Skocz do zawartości

Dentysta-sadysta?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja bardzo lubię chodzic do stomatologa odkąd trafiłam do kolegi mojego męża :wink: :grin: . Jest miły, ma podejscie i jest przystojnym brunetem :wink: .

Nawet lubie to jak mi leczy ząbki. Jedyne co mnie boli w tych wizytach to wysokie ceny. Żebym jeszcze miała takiego "naszego"lekarza to by było swietnie! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usłyszałam wstrząsającą historię. Zmarł chłopczyk 4-letni przez dentystę.

Rodzice zawieźli go do stomatologa aby mu coś tam poprawić. Lekarz kazał zostawić

dziecko i przyjechać za półtora godziny. Gdy rodzice przyjechali okazało się że chłopczyk jest w stanie agonalnym. Szybko przewieziono go do szpitala ale nie udało się go już uratować. Okazało sie że dentysta zaaplikował dziecku jakiś środek nie wiedząc o tym że

nie powinien , a z drugiej strony nie miał u siebie antidotum na ten lek. Dziecko zmarło :!:

Pozostawiam to bez komentarza :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzę z moją córcią do stomatologa i nie wyobrażam sobie bym zostawiła dziecko samo na 1,5 godz. Po pierwsze,ze dziecko moze się bać bez rodzica, a po drugie,ze właśnie rodzic moze byc potrzebny,by powiedzieć o chorobach dziecka, alergiach itd.

Przy każdym badaniu jestem z moimi dziecmi,a gdyby lekarz zabronił mi tego bez konkretnego waznego powodu to bym go zmieniła.

Nie rozumiem tych rodziców, bo zyjac na tym świecie powinni coś wiedzieć o lekarzach, o ich podejsciu do pacjenta. Nie było to dla nich podejrzane,ze mają zostawic 4-letnie dziecko na 1,5 godz. samo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Trzy lata temu moją córkę zabolał ząb tzw. mądrości. Poszłyśmy do dentysty, ta przepisała antybiotyk i skierowanie do Kliniki szczękowo-twarzowej, bo powiedziała ze nie da rady usunąć tej 8. No to wybrałyśmy się do tej kliniki... i okazało się , ze to nie żadna ósemka...tylko olbrzymia torbiel korzeniowa, która zżera kość żuchwy. Na szczęście w klinice trafiliśmy na wspaniałych fachowców, którzy profesjonalnie zajęli się problemem. Córka przeszła dwie operacje, w tym jedna najnowszą metodą dzięki której zachowano jej zęby. Ale co przeszła bólu !

Dlatego od tej pory jak idę do dentysty to wszystko bez znieczulenia!

No oczywiście córa nadal ma małe problemy , bo co jakiś czas puchnie i zbiera się ropa w tym miejscu gdzie była torbiel, ale jesteśmy pod stała opieką kliniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym, dlatego jeżeli jeszcze raz to się powtórzy będzie wyrwany ząb, pod którym zbiera się ropa. 2 tygodnie temu było robione RTG i nie wykazało żadnych patologicznych zmian. Proces gojenia w tym miejscu trwa bardzo długo, ni mniej te opuchlizny nie powinny się już pojawiać. Na dzień dzisiejszy wszystko jest ok. A co do zmiany stomatologa to już nastąpiła, ponieważ klinikę do której jeździłyśmy (Zabrze) została zlikwidowana i przeniesiona do Katowic...a tam tylko była jedna lekarka która pamiętała nas z Zabrza. Byłam tez oczywiście u innych stomatologów w mieście, ale żaden nie chciał się podejmować leczenia. wszyscy odsyłali nas do kliniki. Duży problem był też z wymianą tymczasowych plomb w zębach.

Mam nadzieję ze ten rozdział mamy już zamknięty i w końcu "horror" się skończył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...