Skocz do zawartości

Skąd te różnice w ofertach?


Gość Kornik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Blondi napisał:

na kółkach jeszcze!!!

@adamos1 goscie czytają a potem w nocy myślą sobie ,taka Blondi śpi to się zamknie ,albo taki adamos będzie śpiewał to też się nie odezwie -a tu hura bura -wszyscy na stanowiskach,,,hahahhah

wiesz ,że mi w nocy najlepiej się śpiewa,ale musze mieć wenę  do śpiewu ha ha a że teraz nie mam to piszę--spokojnej ,ale coś obejrzę i lulu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, adamos1 napisał:

wiesz ,że mi w nocy najlepiej się śpiewa,ale musze mieć wenę  do śpiewu ha ha a że teraz nie mam to piszę--spokojnej ,ale coś obejrzę i lulu

hallo czy Ty masz sciany pancerne??? już się zastanawialam jak Ty spiewasz a twój PDP nie słyszy??? jak to jest,,,

no zdradz mi tą tajemnicę

 

jestem ciekawskie jajko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha mój  PDP  wie ,że to moje hobby ,zamykam okna ,drzwi i śpiewam ha ha,jest to wolno stojący dom  i takie stele wybieram  byłem tylko raz w bloku  i przez te dwa m-ce ,myslałem ,że zwariuje,ale przetrwałem.

Edytowane przez adamos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, adamos1 napisał:

ha ha mój  PDP  wie ,że to moje hobby ,zamykam okna ,drzwi i śpiewam ha ha,jest to wolno stojący dom  i takie stele wybieram  byłem tylko raz w bloku  i przez te dwa m-ce ,myslałem ,że zwariuje,ale przetrwałem.

zamykasz się w kapsule i tworzysz ,,,ciekawie ,ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworzą ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będacy uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...