to dla miłości........trzeba zachęcić ludzi ,niech zobaczą jak dobrze jest opiekunom ,każdy narzeka  a tu kontrast ha ha

kochać -----darzyć kogoś uczuciem miłości albo bardzo lubić kogoś lub coś----nie zawsze ta miłość musi być skierowana w strone kogoś ,ale czegoś.Jeżeli nie ma przy Tobie tego kogoś -pozostaje te coś  ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...