Skocz do zawartości

Wspaniały efekt zdjęcia i zagadka


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 996
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

36 minut temu, Funny napisał:

Możesz się u mnie zatrzymać,miejsca u mnie od groma , mieszkam 200 km od ....dalej pojedziemy autkiem

Propozycja nie do odrzucenia będę pamiętać i dziękuję :cmok:

Trochę jeszcze w Szklarskiej muszę pobuszować, że strony Pepitków'  

Dobranoc :cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Funny napisał:

O to kolejna wywalając język ☺️witaj w klubie i wiesz co ? Mam takiego samego koloru ten język

Hihihi czasem taką głupawkę mam a zdjęcie robił mi mój 8 letni wtedy wnusio

Co do koloru nie będę się spierać, ale mogłabyś pokazać :szydera: co by było pokrycie w mówieniu

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wenusia napisał:

Nie męcz się już, bo sobie te wszystkie szpakowate piórka wyskubiesz :haha:

Odpowiedź: 

Mumlavski Vodospad

 

 

FB_IMG_1606129803384.jpg

Wygooglowalem go co prawda tyż... ale podobieństwo nie było duże w dostępnej mi fotce poza tym szukałem po stronie polskiej ... hmm - ale widzę se wart odwiedzenia

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, waldiroom napisał:

Wygooglowalem go co prawda tyż... ale podobieństwo nie było duże w dostępnej mi fotce poza tym szukałem po stronie polskiej ... hmm - ale widzę se wart odwiedzenia

A to Ci Wujek Gogluś zrobił niespodziankę :szydera:

Tak wart odwiedzenia, myślę że latem jest tam gdzie połazikować, nawet plan miałam żeby przejść z Harrachov-a do Szrenicy... no ale może w przyszłym roku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Wenusia napisał:

A to Ci Wujek Gogluś zrobił niespodziankę :szydera:

Tak wart odwiedzenia, myślę że latem jest tam gdzie połazikować, nawet plan miałam żeby przejść z Harrachov-a do Szrenicy... no ale może w przyszłym roku

A ja z żalem musze się przyznać, że nie byłem w górach już 5 lat:mur:, odkąd urodziła się nam wnuczka... Na początku mieszkali u nas... pożniej każdy weekend jakoś tak wszystko wokół dziecka i jej matki.... I brakło czasu dla siebie... Obiecywałem sobie...,że w końcu sie uda. A mieszkam od Karkonoszy raptem 1 godzinkę autem.... Teraz przygoda "w opiece" i tez czasu mniej.

Ale na następny zjazd do DE przytroczę pare fotek z moich górskich wędrówek np śnieżne kotły, gdzie wody co roku coraz mniej...

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wenusia napisał:

@Funny posiusiałam się jak Cię zobaczyłam z tym ozorkiem :szydera:

Oczywiście że jestem za, nagłośnij temat, już ty to zrobisz najlepiej :oklaski::oklaski:

Ty wiesz że lubię krowy i one mnie mają takie piękne oczy może ja byłam w poprzednim wcieleniu jedną z nich ?bo oczy mam też .....interesujące :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, waldiroom napisał:

A ja z żalem musze się przyznać, że nie byłem w górach już 5 lat:mur:, odkąd urodziła się nam wnuczka... Na początku mieszkali u nas... pożniej każdy weekend jakoś tak wszystko wokół dziecka i jej matki.... I brakło czasu dla siebie... Obiecywałem sobie...,że w końcu sie uda. A mieszkam od Karkonoszy raptem 1 godzinkę autem.... Teraz przygoda "w opiece" i tez czasu mniej.

Ale na następny zjazd do DE przytroczę pare fotek z moich górskich wędrówek np śnieżne kotły, gdzie wody co roku coraz mniej...

Dokładnie tak jak piszesz, w takich sytuacjach brak czasu dla siebie... 

Ja już z tego wyrosłam, dzieci poszły na "swoje" mam jedynego wnusia ma 9 lat i kiedy tylko mogę widuję się z nim i oddałabym wszystko co mam, bo to mój " motorek " jest ❤

Ale teraz (już jakiś czas temu) nadeszła ta chwila żeby pomyśleć o sobie i spełniać marzenia... swoje marzenia  

Życzę Ci tego z całego serducha, bo jak nie teraz to kiedy

A w temacie :

Mój osobisty fotograf  

 

 

FB_IMG_1606209795889.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, waldiroom napisał:

A ja z żalem musze się przyznać, że nie byłem w górach już 5 lat:mur:, odkąd urodziła się nam wnuczka... Na początku mieszkali u nas... pożniej każdy weekend jakoś tak wszystko wokół dziecka i jej matki.... I brakło czasu dla siebie... Obiecywałem sobie...,że w końcu sie uda. A mieszkam od Karkonoszy raptem 1 godzinkę autem.... Teraz przygoda "w opiece" i tez czasu mniej.

Ale na następny zjazd do DE przytroczę pare fotek z moich górskich wędrówek np śnieżne kotły, gdzie wody co roku coraz mniej...

Hallo...hallo ...dla chcącego nic trudnego to wymówka @waldiroom.Ja do Wisły też godz drogi i jak zjeżdżam nawet na 2 tyg .to często znajdujemy czas na parodniowy wypad .Siedzę w De, jeden telefon ,nocleg załatwiony i po powrocie w trasę . Korzystam jak mogę nie ma zmiłuj się .Żyje dość intensywnie pewnie że w domku posiedzieć trzeba, ale nie uśmiecha mi się tylko z kuchni do kuchni przeskakiwać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wenusia napisał:

Dokładnie tak jak piszesz, w takich sytuacjach brak czasu dla siebie... 

Ja już z tego wyrosłam, dzieci poszły na "swoje" mam jedynego wnusia ma 9 lat i kiedy tylko mogę widuję się z nim i oddałabym wszystko co mam, bo to mój " motorek " jest ❤

Ale teraz (już jakiś czas temu) nadeszła ta chwila żeby pomyśleć o sobie i spełniać marzenia... swoje marzenia  

Życzę Ci tego z całego serducha, bo jak nie teraz to kiedy

A w temacie :

Mój osobisty fotograf  

 

 

FB_IMG_1606209795889.jpg

A ja jeszcze wnuków nie mam ale jak już się pojawią to się zacznie

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...