Skocz do zawartości

Zakupy dla PDP


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O 17.05.2017 at 20:50, Łukasz napisał:

60-70 w zupełności wystarczy.

Blondasku,moja dietka z. dziadkiem , raz w tygodniu dwa takie cuda kupuję

r

7310_2012-01-30-00-25-04.jpg.2d78df3b60e2acae68a30ab73286bd29.jpg

kurde, 50 na 3 osoby, ja bym już interweniował

Moje ulubione, dietetyczne! :całus: Polecam z tuńczykiem z puszki i ogórkami kiszonymi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh może synek teraz myśli, że ja więcej jem niż jego matka. Że jej od gęby odejmuję :(. W sumie ma rację, bo moja pdp mało co je, mimo że staram się jej różności gotować, żeby trafić w gusta. Na litość boską, dzień w dzień marchewka i ziemniaki? Nie dla mnie takie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, makaroni napisał:

Ehh może synek teraz myśli, że ja więcej jem niż jego matka. Że jej od gęby odejmuję :(. W sumie ma rację, bo moja pdp mało co je, mimo że staram się jej różności gotować, żeby trafić w gusta. Na litość boską, dzień w dzień marchewka i ziemniaki? Nie dla mnie takie życie.

Ja na 100% jadłam wiecej niz moja babcia bo ona jest po operacji zoładka i nawet nie wolno jej duzo jeść ale to nie znaczy,żebym ja miała z tego powodu tez ograniczać sie w jedzeniu.Nie dopuszczajmy do jakis paradoksów wczoraj napisalismy,ze 50 euro to jest takie minimum tygodniowe i tyle jezeli ktos wiecej potrzebuje zjeść a rodzina przeznacza np.80 czy 100euro to śmiało moze tyle wydac i nie robić sobie z tego powodu zadnych wyrzutów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
13 minut temu, mariaj napisał:

W tej chwili ,z powodu pandemii zakupy robi ktoś z rodziny podopiecznych. Sporządzamy listę zakupów ,co jest potrzebne w najbliższym okresie . Mniej nas interesuje kwota jaka jest wydawana.mariaj

 

Ja wolę brać udział w robieniu zakupów, nawet w dobie pandemii. W Polsce też robię zakupy. Stosuje się do zasad sanitarnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...